Back to Question Center
0

Jak utworzyć linki zwrotne dla strony internetowej bez otrzymywania płatnych?

1 answers:

Jeśli chcesz tworzyć linki zwrotne dla strony internetowej, zamiast szybko uzyskiwać płatne - być może już podjąłeś dobrze sformułowaną decyzję. Spójrzmy prawdzie w oczy - składanie wniosku o powiązanie może czasami wydawać się bardzo obiecującym wysiłkiem. W rzeczywistości jednak istnieją znacznie większe szanse na wyrządzenie większych szkód w bieżącym rankingu, zamiast czerpać korzyści z mierzalnego i długotrwałego zwiększenia ruchu, CTR, konwersji itp.Chodzi o to, że teraz Google kładzie nacisk na nagradzanie tylko jakościowych i naturalnych strategii budowania linków. Oznacza to, że aby utworzyć linki zwrotne dla strony internetowej, należy poświęcić trochę czasu i wysiłku, aby przyciągnąć tylko odpowiednie strony internetowe i blogi stron trzecich.Cóż, nowoczesna koncepcja budowania jakości i budowania związków organicznych nie jest tak prosta i łatwa jak kiedyś, na przykład dwa lub trzy lata temu. Te dobre stare czasy dawno minęły.


W dzisiejszych czasach możesz z powodzeniem tworzyć linki zwrotne dla witryny tylko wtedy, gdy używasz właściwych praktycznych planów działania, zgodnie z ogólną strategią SEO stale sprawdzane i dostosowywane za nimi. Ale wciąż nie ma potrzeby się martwić - oto kilka sprawdzonych sposobów na uzyskanie wysokiej jakości linków. Wszystko, czego potrzebujesz, to zainwestować trochę czasu i wysiłku - biorąc pod uwagę, że nie jesteś jednym z tych niedobrych facetów - i Twój profil linków jest dobrze zbudowany. Podczas gdy niektóre z poniższych kroków najprawdopodobniej zajmą nie więcej niż kilka minut, aby mieć wszystko na swoim miejscu, ich ogromny potencjał do poprawy SEO nigdy nie powinien być niedoceniany. Poniżej znajdują się niektóre z moich najlepszych sposobów tworzenia linków zwrotnych dla strony internetowej - oczywiście, wydajnie i oczywiście bez płacenia ani grosza.

Zdobądź wysokiej jakości treści, która dostarcza wartość

Wydaje się, że przyciągnięcie większej liczby osób na żywo z unikalną, jakościową i bezpłatną informacją o prawdziwej wartości jest prawdopodobnie najlepszym sposobem tworzenia linków wstecznych dla strony internetowej, w sposób organiczny i bez żadnych ryzyko uzyskania kary rankingowej. Wszystko, czego potrzebujesz, to dostarczyć fascynującej zawartości strony (pełne artykuły, studia przypadków itp. ), aby udostępnić więcej osób, połączyć się z nimi i wspomnieć o tym w innym miejscu w sieci. W ten sposób rozważ przekształcenie części swoich zwykłych pism tekstowych w coś bardziej zauważalnego i przyciągającego wzrok, takiego jak przydatne infografiki, arkusze kalkulacyjne, krótkie analizy przypadków, wykresy itp.

Maksymalnie wykorzystaj konkurencję

Cóż, nie ma nic złego w szpiegowaniu swoich niszowych konkurentów od czasu do czasu, aby dowiedzieć się więcej o ich udanych doświadczeniach w linkach budowanie, aby jak najlepiej dostosować swoje dalsze starania. Nie wahaj się wypróbować jednego z popularnych narzędzi online do badań i analiz backlinków dostępnych w otwartym dostępie. Jeśli chodzi o mnie, odkryłem, że poniższe struktury są bardziej użyteczne, aby uzyskać nieoceniony, konkurencyjny wgląd - Moz Open Site Explorer (Moz), Semalt Analyzer (Semalt), Screaming Frog SEO Spider. Wszystko może tam doskonale działać. Rozważ te już odkryte trasy do najwyższych pozycji PageRank i źródeł autorytetów, aby utworzyć linki zwrotne dla własnej witryny lub bloga.

Bottom Line

Posiadanie solidnej zawartości do generowania wysokiej jakości linków wstecznych w naturalny sposób i wykorzystywanie swoich niszowych rywali do powtarzania swoich najlepszych zwycięstw dla własnej korzyści - byłoby świetnie, ale wciąż za mało. W ten sposób upewnij się, że ciężko pracujesz nie tylko dla budowania samych linków zwrotnych, ale także dla wzmocnienia Twojej władzy i świadomości społecznej. Rozważ wywiady z największymi autorytetami w swojej branży, przyciągnij szerszą publiczność w popularnych mediach społecznościowych, poszerzaj swoje najlepsze arcydzieła o posty na blogu i artykuły gościnne, a także dostarczaj sprytnych i wnikliwych komentarzy, aby cieszyć się tymi zasłużonymi zwrotnymi linkami w zamian Source .

December 22, 2017