Back to Question Center
0

Przekazywanie danych wyjaśnione przez Semalt

1 answers:

WebHarvy jest popularnym oprogramowaniem do skrobania danych . Automatycznie wyodrębnia dane z różnych stron internetowych i zapisuje zawartość w pożądanych formatach. Dzięki WebHarvy możesz zeskanować dane ze stron internetowych technologii, czasopism, portali informacyjnych, portali turystycznych i witryn e-commerce - cliente gratis mysql. WebHarvy zawiera bogactwo zaawansowanych funkcji, które umożliwiają nam łatwe pobieranie danych z trudnych witryn. Niektóre z jego najważniejszych funkcji opisano poniżej.

1. WebHarvy niszczy obrazy i filmy:

Dzięki WebHarvy możesz łatwo wyodrębniać dane z ulubionych zdjęć i filmów. To narzędzie najpierw identyfikuje naturę obrazu i zeskrobuje go zgodnie z Twoimi wymaganiami. Zbiera głównie informacje z plików PNG i JPG, ale można również wyodrębnić dane z dokumentów PDF.

2. WebHarvy organizuje twoje treści internetowe:

Inną charakterystyczną cechą WebHarvy jest to, że organizuje twoje treści internetowe i pomaga je natychmiast opublikować. Wystarczy skonfigurować kilka szablonów, a program WebHarvy pobierze zawartość z dysku twardego do zastosowań offline. WebHarvy jest odpowiedni dla osób, które nie mają umiejętności programowania i chcą założyć własną firmę.

3. Potężny robot sieciowy:

W przeciwieństwie do innych zwykłych narzędzi do skrobania danych, WebHarvy przeszukuje strony internetowe i pomaga poprawić ranking wyszukiwarek witryny.Za pomocą tego narzędzia można również tworzyć formularze rezerwacji online i formularze wyszukiwarek. Ponadto, WebHarvy będzie wyszukiwał słowa kluczowe dla Ciebie i usunie Twoje dane bez zakłócania słów kluczowych z długim i krótkim końcem.

4. WebHarvy pobiera dane z dynamicznych stron internetowych:

Większość skrobaków internetowych nie może pobierać danych z dynamicznych stron internetowych i pozostawia wiele błędów w wynikach. Ale WebHarvy naprawia wszystkie błędy i błędy ortograficzne z danych wyjściowych. Gromadzi dane ze stron AJAX i pobiera je bezpośrednio na dysk twardy.

5. WebHarvy eksportuje dane w różnych formatach:

Dzięki WebHarvy możesz eksportować dane do Excela, CSV, XML, JSON, SQL Server, Oracle, MySQL i OleDB. Ponadto to narzędzie może eksportować dane do Excel 2003 i Excel 2007. Dane zostaną zapisane automatycznie w pożądanym formacie.

6. WebHarvy zapewnia ochronę przed spamem:

Dzięki WebHarvy możesz zapewnić sobie bezpieczeństwo i prywatność w Internecie. To narzędzie nie przetwarza danych ze złośliwych witryn internetowych i zapewnia pełną ochronę przed spamem dla użytkowników.

7. Zaplanuj swoje sesje skriningu:

Dzięki WebHarvy możesz zaplanować sesje skrobania w Internecie i zdecydować, ile stron chcesz skrobać w ciągu godziny. To narzędzie może zeskanować do 10 000 stron internetowych w ciągu 30 minut i może realizować setki projektów skrobania w sieci dziennie.

8. Głęboka integracja z interfejsem API:

To internetowe narzędzie do skrobania ma otwarty interfejs API, który ułatwia tworzenie i modyfikowanie projektów skriningu internetowego. Możesz dostosować swoje ustawienia i wyodrębnić dane za pomocą jednego interfejsu API lub wielu interfejsów API.

9. WebHarvy wykrywa duplikaty danych:

Dzięki WebHarvy możesz wykryć zduplikowaną zawartość i natychmiast pozbyć się jej.Ważne jest, aby webmaster opublikował wysokiej jakości treści w celu poprawy rankingów w wyszukiwarkach. WebHarvy to automatyczne narzędzie, które wykrywa zduplikowane dane i natychmiast je naprawia, ułatwiając pracę.

10. WebHarvy - narzędzie przyjazne SEO:

Dzięki WebHarvy możesz zeskanować dane z metatagów, obrazów, wewnętrznych i zewnętrznych linków oraz atrybutów tagów. Jest to przyjazne dla SEO narzędzie, które pomaga poprawić ranking wyszukiwarek Twojej witryny.

December 22, 2017