Back to Question Center
0

Web Selektor łączników do skrobaków wyjaśniony przez Semalt

1 answers:

Poszukiwani w Internecie muszą poruszać się po stronach internetowych i podać dokładne informacje, które chcą wyodrębnić. Jest to bardzo skuteczny proces online, który daje użytkownikom możliwość wyodrębnienia wielu stron korzystających z Ajaxa JavaScript. Użytkownicy mogą łatwo zainstalować to specjalne narzędzie do skrobania bez konieczności korzystania z zaawansowanych umiejętności technicznych. Skrobaczka internetowa może pomóc im szybko i łatwo zebrać wszystkie potrzebne informacje. Jest to najlepsze bezpłatne narzędzie do zdrapywania stron internetowych , przeznaczone specjalnie dla początkujących, którzy chcą wyodrębnić dane ze strony internetowej bez zatrudniania specjalisty - edgerouter lite console connection.

Skrobanie różnych danych przez Internet

Za każdym razem, gdy skrobak sieci otwiera nową stronę z Internetu, użytkownicy muszą wyodrębnić pewien element. Po utworzeniu planu użytkownicy muszą opracować selektory. Są to elementy na docelowej stronie internetowej, która zawiera określone dane. Użytkownicy mogą dodawać, edytować lub usuwać selektory za pośrednictwem panelu. Użytkownicy mogą używać tego narzędzia do skrobania do zbierania różnych typów danych, takich jak zawartość, tabele, obrazy, numery telefonów, ceny i inne. Po zebraniu potrzebnych informacji użytkownicy mogą kopiować wyniki jako TSV do Schowka i zapisywać je w folderach lub eksportować wyniki do Dokumentów Google jako arkusz kalkulacyjny programu Excel.

Nawigacja przez wiele poziomów

Korzystając z tego narzędzia do wyszukiwania, wyszukiwarki internetowe mogą poruszać się między różnymi kategoriami i podkategoriami i łatwo wybierać teksty linków. Na przykład mogą wybrać dwa selektory linków: jeden dla kategorii głównych i drugi dla podkategorii. W ten sposób można nawigować po różnych stronach internetowych i wyodrębnić adresy URL.

Jak obsługiwać paginację

Obecnie wiele sklepów internetowych i sprzedawców detalicznych ma wiele kategorii na swoich stronach internetowych. Użytkownicy muszą zdecydować, której kategorii chcą użyć. Każda grupa ma listę produktów wraz z linkami do stronicowania. Ponadto użytkownicy muszą pamiętać, że istnieją strony, które są dostępne tylko ze stron paginacji, a nie z określonej kategorii. Wystarczy zacząć od utworzenia mapy witryny (planu) i rozpoczęcia wydobywania przedmiotów. Aby to zrobić, muszą wybrać inny selektor linków do wybierania linków do stronicowania. Użytkownicy muszą pamiętać, że kiedy skrobaczka otwiera określoną kategorię, może zbierać tylko przedmioty z tej konkretnej strony. Następnie może korzystać z różnych możliwych linków do stronicowania. Te linki mogą odkryć więcej powiązanych danych, a także więcej linków do stronicowania dla użytkowników.

To narzędzie do wyodrębniania ma kilka świetnych funkcji i może pomóc wyszukiwarkom internetowym zebrać wyniki, które chcą, i przeanalizować je później.To proste narzędzie, które nie wymaga kodowania, a użytkownicy nie muszą posiadać zaawansowanych umiejętności programowania. Jest to najlepsze darmowe skradanie przeglądarki Chrome dla osób niebędących programistami, którzy chcą wyodrębnić dane ze strony internetowej bez zatrudniania profesjonalnego skrobaka. Wystarczy zainstalować przeglądarkę Google Chrome.

December 22, 2017