Back to Question Center
0

Czy możesz pomóc mi wybrać właściwy tracker słów kluczowych firmy Amazon, aby przejąć inicjatywę na rynku?

1 answers:

Bez względu na branżę lub kategorię produktów, które sprzedajesz, musisz dobrze zoptymalizować strony produktów, aby mieć większe szanse na pomyślne zakończenie rosnącej liczby transakcji sprzedaży. Podczas gdy Amazon jest prawdopodobnie wiodącym na świecie sprzedawcą e-commerce i drop-shipping, masz już za dużo do zrobienia, za dużo do śledzenia i za dużo, by poprawić tam. Jak więc zarządzać wszystkimi czasochłonnymi i czasami bardzo pracochłonnymi działaniami? Dokładnie wtedy, gdy w grę wchodzi narzędzie do śledzenia słów kluczowych firmy Amazon i konkurencyjne narzędzia badawcze - cool cat casino reviews 2017.

Oczywiście, nie ma żadnego ostatecznego oprogramowania ani struktury online, która zrobi wszystko dla ciebie w sposób samowystarczalny. Jednak następujące narzędzia do śledzenia słów kluczowych i przydatne narzędzia do tworzenia oprogramowania Amazon mogą znacznie ułatwić to zadanie. Przynajmniej te, które dotyczą dogłębnych badań słów kluczowych i cennego, konkurencyjnego spojrzenia, tak bardzo potrzebnego, aby przetrwać na tym naprawdę zaciętym i wysoce konkurencyjnym rynku.

3 najlepsze narzędzia do śledzenia słów kluczowych

Planer słów kluczowych Google

Poważnie, zalecam skorzystanie z tego dobrego, starego narzędzia do badania słów kluczowych według szukaj giganta jako idealnego rozwiązania kickstart, aby przejść od wszechstronnych badań słów kluczowych kierowanych we właściwy sposób od samego początku. Chodzi mi o to, że pomimo tego domyślnego zestawu narzędzi nie jest specjalnie dostosowany do sprzedaży w Amazon, nadal jest bardzo przydatne, aby uzyskać duży obraz potencjalnie wygrywających kombinacji wyszukiwania używanych przez prawdziwych kupujących na całym świecie, a także mając podstawową wiedzę na temat względnej liczby wyszukiwań i obecny poziom konkurencji, szczególnie w przypadku precyzyjnie ukierunkowanych długofalowych fraz kluczowych.

Należy jednak pamiętać, że Planer słów kluczowych Google to tylko pierwszy krok na drodze do objęcia przywództwa nad rynkiem. Oznacza to, że w późniejszym czasie będziesz musiał wybrać swoje własne polecane narzędzie do śledzenia słów kluczowych w Amazon bez względu na okoliczności - wystarczy, że nie wprowadzisz w błąd z raczej skośnym zbiorem danych pochodzących z zbyt wielu różnych źródeł, które niekoniecznie mają silny zamiar zakupu.

FreshKey

Chociaż następne narzędzie do śledzenia słów kluczowych firmy Amazon nie jest dostępne za darmo (kosztuje około 20 dolarów miesięcznie), zdecydowanie się opłaca , na pewno. Narzędzie propozycji słów kluczowych FreshKey może stać się miłym miejscem, by w końcu przejść do bardziej ukierunkowanych propozycji słów kluczowych, użytecznych i dalekosiężnych odmian, długofalowych słów kluczowych LSI, a także naprawdę przydatnej kategoryzacji - wychodząc daleko poza pierwotną koncepcję optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Zamiast ograniczać się do jednego prostego narzędzia lub przeskrobać pieniądze na dowolne zaawansowane i dlatego płatne opcje, polecam wypróbować FreshKey jako prawie nieograniczone źródło zwycięskich słów kluczowych i bardzo pomocną rzecz, jeśli chodzi o eliminację potencjalnie negatywnych wyszukiwanych słów, które mogą a także niszczyć swój potencjał rankingowy na Amazon.

Soovle

Ostatnim narzędziem Amazon do śledzenia słów kluczowych na dziś jest Soovle, darmowe i łatwe w użyciu rozwiązanie niezbędne do utrzymywania aktualnych informacji o produktach bez poświęcania zbyt dużo czasu w sprawie badań manualnych. Zapoznaj się z najczęściej wyszukiwanymi prośbami dotyczącymi produktów, które robią kupujący na żywo, dokonując codziennych zakupów nie tylko z Amazon, ale także z innych popularnych platform e-commerce, takich jak sklep eBay lub Alibaba. Co więcej - ten pomocnik online może pokazać swoje najsilniejsze strony, szczególnie jeśli chodzi o burzę masowych pomysłów na słowa kluczowe i eksperymentowanie z najpopularniejszymi kombinacjami wyszukiwania używanymi przez użytkowników na żywo w wielu dużych wyszukiwarkach.

December 22, 2017