Back to Question Center
0

Co powinienem wiedzieć o profilu wstecznego witryny, aby zwiększyć moje SEO?

1 answers:

Przed wszystkim innym zacznijmy od podstaw. Istnieją tylko trzy główne typy linków, do których profil linków witryny powinien być zainteresowany, jeśli chodzi o zwiększenie ogólnego postępu SEO w danej skali. Dlatego na samym początku powinieneś wiedzieć, jakie typy linków możesz uwzględnić w profilu linku do strony - niektóre z nich działają w celu SEO, ale reszta nie ma takiego wymiernego wpływu na ruch i lepszą ekspozycję w wyszukiwaniu online, przynajmniej bezpośrednio.

Każdy profil ma profil zwrotny Zbudowany za pomocą:

  • Łącza wewnętrzne - łączą różne strony i sekcje w obrębie jednej witryny lub bloga. Z jednej strony potrzebne są wewnętrzne linki do dobrej logiki architektury witryny, która przysłuży się nie tylko lepszemu przeglądaniu użytkowników, ale jest potencjalnie korzystniejsza dla szybszego indeksowania robotów. Z drugiej jednak strony, niezawodny porządek fundacji jest zapewne po części niezależną własnością, która może dać pozytywny sygnał rankingowy, że warto ją pokazać szerszemu gronu aktywnych aktywistów - generate google logo new. Uwaga: wewnętrzne linki znalezione w każdym profilu zwrotnym witryny nie mają w rzeczywistości wymiernego wpływu na ruch sieciowy, a także SEO w ogóle. To tylko zasada gry - i następujące zasady mogą być nagradzane, co najmniej od czasu do czasu, prawda?
  • Linki zewnętrzne - ogólnie biorąc, ten typ łącza jest używany dokładnie w celach SEO. Będąc jednym z najbardziej nieszkodliwych czynników rankingowych w oczach głównych wyszukiwarek, takich jak Google, jak również Yahoo i Bing, linki zewnętrzne łączą czytelników Twojej witryny lub bloga z resztą świata online w sieci.A oto zestaw najbardziej decydujących metryk linków (takich jak PageRank, Domain Authority, User Trust, Page Authority, itp.). W związku z tym każdy profil linków do witryn chce mieć je wszystkie przy maksymalnych możliwych wynikach - mogą one stworzyć silne wrażenie dla wyszukiwarek, że taka witryna lub blog jest warta wyświetlenia na górze SERPów.


Jakościowe linki mogą dominować świat

Poważnie, Twój profil bloga lub strony jest rzeczywiście równy ważniejsze niż myślisz. Mam na myśli to, że wysokiej jakości linki z silnym wynikiem w rankingu PageRank i Domain Authority oznaczają, że jesteś nie tylko zaufanym i wiarygodnym autorytetem w Internecie, ale że twoja własna treść jest tak wyjątkowa i dostarcza tak wiele wartości - że inni ludzie Sieć nie może pomóc, ale przenieść i skierować mierzalną część własnego ruchu - bezpośrednio na własną stronę lub strony blogu.

Co stanowi dobre zaplecze w SEO

1. Prawdziwy charakter - oznacza to, że każdy link na swoim profilu został zbudowany bezpiecznie i organicznie, bez udziału w płatnych, skomplikowanych lub wyraźnie relacyjnych schematach budowania linków.

2. Czysta trafność - oznacza zdolność do dopasowania głównego tematu lub tematu dyskusji, tak aby objąć dokładnie ukierunkowany ruch organiczny w obie strony.

3. Autorytet i zaufanie - jest oczywistą cechą, ponieważ każde wykonanie wstecznych, które może przenosić część tego tajemniczego "soku łączącego", musi również być potężne, i. mi. powinien pochodzić z odpowiednio prominentnych miejsc, które dobrze zaspokajają potrzeby użytkowników na żywo.

December 22, 2017