Back to Question Center
0

O czym należy pamiętać budując odpowiednie linki zwrotne dla SEO o najwyższej skuteczności?

1 answers:

Nie trzeba dodawać, że budowanie odpowiednich linków wstecznych dla SEO we właściwy sposób ma kilka ukrytych rzeczy, o których powinien pamiętać każdy początkujący webmaster i właściciel witryny. To prawda, głównie dlatego, że cały proces tworzenia czysto odpowiednich linków, które nigdy nie zaszkodzi twoim rankingom, ma wiele kroków i stron. I zbyt często powstrzymywanie się od brudzenia rzeczy okazuje się trudniejsze niż większość z nas może myśleć - real driving licences for sale. Dlatego poniżej przedstawię niektóre z najczęstszych pułapek dotyczących budowania wysokiej jakości linków. Wiesz, czego należy unikać za wszelką cenę - lub co najmniej ustalone natychmiast po wykryciu ich na swojej stronie lub blogu. Chodzi mi o to, że którykolwiek z poniższych błędów może z łatwością przekształcić nawet najlepsze linki zwrotne w bezużyteczny kawałek śmieci - niemal natychmiast. Co więcej - jeśli chodzi o skrajności, pojedynczy "toksyczny" link może nieodwracalnie wpłynąć na długotrwałą wydajność SEO w dłuższej perspektywie.

Oczywiste błędy

Lepiej przyjrzyj się przynajmniej krótkiemu spojrzeniu. Nie pomijaj tych oczywistych błędów - po prostu zadaj sobie pytanie, czy naprawdę wszystko masz na swoim miejscu, a twoja strona internetowa lub blog nigdy nie będą powiązane z:

  • stronami internetowymi lub blogami o złej, a nawet podejrzanej reputacji (nie wspominając o tych już zbanowanych na indeksie Google'a);
  • nieistotne źródła niszowe lub jakiekolwiek miejsca mające jakiekolwiek powiązania z najbardziej spamerskimi branżami, takimi jak cudzołóstwo, hazard lub apteka;
  • źródła stron trzecich wyglądające jak standardowe strony internetowe, blogi lub fora, ale mające mnóstwo pozornie istotnych linków wstecznych w swoich profilach linków lub oferujących je na sprzedaż i / lub wymianę.

W tym miejscu wszystko powinno być zrozumiałe, ponieważ ubieganie się o którąkolwiek z wymienionych opcji najprawdopodobniej spowoduje uszkodzenie aktualnych rankingów wyszukiwania, zamiast cieszyć się wymiernym ulepszeniem dla swojej strategii w SEO w skali. Gdy zrobimy jeszcze oczywiste rzeczy bezbłędnie jasne, poniżej, zamierzam wskazać kilka prawdopodobnie najbardziej niebezpiecznych, ale wciąż często niedocenianych błędów. Jeśli chodzi o budowanie odpowiednich linków wstecznych, oto, co zwykle zabija grę:

  • Zły tekst kotwicy

Nigdy nie wybieraj losowych kotwic w linkach i nie używaj ich w zastrzyku w ciemności. Zdecydowanie zalecamy głębsze zrozumienie tematu, ponieważ tylko solidne komercyjne kotwice, które wyglądają naturalnie, mogą naprawdę zwiększyć liczbę konwersji. Brzydka prawda jest taka, że ​​całkowicie błędna lub nawet wadliwa w tekście kotwica tekstu może sprawić, że idealnie pasujesz do odpowiednich linków w rzeczywistej przyczynie spadku rankingu, a nawet kary ręcznej.

  • Niewłaściwe użycie atrybutów DoFollow / NoFollow

Podobnie jak poprzedni, ta sprawa będzie potrzebna bardziej dogłębne badanie. Oczywiście, tylko linki zwrotne DoFollow mogą rzeczywiście zaspokoić potrzeby SEO na dużą skalę. W tym samym czasie - jeśli manipulujesz lub po prostu przesadzasz z nimi - wszystko będzie najprawdopodobniej skończyć się równie poważnymi konsekwencjami.

  • Niekorzystnie Stromy Ekspansja

Spójrzmy prawdzie w oczy - nawet jeśli masz szczęśliwe zwycięstwo z wykryciem wielu dobrych i wiarygodnych źródeł, które warto zbudować linki, nigdy nie powinieneś się spieszyć - wystarczy wykorzystać wszystkie nowe możliwości w ciągu kilku godzin lub na noc. I jakikolwiek gwałtowny wzrost - zarówno pod względem jakości, jak i ilości - nie jest z pewnością wart uwagi. Pamiętaj, że budowanie trafnych linków, które zapewnią ci stałą i najlepszą wydajność w SEO - to wszystko jest równowaga. Nigdy więcej nie wahaj się zadać sobie pytania: Czy wszystko wygląda w pełni naturalnie? Czy poświęciłeś wystarczająco dużo czasu na znalezienie właściwych źródeł? Czy na pewno wszystko na temat linków wstecznych jest na miejscu i jest wykonywane tylko dla wyraźnego celu?

December 22, 2017