Back to Question Center
0

Semalt: Skrobanie dynamicznych stron internetowych za pomocą Web Scraper Chrome Extension

1 answers:

Web Scraper to wtyczka przeglądarki Google Chrome stworzona do pobierania danych z witryn i stron internetowych. Korzystając ze skrobaczki do przeglądarki Chrome , możesz utworzyć mapę witryny opisującą sposób pobierania strony lub witryny internetowej. W swojej mapie internetowej skrobak porusza się po stronie internetowej i przechwytuje wszystkie istotne dane zgodnie z instrukcjami.

Zalety wtyczki Web Scraper do Chrome

Dane uzyskane za pomocą skrobaka z przedłużaczem chrome wyeksportowane jako plik CSV - johnson and johnson aftersun. Skrobaczka internetowa to skrobak typu "wskaż i kliknij", który może być używany przez każdego. W ten sposób można zaoszczędzić zarówno pieniądze, jak i czas, a jednocześnie odzyskać cenne informacje w Internecie.

Sieć jest pełna przydatnych i cennych danych. Jednak pobieranie danych w użytecznych i czytelnych formatach zawsze nie jest takie proste. Właśnie dlatego potrzebny jest skrobak z przedłużaczem chromowym. Rejestry publiczne, katalogi, konkurencyjne zasoby reklamowe i recenzje użytkowników można przekształcić w wartościowe dane. Dzięki Web Scraper wszystkie te dane można zeskrobać i zaoszczędzić wygodnie.

Typowe problemy dotyczące skrobaków internetowych

  • Błąd niezamknięty: Błąd składni
  • Kliknij brakujący efekt na przycisku
  • Plugin zawieszenie po zetknięciu z uszkodzonym obrazem
  • Problem zgarniania strony
  • Niekompletny adres URL dla wyskakującego łącza

Web Scraper: The Problem Solver

Skrobak to wysokiej jakości i łatwe w użyciu oprogramowanie do skrobania. Aby wyodrębnić dane ze stron internetowych i stron internetowych, musisz wybrać tekst docelowy, podczas gdy skrobaczka internetowa wykona resztę pracy. Ponieważ skrobak jest zautomatyzowany w chmurze, nie musisz się martwić o błędy skrobania lub inne problemy.

W skrobaczki internetowej, wymagane wyniki są szybko wprowadzane do pliku CSV. Jeśli wolisz przechowywać dane w Couch DB lub lokalnej pamięci Chrome. Nie musisz się martwić, ponieważ nie jesteś programistą. Jeśli używasz przeglądarki Google Chrome, możesz użyć skrobaczki do przeglądarki Chrome.

Jeśli twoim następnym rozwiązaniem było wynajęcie armii stażystów, aby zeskrobać dane przez cały dzień, opłacalne rozwiązanie właśnie zapukało do twoich drzwi. Dzięki skrobaczce internetowej nie potrzebujesz programistów do tworzenia kopii zapasowych dla danych. Cały proces ekstrakcji danych zostanie wykonany za Ciebie. Pobierz i zainstaluj skrobak za darmo w sklepie internetowym Google Chrome.

Cechy wtyczki Web Scraper

Web Scraper ma wbudowane elementy, które przyczyniają się do procesu twoich projektów skrobania. Oto kluczowe cechy, o których powinieneś wiedzieć:

  • Zgodny z przeglądarką Chrome

Web Scraper to wtyczka do przeglądarki Chrome, która pobiera dane zgodnie z mapą witryny. Dzięki temu rozszerzeniu można uruchamiać pojedyncze lub wielokrotne oceny lub zeskrobać duże zestawy danych według ustalonego harmonogramu.

  • Eksport wyodrębnionych danych jako CSV

Wtyczka tego chrome eksportuje skreślone dane jako wartości rozdzielone przecinkami. Możesz jednak przechowywać wyodrębnione dane tak, jak w CouchDB lub w lokalnej pamięci Chrome.

  • Skreśli dane z dynamicznych witryn i stron

Internet jest pełen cennych danych. Jednak skrobanie witryn dynamicznych i stron ładujących się za pomocą AJAX i JavaScript nie jest proste. Dzięki skrobaczce do papieru z przedłużaczem chromowanym pobieranie danych z dynamicznych stron internetowych nie powinno sprawić Ci kłopotu.

Korzystając z wtyczki Web Scraper, możesz utworzyć mapę witryny, która identyfikuje tekst docelowy na stronie internetowej. Przenieś swoje skrobanie na inny poziom, instalując Web Scraper w przeglądarce Google Chrome!

December 22, 2017