Back to Question Center
0

Semalt: Jak zrabować dane z Craigslist

1 answers:

Craigslist jest prawdopodobnie najtrudniejszym miejscem do skrobania. Jednak odpowiednie zbindowanie danych r może sprawić, że proces ten będzie mniej frustrujący. Chociaż możesz łatwo pobierać dane z interfejsów API niektórych witryn, API Craigslist nie pozwala na pobieranie danych tylko do odczytu. Zamiast tego pozwala użytkownikom publikować dane, nawet zbiorczo - correo electronico windows. Jednak nadal możesz zdrapać Craigslist, jeśli wybierzesz właściwe narzędzie do zdrapywania .

Wybór właściwego skrobaczka Craigslist

Twoim celem jest wybranie skrobaka, który pozwoli zebrać wszystkie potrzebne informacje. Możesz wybrać darmową skrobak do danych lub płatną.

Free Data Scraper

Scrapy to uniwersalne rozwiązanie do skrobania, które pomaga skrobać Craigslist. Oferuje jedne z najlepszych usług skrobania za darmo, nie tylko na Craigslist, ale na różnych stronach. Niezależnie od tego, czy chcesz wykonywać podstawowe, czy złożone zadania, po prostu zajrzyj do dokumentacji i samouczków Scrapy, aby to zrobić.

Płatny skrobak danych

Visual Web Ripper to potężne narzędzie do skrobania, które umożliwia skrobanie Craigslist. Funkcje graficzne i samouczki skrobaka czynią go niezwykle łatwym w użyciu. Fakt, że Visual Web Ripper jest stosunkowo drogi, jest wyzwaniem dla niektórych użytkowników. Jest on jednak oferowany z bezpłatnym dożywotnim uaktualnieniem.

Który skrobak jest najlepszy?

Jeśli szukasz wysokiej jakości usług skrobania, nie pomylisz się wybierając jeden z powyższych skrobaków.

A co ze skrobakami danych zaprojektowanymi dla Craigslist? Choć brzmi to dobrze, skrobaki stworzone dla Craigslist są ograniczone, ponieważ nie można ich używać w innej witrynie.

Korzystanie z serwerów proxy

Craigslist jest agresywny w wykrywaniu i zatrzymywaniu skrobaków. Jeśli zostaniesz zauważony, twój adres IP zostanie zbanowany, możesz ukryć swoją tożsamość za pomocą adresu IP proxy. Proxy ukrywa Twoją tożsamość i działania, dzięki czemu możesz zeskrobać dane , nie będąc zauważonym.

Jak skonfigurować swoich serwerów proxy?

Konfiguracja proxy zależy od rodzaju skrobaka, którego chcesz użyć. Aby skonfigurować Visual Web Ripper, zwróć uwagę na zakładkę "Proxy" i wprowadź wymagane informacje.

Aby skonfigurować usługę Scrapy, należy zapoznać się z dokumentacją dotyczącą konfiguracji serwera proxy. Jest to norma, gdy używasz darmowej skrobaczki do danych.

Wdrażanie Zgarniarki

Nie spiesz się i upewnij się, że wszystko ustawiłeś odpowiednio przed wdrożeniem narzędzia. Po sprawdzeniu ustawień narzędzia uruchom skrobak i uzyskaj wszystkie potrzebne dane z Craigslist.

Aplikacja danych Craigslist

Dane z Craigslist mogą być wykorzystywane na różne sposoby. Na przykład, jeśli chcesz kupić używany samochód, możesz zeskrobać wszystkie dane dotyczące używanych samochodów, aby porównać ich ceny i tak dalej. Możesz także użyć danych Craigslist do generowania leadów, konkurencji szpiegowskich i wielu innych. To tylko kilka sposobów korzystania ze zeskrobanych danych.

Zacznij już dziś

Teraz już wiesz, jak niszczyć dane z Craigslist. Zdobądź dobre narzędzie do skrobania, a znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz na Craigslist!

December 22, 2017