Back to Question Center
0

Które źródła mogą mi pomóc najlepiej przy użyciu linków do serwisu Wstecz?

1 answers:

Poszukując stron internetowych lub blogów, które byłyby najlepsze dla linków typu DoFollow, prawdopodobnie możesz pomyśleć o komentarzach do blogów, publikacjach gości, zgłoszeniach do katalogu i wizytówkach itd.Oczywiście można znaleźć całkiem dobre rozwiązania do budowania wysokiej jakości linków. Ale chodzi o to, czy istnieją jakieś ostateczne rozwiązania, które byłyby najlepsze z najlepszych dla linków DoFollow w szczególności? Mam dla ciebie kilka funkcji.

Ale zanim przejrzymy każdy z nich, zacznijmy od krótkiego briefingu - fake documents for sale. Po tym wszystkim, dlaczego miałbyś je mieć na swojej stronie internetowej lub blogu? Robimy co w naszej mocy, aby pozyskać backlinki typu DoFollow, jakie korzyści możemy od nich oczekiwać?

Najlepsze korzyści z linków typu DoFollow

  • zwiększyły ruch w sieci wyszukiwania bezpośrednio na Twoją stronę lub strony blogów;
  • silniejszy domain authority dający trwały wzrost wydajności twojego projektu;
  • podnieść swój CPC AdSense (koszt za kliknięcie);
  • pobudzaj swoje postępy w Google PageRank;
  • popraw swoje aktualne rankingi w wyszukiwarkach i uzasadnij dalszą promocję.

Istnieje około tuzina najlepszych miejsc, które powinny najlepiej pasować do linków DoFollow. Pośród innych chciałbym nakreślić następujące zasoby online jako prawdopodobnie idealne miejsca, w których można rozpocząć tworzenie linków za pomocą atrybutu DoFollow. Poniżej zacznę od Google Plus, YouTube, LinkedIn, aby skończyć na comie dot. Bloggera. Tak więc, przejdźmy do sprawy!

Google Plus

Będąc jedną z najpopularniejszych witryn w mediach społecznościowych, Google Plus powinien również być znany jako świetna platforma społecznościowa do prowadzenia skutecznej promocji dla Twojej witryny lub bloga. Wierz mi lub nie, ale z jakichś powodów ta standardowa usługa światowego giganta wyszukiwania często wydaje się niedoceniana przez wielu początkujących webmasterów i właścicieli witryn. Niemniej jednak, polecam wypróbowanie twojego konta osobistego - aby cieszyć się wysokiej jakości linkami zwrotnymi o wysokim autorytecie w kilka minut.

YouTube

Ten niesamowicie popularny serwis wideo może być wykorzystany do uzyskania dodatkowych linków zwrotnych - wystarczy utworzyć własny kanał i wypełnić sekcję "o". Działając w ten sposób, możesz mieć tylko linki zwrotne NoFollow. Aby uzyskać zdecydowanie bardziej wartościowy link zwrotny za pomocą funkcji DoFollow, konieczne będzie sprawdzenie zaawansowanych ustawień kanałów. W ten sposób kliknij "powiązaną witrynę" i po prostu umieść adres URL swojej witryny. Pamiętaj, że aby sztuczka działała poprawnie, musisz najpierw przejść procedurę weryfikacji w Narzędziach Google dla webmasterów.

LinkedIn

To nie tylko świetne miejsce do kształtowania szerokiej sieci kontaktów zawodowych i biznesowych, ale także doskonała okazja, by mieć kilka linków o wysokim autorytecie - i mogą być pokazywane zainteresowani użytkownicy z całego świata. I nie chcesz tego przegapić, prawda? Aby utworzyć kolejne łącze zwrotne za pomocą atrybutu DoFollow na LinkedIn - po prostu utwórz profil osobisty, poświęć dwie minuty, aby wypełnić niezbędne sekcje, i udostępnij link, na przykład do swojego wpisu na blogu, recenzji produktu itp.W ten sposób każdy link, który podzielisz, stanie się cenny. Imponujące, co?

Blogger dot COM

Ta platforma blogowania nie jest tak sławna, ale naprawdę nalegam, żebyś to sprawdził w każdych okolicznościach. Oto, jak możesz uzyskać link zwrotny z DoFollow tam - po prostu uruchom swój nowy blog pomocniczy w Blog com dot, i spłać trochę czasu, aby wypełnić go treścią dźwiękową. Połącz swoją główną witrynę biznesową lub blog - i gotowe!

December 22, 2017