Back to Question Center
0

Jakie są sposoby szybkiego budowania linków wstecznych?

1 answers:

Budowanie linków jest podstawowym i najtrudniejszym aspektem optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Wpływa na pozycję strony w rankingu i tworzy wrażenie Google dotyczące konkretnej domeny. Rola linków przychodzących w SEO została wykazana w liczbie badań rankingowych.

Jednak niektórzy webmasterzy nadal mają wątpliwości dotyczące wpływu i korzyści linków zwrotnych - wohnung zuerich kaufen. Twierdzą oni, że zmniejsza się zależność Google od linków wstecznych. Jednak chciałbym je tam zabrać. Linki zwrotne nie mogą zniknąć w najbliższym czasie, ponieważ odgrywają istotną rolę w algorytmie rankingowym Google. Najnowsze badania pokazują, że liczba domen łączących się ze stroną jest skorelowana z rankingami bardziej niż z innymi czynnikami. Jeśli nie traktujesz tych danych poważnie, postaraj się samodzielnie przeprowadzić badania. Wprowadź docelowe słowo kluczowe w programie Semalt Web Analyzer i spójrz na strony z najwyższym rankingiem. Wszystkie mają wiele linków przychodzących. Nawet jeśli Twoje docelowe słowo kluczowe nie stanowi zbyt dużej konkurencji, witryny o najwyższym rankingu będą miały wiele linków przychodzących.

W tym artykule omówimy, jak budować linki zwrotne szybko i wydajnie. Wykorzystaliśmy niektóre z tych strategii budowania linków, aby podnieść ranking naszych klientów. Uzyskaliśmy pozytywne wyniki i opracowaliśmy profile linków naszych klientów.

A więc, kontynuujmy! Mam nadzieję, że te informacje pozwolą Ci uzyskać wysokiej jakości sok linkowy do Twojej witryny.

Strategie umożliwiające szybkie i skuteczne tworzenie linków wstecznych

  • Tworzenie kanałów linków za pomocą własnych wyszukiwarek

Jako rządzić, strony internetowe, które linkowały do ​​Ciebie w przeszłości, częściej robią to ponownie. Robią to, ponieważ są już fanami tego, co robisz i piszesz. Są bardziej prawdopodobne, że będą zainteresowani jakąkolwiek nową publikowaną treścią i linkami do niej. Obraz, który posiada bazę danych wszystkich źródeł internetowych, które już zostały połączone z Tobą, a zatem prawdopodobnie zainteresuje Cię Twoja nowa treść. Bez wątpienia będzie szalony potężny dla biznesu online, ponieważ można uzyskać stały przepływ przychodzącego ruchu do Twojej witryny.

Możesz zbudować taką bazę danych za pomocą wyszukiwarki Google. Wszystko, czego potrzebujesz, to wykonać następujące kroki:

  1. Znajdź źródła internetowe, które już się z Tobą łączą;
  2. Załaduj te źródła do niestandardowej wyszukiwarki;
  3. Znajdź linki do przyszłych treści.


Zarejestruj się w narzędziu CSE Google i utwórz nową wyszukiwarkę tam. Następnie wprowadź stronę, którą chcesz wyszukać, i nazwę nowej niestandardowej wyszukiwarki. Przejdź do następnej karty i zobacz wartość w komórce A1. Powinien być sformatowany jako "domena. com. "Musisz skopiować wklejenie tych danych do sekcji" witryny do wyszukiwania "w swojej niestandardowej wyszukiwarce. I na koniec kliknij przycisk "Utwórz".

Jeśli jednak chcesz przeszukać wiele domen z profilu wstecznego, musisz dodać pozostałą domenę, którą posiadasz. Dlatego musisz kliknąć przycisk "edytuj wyszukiwarkę" i dodać więcej witryn. Możesz wybrać opcję "zbiorczo dodawać witryny" i skopiuj listę domen do tego pola. Wybierz funkcję "Uwzględnij wszystkie strony na tych stronach" i kliknij "zapisz. "

Twoja niestandardowa wyszukiwarka jest już gotowa. Możesz go użyć do wyszukania perspektywy budowania linków za każdym razem, gdy opublikujesz nową treść.

Taktyka budowania linków może stać się bardziej skuteczna, jeśli profil twojego linku się powiększy, ponieważ masz obszerniejszą bazę źródeł internetowych do przeszukiwania.

December 22, 2017