Back to Question Center
0

Jak uzyskać dobre linki wsteczne w sposób bezpłatny i prosty?

1 answers:

W dzisiejszych czasach zewnętrzne lub przychodzące linki służą jako silnik do pozycjonowania. Linki zwrotne są wysoko cenione przez wyszukiwarki, szczególnie przez Google i pomagają im określić pozycję strony na stronie wyników wyszukiwania. Według niektórych źródeł linki zwrotne są drugim czynnikiem rankingu Google po trafności treści. Bez linków wstecznych Twoja firma nie będzie widoczna dla potencjalnych klientów, a następnie będzie przynosić straty.

W dzisiejszych czasach algorytmy rankingu działają inaczej niż kilka lat wcześniej, gdy liczba linków przychodzących była najważniejszym czynnikiem dla użytecznego profilu łącza. Obecnie wyszukiwarki oceniają jakość linków zwrotnych, a nie ich ilość - kuechenmoebel billig. To istotne, z jakich źródeł pochodzą Twoje linki i jak istotne są one dla treści na stronie internetowej. W rzeczywistości wyszukiwarki wykorzystują wiele czynników do określenia jakości linków zwrotnych dla witryn rankingowych. Jednak doświadczeni twórcy linków rozróżniają cztery szerokie kategorie - trafność, zaufanie, różnorodność i autorytet. Tak więc wszystkie linki przychodzące powinny spełniać te cztery niezbędne kryteria. Jeśli nie spełniają tych wymagań, spróbuj poprawić ich jakość lub skorzystaj z Google Disavow Tool, aby je w ogóle usunąć.

Omówmy więc kilka podstawowych zasad, jak uzyskać wysokiej jakości linki zwrotne z renomowanych i godnych zaufania stron internetowych.

Sposoby uzyskania dobrych linków zwrotnych w celu poprawienia pozycji na stronie

Celem budowania linków nie jest sprawianie, by twoje linki wyglądały naturalnie, aby twoje linki były naturalne. Najbardziej ekologicznym sposobem tworzenia linków wstecznych jest tworzenie wysokiej jakości treści, które sprawią, że użytkownicy będą do nich linkować. Jednak w rzeczywistości nie zawsze tak się dzieje. Bardziej wydajnym sposobem jest kierowanie dużych autorytatywnych źródeł internetowych na treści, do których chcą się podłączyć. Problem polega na tym, że trudno jest uzyskać linki z wysokimi witrynami PageRank, ponieważ działają tylko z popularnymi domenami i mają bardzo wysokie standardy jakości. Jednak w tym akapicie zbieramy dla Ciebie kilka skutecznych strategii budowania linków, które pomogą ci uzyskać dobre linki zwrotne.

  • Technika przeprowadzki opracowana przez Briana Dean'a

Należy przeprowadzić badania niszowe na rynku i znaleźć strony internetowe lub strony internetowe, które nie są już dostępne. Na kolejnym etapie musisz skorzystać z profesjonalnej techniki indeksowania linków i dowiedzieć się, które domeny prowadzą do strony, która już nie istnieje.Aby uzyskać te informacje, możesz użyć narzędzia Semalt Web Analyzer lub Majestic Crawling Tool. Na kolejnym etapie musisz rozróżnić odpowiednie dla swojej branży i cennych domen. Utwórz nową treść lub weź jeden z istniejących artykułów, jeśli pozostaną one w punkcie i zaoferuj właścicielom witryn zastąpienie niedostępnych linków nowymi z Twojej strony. W większości przypadków właściciele stron zgadzają się na tę propozycję, ponieważ jest to doskonała okazja, aby wzbogacić swój profil linków o jeszcze jedną doflinę wsteczną.

  • Metoda zastępowania zerwanych ogniw

Początkowo może wyglądać jak wspomniana wcześniej technika budowlana Briana Dean'a. Jednak w praktyce nie jest tak samo. Zgodnie z tą metodą należy przeanalizować docelowe domeny i znaleźć uszkodzone linki prowadzące do niedostępnych stron. Następnie za pomocą rozszerzenia Google Chrome Broken Link Checker musisz znaleźć linki prowadzące do stron z błędami z konkretnego źródła internetowego. Korzystając z tego rozszerzenia Google, będziesz w stanie znaleźć niezliczoną liczbę niedziałających linków. Musisz uporządkować te linki i znaleźć tylko te istotne i generujące ruch. Następnie musisz utworzyć fragment treści na ten sam temat, o który chodzi w witrynie i uzyskać lepszy kontakt z docelowymi domenami, oferując im link do witryny zamiast jednego błędu.

December 22, 2017