Back to Question Center
0

Czy możesz pokazać mi właściwe podejście do zarabiania PR10 za darmo?

1 answers:

To jest właściwe pytanie, ponieważ akceptuje się, że linki o najwyższych uprawnieniach domeny i wartościach PageRank (takich jak linki PR5 - PR10) można zdobywać tylko zamiast kupować. Tak, w sieci istnieje wiele różnych ofert z różnymi typami linków, a nawet linki PR10 można łatwo znaleźć w sprzedaży. Niemniej jednak w 99. W 9% przypadków te "oferty" to tylko sztuczki wykorzystywane przez oszustów tylko po to, aby przynosić zyski - umzug alles geht schief. Nie chcesz, aby twoja witryna lub blog wylądował na surowo, za niską jakość płatnych linków wstecznych, prawda? Pamiętaj, że jeśli chodzi o efektywne budowanie linków w SEO - jakość zawsze ma znaczenie, a nie ilość. Mam na myśli to, że posiadanie kilku zarobionych linków PR10, na przykład z edukacyjnych i rządowych stron internetowych lub innych najlepszych zaufanych źródeł, jest zawsze lepsze dla SEO, niż masowe publikowanie niskiej jakości linków wstecznych, poza tym bez jasnego zrozumienia głównego celu i ich faktyczne funkcjonowanie. Oto, w jaki sposób możesz zdobyć dodatkowe linki do SEO, a nawet do backlinerów PR 10 - oczywiście istnieje kilka całkiem dobrych metod, które ci w tym pomogą.Wśród innych polecam wypróbowanie rekomendacji, recenzji, zgłoszeń, postów gości i infografik. Ale chodzi o to, że linki wsteczne PR10 można pobierać tylko ze źródeł rządowych lub edukacyjnych. W tym roku udało mi się zdobyć dodatkowe cenne linki, szczególnie od tych ostatnich. Możesz także próbować zdobywać linki PR8-PR10 z witryn dot EDU - albo za pomocą szerokiego, albo za pomocą stypendiów.

Szeroki zasięg

Najczęściej każda renomowana placówka edukacyjna, nie tylko z uniwersytetami i uczelniami, nie tylko prowadzi oficjalną stronę internetową, ale strony zasobów z wieloma linkami wskazującymi na najbardziej polecane zasoby przydatne dla wszystkich - zarówno uczniów, jak i ich nauczycieli. To dlatego praca uporczywie starająca się zostać zauważona i włączona do tych stron zasobów w celu odniesienia w przyszłości może stać się świetnym sposobem na uzyskanie prawdopodobnie najcenniejszych linków bez płacenia dolara, przynajmniej bezpośrednio. Polecam obsługę szerokiego zasięgu za pośrednictwem poczty e-mail, aby zaoferować pomocne rozwiązania związane z Twoją branżą, na przykład projektowanie stron internetowych, zautomatyzowane badania itp.I oczywiście będziesz wyglądać jak spam. W każdym razie, uzyskanie nawet 5-10% pozytywnych odpowiedzi na zamieszczenie twojego linka zamienia tę technikę w zdecydowanie rozsądną, prawda?

Stypendia

Ten program będzie wymagał nie tylko czasu i wysiłku, ale pewnej kwoty wydatków budżetowych. Polega ona na stworzeniu i promowaniu stypendium, aby uzyskać zasłużone dotlink EDU w zamian. Jeśli jesteś gotowy do pracy na stypendium naprawdę poważnie, oto trzy główne punkty do poruszenia się z zadaniem:

  • Stwórz stronę, aby podać ogólny opis samego stypendium i zaoferuj wypełnienie - w formularzu wniosku, aby zaangażować odpowiednich uczestników.
  • Zidentyfikować przyszłe uniwersytety lub uczelnie, korzystając z zaawansowanych ciągów wyszukiwania z "stypendium" jako głównym słowem kluczowym.
  • Uzupełnij zasięg dzięki uprzejmej poczcie e-mail - a będziesz mógł pośpieszyć i zacząć pracować nad stworzeniem prawdziwego stypendium z prawdziwymi zwycięzcami i nagrodami.
December 22, 2017