Back to Question Center
0

Semalt prezentuje GitHub: wiodący skrobak internetowy z wieloma funkcjami

1 answers:

GitHub jest jednym z najbardziej znanych usług ekstrakcji danych. To narzędzie może zeskrobać dużą liczbę stron internetowych w czytelnym i skalowalnym formacie. Jest najlepiej znana z technologii uczenia maszynowego i jest odpowiednia dla małych i średnich firm. Najbardziej charakterystyczne cechy GitHub omówiono poniżej:

Skalowalność

Dzięki GitHub możesz wyodrębnić dowolną liczbę stron internetowych i przekształcić dane w skalowalny format takie jak CSV i JSON. Możesz także monitorować jakość danych podczas skrobania; GitHub omija niepotrzebne linki i szybko uzyskuje dobrze uporządkowane dane - gs tank vape.

Zminimalizowane błędy

W przeciwieństwie do innych tradycyjnych usług skrobania danych , GitHub usuwa dane i automatycznie naprawia wszystkie drobne i poważne błędy. Dostarcza nam dokładnych i wolnych od błędów informacji i samodzielnie monitoruje jakość danych. Za pomocą tego narzędzia można również skasować pliki PDF i dokumenty HTML.

Odporność

GitHub jest najlepiej znany ze swojego przyjaznego interfejsu i zawsze niezawodnej usługi. Nie wymaga konserwacji i może być używany miesiąc po miesiącach. Możesz wybierać spośród wielu formatów i pozwolić GitHub na skrobanie i eksportowanie danych w pożądanym formacie. Jest odpowiedni dla początkujących, studentów, nauczycieli i freelancerów.

Przeszukuje informacje z dynamicznych stron internetowych

Dzięki GitHub możesz zdrapywać informacje zarówno z prostych, jak i dynamicznych stron internetowych. Narzędzie to usuwa również dane z serwisów społecznościowych, portali turystycznych i witryn e-commerce bez żadnego problemu. Co więcej, zmienia on podstawowe kody HTML i automatycznie naprawia wszystkie drobne błędy.

Zdolność do zarządzania lub tworzenia skryptów i agentów

Jedną z najbardziej charakterystycznych cech GitHub jest możliwość zarządzania i tworzenia zarówno agentów, jak i skryptów. To narzędzie umożliwia łatwe wywoływanie masowych działań dostosowawczych i może skasować nawet dziesięć tysięcy stron internetowych w ciągu kilku minut. Dzięki GitHub migracja agentów i subskrypcji użytkowników danych między systemami odbywa się bez problemu.

Przekształca dane nieustrukturyzowane w dane ustrukturyzowane i użyteczne

W przeciwieństwie do przywozu. io i Scrapy, GitHub przekształca nieustrukturyzowane dane w uporządkowane, użyteczne i uporządkowane dane w kilka sekund. To narzędzie jest szczególnie odpowiednie dla programistów i programistów. To nie tylko scrapy stron internetowych, ale także indeksuje witrynę i pomaga generować więcej potencjalnych klientów w Internecie. Dane mogą być eksportowane w formatach XLS, XML, CSV i JSON, ułatwiając pracę biznesmenów i przedsiębiorstw w zakresie.

Inteligentni agenci

GitHub może tworzyć agenty w ciągu kilku minut i nie potrzebuje żadnych umiejętności programistycznych ani kodowania. W oparciu o technologię uczenia maszynowego narzędzie to automatycznie przypisuje wyniki do zakładek i jednocześnie skanuje wiele adresów URL. Co więcej, jest w stanie zeskanować całą witrynę w ciągu kilku sekund i jest szczególnie przydatna w serwisach informacyjnych, takich jak CNN, BBC, The New York Times i The Washington Post.

Być może nadszedł czas, aby ocenić swoje techniki skrobania danych i użyć GitHub do rozwoju firmy.

December 22, 2017