Back to Question Center
0

Akcje Semalt 7 Najlepsze cechy narzędzia do skrobania

1 answers:

Korzystając z Data Scraping Studio, możesz wyodrębnić informacje z wybranych witryn w mniej niż 5 minut. Bez wątpienia jest to jedno z najlepszych i najbardziej użytecznych narzędzi do skrobania w Internecie w Internecie. Data Scraping Studio ma potężny i przyjazny dla użytkownika interfejs i scrates dane z witryn Ajax, witryn chronionych hasłem, prostych i dynamicznych witryn, XML, JSON i innych podobnych źródeł - oculos online barato. Niektóre z jego niesamowitych funkcji są wymienione poniżej.

1. Łatwe wyszukiwanie słów kluczowych:

Podobnie jak w przypadku innych znanych skrobaków, Data Scraping Studio zapewnia lepszy sposób wyszukiwania słów kluczowych. Trzeba tylko pobrać i aktywować to narzędzie i użyć go do uporządkowania danych na podstawie słów kluczowych. Przynosi wiele słów kluczowych i fraz, aby uzyskać inspirację. W ten sposób nie tylko usuwa twoje dane, ale również je organizuje w oparciu o słowa kluczowe o krótkim i długim ogonie.

2. Badanie rynku:

Data Scraping Studio to jedyny skrobak, który przeprowadza dobre wyszukiwanie rynkowe dla swoich użytkowników. W przeciwieństwie do innych zwykłych skrobaków danych , to narzędzie daje wyniki jakościowe w oparciu o twoje wyszukiwanie. Jest więc idealny dla marketerów, badaczy internetowych, studentów, dziennikarzy i naukowców.

3. Integracja danych sieciowych:

Najlepszym powodem korzystania z Data Scraping Studio jest to, że zapewnia użyteczne opcje integracji danych sieciowych. Jest kompatybilny ze wszystkimi przeglądarkami internetowymi i systemami operacyjnymi, dzięki czemu możesz łatwo zeskanować swoje dane i zintegrować je zgodnie ze swoimi potrzebami.

4. Porównywanie danych

Nawet najwyższej klasy skrobaki danych nie mogą porównywać danych z dwóch lub więcej stron internetowych. Na szczęście Data Skrobak Studio ma tę opcję i pozwala analizować dane z różnych stron internetowych, upewniając się, że otrzymujesz jakościowe i wiarygodne wyniki. Co więcej, to narzędzie edytuje dane nieco, usuwając wszystkie błędy ortograficzne i gramatyczne z twoich wyjść.

5. Monitoruje jakość:

Ten program monitoruje jakość twoich danych, podczas gdy jest pobierany z wyodrębnionych. Oznacza to, że nie musisz zwracać uwagi na ekstrakcję, ponieważ to narzędzie automatycznie dostarczy czytelne i skalowalne dane w twoim ulubionym formacie.

6. Podany profil / szczegóły produktu:

Użytkownicy tego oprogramowania mają łatwy dostęp do szczegółów profilu i produktu. Oznacza to, że jeśli korzystasz z Data Scraping Studio dla swojej witryny e-commerce, możesz uzyskać informacje od gigantów, takich jak Amazon i eBay, bez utraty jakości. Możesz wypróbować to narzędzie, aby uzyskać szczegóły produktu, listę ich nazw, ich opisy, a nawet obrazy. Tak więc możemy powiedzieć, że Data Scraping Studio to doskonała alternatywa dla Amazon Scraper i Facebook Data Extractor.

7. Powiadomienia:

Różni użytkownicy skarżą się na brak ostrzeżeń o skrobaniu. W przeciwieństwie do zwykłych narzędzi, Data Scraping Studio powiadomi cię, gdy dane zostaną złomowane. Musisz tylko dostosować swoje ustawienia i zacząć otrzymywać powiadomienia bezpośrednio w skrzynce odbiorczej. Możesz również otrzymywać powiadomienia o telefonie komórkowym za pomocą specjalnych opcji. W związku z tym Data Scraping Studio to kompletne oprogramowanie, które ma na celu uczynienie procesu wyodrębniania danych wygodniejszym i wygodniejszym. Najlepsze jest to, że jest bezpłatny.

December 22, 2017