Back to Question Center
0

Semalt: najlepszy skrobak do ekstrakcji danych online

1 answers:

Skrobanie zawartości lub złom internetowy ing jest procesem użycia specjalne oprogramowanie lub aplikacja internetowa do gromadzenia treści ze strony internetowej. Skracanie odwołań do webmasterów i programistów, którzy chcą uzyskać szybki automatyczny dostęp do informacji znajdujących się w innych witrynach.

Aplikacje do skrobania treści

Skrobanie w Internecie może być złośliwie wykonywane w celu korzystania z marketingu e-mailowego, spamowania i robocallów. Z tego powodu większość webmasterów woli trzymać się z dala od tego. Jednakże, jeśli przeprowadzane etycznie web scraping może być bardzo skuteczną metodą korzystania z różnych projektów internetowych - high roller casino no deposit.

W jaki sposób można wykorzystać skrobanie

Rozważmy katalog online wszystkich hoteli w okolicy. Jeśli twórca strony chce agregować każdy hotel, będzie musiał ręcznie wprowadzić je do bazy danych. Proces ten trwa zwykle kilkadziesiąt tysięcy godzin, aby zapewnić uwzględnienie wszystkich hoteli w kraju. Za pomocą skrobaka do stron internetowych ten sam webmaster może wprowadzać zapytania i zbierać dane automatycznie z różnych stron.

Zbuduj lub kupuj skrobaczkę internetową?

Jeśli chcesz narzędzie do skrobania stron internetowych, możesz zbudować je od podstaw lub użyć już istniejącego. Większość programistów nie posiada niezbędnych umiejętności, wiedzy, narzędzi ani zasobów do ręcznego zbudowania narzędzia do skrobania . Dobrą wiadomością jest to, że istnieją dziesiątki gotowych skrobaków online.

Metody i techniki stosowane w oprogramowaniu do skrobania w Internecie

Jeśli zamierzasz zbudować własny skrobak, musisz zrozumieć, jakie technologie są zaangażowane w zbieranie danych. Większość skrobaczek jest zbudowana przy pomocy HTML, przy użyciu analizy DOM (parsowanie modelu obiektu dokumentu) w celu przefiltrowania kodu HTML w celu wyodrębnienia tylko pożądanych informacji. Musisz zidentyfikować divy, zakresy, klasy i elementy listy danych, które chcesz skrobać i wprowadzić je do swoich ustawień.

Mozenda Scraping Technology

Skrobaczki Mozenda wykorzystują specjalną technologię renderowania przeglądarki, aby wyglądać jak przeglądarka internetowa. Użyj go, aby bez wysiłku przeglądać strony wewnętrzne witryny, aby zebrać potrzebne dane. Korzystając z AJAX i Javascript, Mozenda ustanawia nawigacje i akcje, a także automatyzuje je za Ciebie.

December 22, 2017