Back to Question Center
0

Jak korzystać z narzędzi Amazon, aby skalować swój biznes?

1 answers:

Aby z powodzeniem prowadzić działalność na Amazon i mieć czas na rozwój firmy, musisz użyć przydatnych narzędzi dla sprzedawców Amazon FBA. Takie narzędzia znacznie ułatwią Ci życie, oszczędzając czas na czasochłonnych badaniach rynku i analizach.

Jeśli jesteś w dolnej części swojej praktyki e-commerce w Amazon, zalecam trzymać się podstaw, aby utrzymać niskie koszty. Po pewnym czasie, gdy Twoja firma stanie się rentowna, możesz zacząć dodawać nowe narzędzia, aby zwiększyć produktywność Twojej firmy.

Rozpoczęcie działalności na Amazon nie wymaga żadnych znaczących inwestycji - hatinator fascinators usa. Jednak powinieneś przemyśleć swój przyszły sukces. Powinieneś zrozumieć, że uruchomienie firmy w Amazon jest znacznie prostsze niż jej rozwijanie. W pewnym momencie będziesz musiał ulepszyć skalę swojej firmy do następnego poziomu. W przeciwnym razie stracisz naszych potencjalnych klientów i zyski.

Dlatego w tym artykule omówimy najskuteczniejsze narzędzia Amazon, które można wykorzystać do rozwijania działalności FBA.

Najstarsze badane narzędzia na Amazon

  • CamelCamelCamel

Jest to bezpłatne narzędzie do śledzenia cen Amazon, które pomaga znaleźć miejsce JS przerwał i śledzi historyczne dane. Monitoruje wiele produktów Amazon i ostrzega, gdy ceny spadają. Dane dostarczone przez narzędzie Camel pomogą Ci zachować konkurencyjność w swojej niszy rynkowej i znaleźć się na szczycie tej gry e-commerce. Ponadto pomaga określić zasadność danych sprzedażowych. Możesz śledzić, czy produkty dopiero uruchamiają i zwiększają sprzedaż lub konsekwentne działanie. Za pomocą narzędzia Wielbłąd możesz z czasem identyfikować trendy. Niestety to narzędzie nie ma żadnych innych funkcjonalności.

  • Inventory Lab

Inventory Lab to narzędzie służące do ulepszania listy produktów w Amazon. Korzystając z tego narzędzia, możesz badać produkty, wyświetlać je i zarządzać nimi. Ponadto możesz śledzić wszystkie swoje wydatki i obliczać zysk netto. Daje to możliwość drukowania etykiet indywidualnie w momencie dodawania każdego elementu do ekwipunku. Otrzymujesz potężną przewagę przy pozyskiwaniu dochodowych zapasów dla swojej firmy za pomocą urządzenia mobilnego.

Kolejną zaletą tego narzędzia jest to, że możesz śledzić rentowność swojej działalności dla każdego kodu SKU, który prześlesz do Amazon.

Inventory Lab zapewnia 30 dni okresu próbnego. Potem będziesz musiał zapłacić 49 USD miesięcznie.

  • AMZ Tracker

Aby rozwijać swoje biznesowe tłuszcze, musisz wiedzieć, które słowa kluczowe są w rankingu i co musisz poprawić, by zwiększyć obroty. Oprogramowanie AMZ Tracker zapewni Ci wszystkie te dane, pomagając ci zdecydować, co powinieneś zrobić ze swoją firmą. Ponadto za pomocą tego narzędzia możesz śledzić produkty konkurencji, aby zobaczyć, kiedy wprowadzają zmiany, które działają. AMZ Tracker pozwala określić, co obniża współczynnik konwersji i naprawić go na czas. Oprócz tego możesz monitorować negatywne recenzje i uruchamiać produkty za pomocą swojego klubu recenzji. Pamiętaj, że to narzędzie ma miesięczny koszt i nie zapewnia żadnych bezpłatnych usług.

December 22, 2017