Back to Question Center
0

Jaka jest korelacja pomiędzy wykonaniem SEO a profilem zwrotnym?

1 answers:

SEO i backlinki są znane jako naprawdę niezbędne i prawdopodobnie najtrudniejsze aspekty obecnej promocji online - wszystko w jednym. Chociaż proces budowania linków podjętej w całości jest ogólnie związany z optymalizacją pod kątem wyszukiwarek w wyszukiwarkach internetowych, ten już ważny obszar stał się ostatnio jeszcze bardziej krytyczny - właściwie napędza ranking każdej witryny, szczególnie w ostatnich latach. Mam na myśli to, że każda strategia SEO i linków wstecznych może być natychmiastowo zmieniona - wystarczy kolejna aktualizacja algorytmów rekurencyjnych dostarczana przez Google (pamiętaj, ile Penguin przyniósł frustrację. dobrze?). Niemniej jednak istnieje kilka fundamentalnych punktów zarówno w zakresie obsługi SEO, jak i linków wstecznych, aby pozostać w dobrej kondycji i czuć się bezpiecznie - nawet w obliczu ciągle zmieniającej się rzeczywistości, która rządzi tak szerokim i prawdziwie kompleksowym obszarem SEO.

Mam na myśli, że istnieje kilka podstawowych zasad dobrze tłumaczących te całkowicie zmienne reguły gry - cheap vps server europe. Istnieje również wyraźna korelacja między ogólną wydajnością w SEO i profilem zwrotnym, który masz na swojej stronie lub blogu. Pozwolę sobie podać kilka punktów, aby to udowodnić, a także kilka praktycznych sugestii, które, mam nadzieję, pomogą ci wybrać odpowiednie strategie dla nich obu - tylko dlatego, że wierzę, że SEO i linki wsteczne mają sens tylko wtedy, gdy są połączone.

Trzy główne sygnały Link dla SEO - w oczach Google

1. Tekst zakotwiczenia jest prawdopodobnie najsilniejszym sygnałem, którego można użyć, aby przejąć inicjatywę i pozostać poza konkurencją.

2. Udostępnianie społecznościowe nie ma decydującego znaczenia, ale nadal jest w pełni mierzalną i bardzo często długotrwałą własnością rozważaną przez wyszukiwarki.

3. Charakterystyczne dla danego tematu charakter lub charakter branżowy to ostatni główny czynnik SEO i linków wstecznych wysyłanych bezpośrednio przez użytkowników na żywo i szeroko rozpowszechnionych w zainteresowanych społecznościach i niszczących rynkach docelowych.

Pełny obraz SEO i linków wstecznych - Praktyczne podejścia i sugestie

  • Twórz unikalne i wartościowe treści, które zapewniają rzeczywistą wartość dla użytkownika - i sprawiają, że Twoja witryna lub blog sprawiedliwie zasługuje tylko na najlepsze linki wsteczne z najwyższymi autorytetami i wynikami rankingu PageRank. Oczywiście, jest to naprawdę czasochłonne i zdecydowanie trudne zadanie, ale w przypadku budowania powiązań zewnętrznych zawsze będziesz musiał zaoferować atrakcyjną ofertę ze swoimi pismami. Po tym wszystkim, dlaczego twoi odbiorcy docelowi powinni łączyć się z Twoją witryną lub blogiem? Nie mówiąc o najważniejszej branży lub wpływowych niszowych czy najlepszych blogerach - zawsze musisz pozostać w ich najlepszym interesie.
  • Wysyłanie gości do wysokiej jakości linków zwrotnych z atrybutem DoFollow jest właśnie tym typem linków, które faktycznie działają na potrzeby SEO.Co więcej - może dać ci szersze spojrzenie w wyszukiwaniu online, biorąc pod uwagę, że podajesz naprawdę wartościowy artykuł lub wpis na blogu, który będzie rozpowszechniany w mediach społecznościowych - generując więcej udziałów, potencjalnych klientów, wzmianek, subskrypcji i oczywiście najbezpieczniejszych naturalnych łącza zwrotne w sposób niemal samowystarczalny.
  • Należy tworzyć własne linki zwrotne w celu zapewnienia lepszej nawigacji w strukturze strony internetowej witryny lub połączenia soku (a. k. za. PR i dystrybucja zaufania) wyłącznie. Chodzi mi o to, że te linki zwrotne generowane z komentarzami na blogu, ofertami gości lub rejestracjami formularzy są prawie zawsze dewaluowane przez główne wyszukiwarki, oczywiście gdy odbywa się to bez wyraźnego zrozumienia. Spójrzmy prawdzie w oczy - ten typ linków może być nawet karany. Niestety, zbyt wiele osób nadal próbuje agresywnie umieszczać swoje strony przy użyciu jak największej liczby samodzielnie tworzonych linków - tylko po to, by zwiększyć ich SEO. W rzeczywistości jednak takie linki o niskiej jakości i wszelkie inne działania o zdecydowanie manipulacyjnym charakterze zawsze będą wyglądały na spam lub podstępnie z punktu widzenia Google, a więc ubieganie się o surowe kary rankingowe.
December 22, 2017