Back to Question Center
0

Jakie narzędzia sprzedawcy możesz polecać do badań słów kluczowych w Amazon?

1 answers:

Zanim pokażemy Ci kilka dobrych i sprawdzonych narzędzi do badania słów kluczowych w Amazon, zacznijmy od odrobiny wiedzy. Niestety, Amazon nigdy nie ujawnia żadnych konkretnych zasad ani dokładnych czynników branych pod uwagę przez algorytm rankingowy A9 - podobnie jak główne wyszukiwarki, takie jak Google, Yahoo, Bing, itp.Ale oto, co możemy wiedzieć na pewno. Zgodnie z najnowszymi testami praktycznymi:

  • Normalizacja badań słowa kluczowego Amazona jest widoczna w grze ponownie (przynajmniej na razie). Oznacza to, że powinieneś zrobić wszystko, co możliwe, aby uniknąć rozbieżności w liczbie pojedynczej lub mnogiej, lub jeśli to możliwe, używając niższych / wielkich liter, szczególnie jeśli chodzi o słowa kluczowe zaplecza.
  • Zastanów się nad nowo oszacowanym ograniczeniem na 250 znaków dla całkowitej liczby słów kluczowych twojego backendu - mobile website design company in Lebanon. Oczywiście nie ma ścisłego ograniczenia, które musi potwierdzić każdy urzędnik Amazona. Niemniej lepiej lepiej pozostać po bezpiecznej stronie i wziąć pod uwagę ten warunek.

Mając to na uwadze, czas pokazać niektóre z moich przetestowanych opcji wyszukiwania słów kluczowych w Amazon. Oto krótki przegląd każdego z nich, który zostanie użyty podczas głębszej analizy zakupów. Spróbuj przynajmniej wypróbować te. Oczywiście wybór należy do Ciebie, aby wybrać optymalizację listy produktów.

1. Słowo kluczowe Oko - to dobre narzędzie, które pomoże Ci w badaniu słów kluczowych Amazon. Słowo kluczowe Oko zakłada swoją bardzo obszerną bazę danych obejmującą ponad milion różnych propozycji słów kluczowych, popartych średnią liczbą wyszukiwań, aby jasno określić, które z nich mogą być potencjalnie wygrywającymi wyszukiwanymi hasłami i co prawdopodobnie warto wyeliminować z głównej listy docelowych słów kluczowych. i kombinacje długiego ogona.

2. Kparser - ta internetowa platforma może szybko zlokalizować podstawowy zestaw słów kluczowych i zamówień na zakupy. Dane są zbierane na podstawie statystyk dotyczących bieżącego wyszukiwania i najnowszych trendów zakupowych nie tylko w serwisach Amazon i eBay, ale również w oryginalnym wyszukiwaniu za pośrednictwem Google i Bing. Jedyną wadą Kparser jest to, że niestety ta internetowa platforma oprogramowania jest oferowana w ramach płatnego dostępu dostępnego wyłącznie na podstawie stałej.

3. Słowo kluczowe Kiwi - to kolejne dobre narzędzie do badania słów kluczowych w serwisie Amazon, które szczególnie pomaga uzyskać głębsze zrozumienie intencji klientów. Skorzystaj z szerokiej bazy danych utworzonej z obszernych danych o docelowych odbiorcach, ich głównych preferencjach i ogólnych poglądach na temat zakupów - zebranych bezpośrednio z samego Amazon, a także z trendów zakupowych Google i profili YouTube.

4. Klucz Asina - to ostatnia platforma badań słów kluczowych, którą chciałbym wam dzisiaj pokazać. Wśród najsilniejszych stron tego zestawu narzędzi online znajduje się szeroki wybór indywidualnie dostosowanych opcji taryfowych oferowanych dla szeregu różnych narzędzi. Odkrywaj możliwości badań słów kluczowych dzięki następującym wbudowanym strukturom: narzędziu SEO do wyświetlania list produktów Amazon, zaawansowanemu narzędziu do śledzenia słów kluczowych i jego silnemu zestawowi propozycji słów kluczowych. Zauważ jednak, że platforma badawcza słów kluczowych Asin Key Amazon będzie dobrze Ci służyć tylko wtedy, gdy masz już przynajmniej podstawową wiedzę na temat SEO i głównych zasad algorytmu rankingu wyszukiwania e-commerce.

December 22, 2017