Back to Question Center
0

Czy możliwe jest tworzenie wysokiej jakości linków wstecznych dla niedawno utworzonej strony internetowej?

1 answers:

Może być raczej trudno uzyskać linki zwrotne do witryny e-commerce. Jednak można uniknąć tej techniki optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, ponieważ jest to konieczne dla sukcesu Twojej firmy. Dotyczy to większości firm internetowych. Może to być szczególnie trudne dla źródeł internetowych, które nie mają bloga.

Musisz być gotowy, że proces budowania linków zajmie dużo czasu i wysiłków, pomimo faktu, że możesz usłyszeć o tym procesie z różnych agencji optymalizacji wyszukiwarek - ladies hats for sun protection. Obiecują stworzyć wysokiej jakości profil linków w ciągu miesiąca za rozsądną cenę. Powinieneś jednak zrozumieć, że wszystko brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe. W rzeczywistości zajmuje to co najmniej sześć miesięcy lub nawet więcej w zależności od firmy i niszy rynkowej.

W świetle ostatnich aktualizacji Google, musisz być bardzo ostrożny w odniesieniu do jakości tworzonych linków wstecznych. Muszą być zbudowane na odpowiednich dla Twojej branży, dobrze indeksujących źródeł internetowych. Ponadto należy sprawdzić, czy strona internetowa została wcześniej ukarana, czy nie. Tworząc linki wsteczne, możesz albo wzmocnić swoje pozycje na stronie wyników wyszukiwania, albo osłabić je, pokazując Google, że nie jesteś wiarygodnym źródłem internetowym.

Ten post ma na celu podzielenie się z Wami kilkoma najlepszymi strategiami budowania linków, które działają niesamowicie dobrze w przypadku źródeł internetowych e-commerce.

Sposoby tworzenia wysokiej jakości linków wstecznych

  • Technika przeprowadzki

Wysoki odsetek przedsiębiorstw liczne różne metody. Jednak po ich niepowodzeniu ich łącza pozostają dostępne. Ich poprzedni partnerzy biznesowi nadal łączą się z nimi, ponieważ nie wiedzą, że takie firmy nie istnieją i nie są już oceniane. Ich strony internetowe wciąż działają, ale nie mają żadnej wartości ani ruchu. W większości przypadków niedziałające pomiń łącza nie mogą ich znaleźć.


Wdrażając metodę "poruszających się mężczyzn", możesz wykorzystać niedostępne strony dla swoich korzyści. Możesz przysługiwać takim źródłom internetowym jak twoje, znajdując martwe strony internetowe, które zawierają linki do nich. Możesz poprosić te osoby, aby zamiast tego linkowały do ​​Twojej witryny. Wdrażając tę ​​prostą technikę budowania linków stworzoną przez Briana Dean'a (twórca bloga SEO firmy Backlinko), możesz tworzyć wysokiej jakości linki zwrotne do swojej witryny w sposób bezpłatny i ekologiczny.

  • Marka wymieniająca budowę linków

Ta technika budowania linków działa dość prosto i może być zaimplementowana przez wszystkie firmy internetowe, które chciałyby tworzyć wysokiej jakości linki wsteczne. Wszystko, czego potrzebujesz, to dowiedzieć się, które źródła internetowe już wspominają Twoją markę i produkty, które sprzedajesz, i poprosić ich o dodanie linku źródłowego do swoich recenzji. Zanim jednak zwrócisz się do linków zwrotnych, musisz sprawdzić, czy źródło internetowe może być dla Ciebie doskonałą okazją do budowania linków lub nie jest warte twojej uwagi. Kolejną rzeczą, którą musisz sprawdzić, jest to, że ta wzmianka jest rozłączona.

December 22, 2017