Back to Question Center
0

Jakie są najlepsze planery słów kluczowych w Amazon, które mogą poprawić Twoją pozycję na Amazon?

1 answers:

Jeśli chodzi o rozpoczęcie działalności na platformie Amazon, musisz na początku przejść przez kilka odrębnych etapów. Najpierw musisz wybrać niszę rynkową, w której chcesz uruchomić swoją firmę. Musisz zdecydować, jakie produkty przyniosą Ci największy zysk i znaleźć dostawców. Ponadto musisz zdecydować, który program sprzedawcy Amazon chcesz wykorzystać (w zależności od potrzeb i celów firmy). Po rozwiązaniu wszystkich problemów musisz przejść do najważniejszej części uruchamiania Twojej firmy Amazon - badania słów kluczowych - correios rastreamento sedex mundi.

Istnieje określona ścieżka, którą należy wykonać, przeprowadzając badanie słów kluczowych na liście produktów Amazon. Wykonując te czynności, będziesz w stanie odkryć wyszukiwane hasła o dużej liczbie słów i te unikalne słowa, które mogą podnieść stronę Twojego produktu na stronę wyników wyszukiwania w wyszukiwarce Amazon pod kątem niszowych terminów.

W tym artykule przejdziemy przez podstawowe etapy kampanii badawczej dotyczącej słów kluczowych w Amazon i dowiemy się, co planiści słów kluczowych firmy Amazon mogą stać się zaufanymi asystentami podczas procesu tworzenia oprogramowania.

Etapy badania słów kluczowych w Amazon

W naszych czasach konkurencja na Amazonie ma obrzydliwy poziom. Dlatego może być dość trudno wyróżnić się z tłumu. Nie możesz po prostu umieścić swoich produktów na Amazon i czekać na sprzedaż. Potencjalni sprzedawcy muszą zrobić wszystko, aby dotrzeć do potencjalnych klientów. Podstawowym kluczem do sukcesu w Amazon jest wybór właściwych słów do optymalizacji aukcji. Aby wykonać wystarczające badania, należy pamiętać o potrzebach i wymaganiach klientów. Pomoże Ci znaleźć najbardziej trafne i maksymalnie precyzyjne terminy wyszukiwania, których używają kupujący, aby znaleźć Twoje produkty w Amazon.

  • Przejrzyj pozorne funkcje Amazon

Możesz zacząć swój wpis z hasłami wyszukiwania, których możesz użyć do wyszukiwania jako klient. Pomoże Ci to określić właściwy kierunek dla Twojej kampanii badawczej. Możesz przeglądać funkcje produktu, aby znaleźć nowe propozycje słów kluczowych.

  • Ocena podstawowych korzyści

Oprócz cech fizycznych można rozważyć zalety traktuje się tak samo, jak każdą cechę wymienioną powyżej. Musisz podać wszystkie możliwe korzyści związane z produktami, które zamierzasz sprzedać, aby znaleźć trafne wyszukiwane hasła dla Twojego wpisu. Następnie możesz sprawdzić wybrane wyszukiwane hasła pod kątem ich trafności i potencjału wyszukiwania. Możesz to zrobić ręcznie lub przy użyciu programu do planowania słów kluczowych w programie Amazon.

  • Szukaj synonimów i terminów pokrewnych

Jak pokazuje praktyka, ludzie nie zawsze używają tych samych słów i fraz, aby opisać zamiar wyszukiwania dla Amazon. Dlatego uzasadnione jest znalezienie co najmniej dwóch lub trzech synonimów dla każdego wybranego słowa kluczowego. Prostym w użyciu narzędziem do wyszukiwania odpowiednich synonimów jest tezaurus. com. Aby znaleźć inne warunki do opisania produktu, możesz skorzystać z usługi Amazon. com. Wystarczy wstawić kilka pierwszych liter docelowego słowa kluczowego w polu wyszukiwania Amazon, a otrzymasz listę powiązanych terminów opisujących Twój produkt.

December 22, 2017