Back to Question Center
0

Czy możesz pokazać mi właściwe podejście do zarabiania PR10 za darmo?

1 answers:

To jest właściwe pytanie, ponieważ akceptuje się, że linki o najwyższych uprawnieniach domeny i wartościach PageRank (takich jak linki PR5 - PR10) można zdobywać tylko zamiast kupować. Tak, w sieci istnieje wiele różnych ofert z różnymi typami linków, a nawet linki PR10 można łatwo znaleźć w sprzedaży. Niemniej jednak w 99. W 9% przypadków te "oferty" to tylko sztuczki wykorzystywane przez oszustów tylko po to, aby przynosić zyski. Nie chcesz, aby twoja witryna lub blog wylądował na surowo, za niską jakość płatnych linków wstecznych, prawda? Pamiętaj, że jeśli chodzi o efektywne budowanie linków w SEO - jakość zawsze ma znaczenie, a nie ilość. Mam na myśli to, że posiadanie kilku zarobionych linków PR10, na przykład z edukacyjnych i rządowych stron internetowych lub innych najlepszych zaufanych źródeł, jest zawsze lepsze dla SEO, niż masowe publikowanie niskiej jakości linków wstecznych, poza tym bez jasnego zrozumienia głównego celu i ich faktyczne funkcjonowanie - camera systems for small businesses. Oto, w jaki sposób możesz zdobyć dodatkowe linki do SEO, a nawet do backlinerów PR 10 - oczywiście istnieje kilka całkiem dobrych metod, które ci w tym pomogą.Wśród innych polecam wypróbowanie rekomendacji, recenzji, zgłoszeń, postów gości i infografik. Ale chodzi o to, że linki wsteczne PR10 można pobierać tylko ze źródeł rządowych lub edukacyjnych. W tym roku udało mi się zdobyć dodatkowe cenne linki, szczególnie od tych ostatnich. Możesz także próbować zdobywać linki PR8-PR10 z witryn dot EDU - albo za pomocą szerokiego, albo za pomocą stypendiów.

Szeroki zasięg

Najczęściej każda renomowana placówka edukacyjna, nie tylko z uniwersytetami i uczelniami, nie tylko prowadzi oficjalną stronę internetową, ale strony zasobów z wieloma linkami wskazującymi na najbardziej polecane zasoby przydatne dla wszystkich - zarówno uczniów, jak i ich nauczycieli. To dlatego praca uporczywie starająca się zostać zauważona i włączona do tych stron zasobów w celu odniesienia w przyszłości może stać się świetnym sposobem na uzyskanie prawdopodobnie najcenniejszych linków bez płacenia dolara, przynajmniej bezpośrednio. Polecam obsługę szerokiego zasięgu za pośrednictwem poczty e-mail, aby zaoferować pomocne rozwiązania związane z Twoją branżą, na przykład projektowanie stron internetowych, zautomatyzowane badania itp.I oczywiście będziesz wyglądać jak spam. W każdym razie, uzyskanie nawet 5-10% pozytywnych odpowiedzi na zamieszczenie twojego linka zamienia tę technikę w zdecydowanie rozsądną, prawda?

Stypendia

Ten program będzie wymagał nie tylko czasu i wysiłku, ale pewnej kwoty wydatków budżetowych. Polega ona na stworzeniu i promowaniu stypendium, aby uzyskać zasłużone dotlink EDU w zamian. Jeśli jesteś gotowy do pracy na stypendium naprawdę poważnie, oto trzy główne punkty do poruszenia się z zadaniem:

  • Stwórz stronę, aby podać ogólny opis samego stypendium i zaoferuj wypełnienie - w formularzu wniosku, aby zaangażować odpowiednich uczestników.
  • Zidentyfikować przyszłe uniwersytety lub uczelnie, korzystając z zaawansowanych ciągów wyszukiwania z "stypendium" jako głównym słowem kluczowym.
  • Uzupełnij zasięg dzięki uprzejmej poczcie e-mail - a będziesz mógł pośpieszyć i zacząć pracować nad stworzeniem prawdziwego stypendium z prawdziwymi zwycięzcami i nagrodami.
December 22, 2017