Back to Question Center
0

Jakie rodzaje kodu linków zwrotnych i struktura są najlepsze dla SEO?

1 answers:

Zanim przejdziemy do przeglądu standardowego kodu linku zwrotnego i struktury powszechnie stosowanej do celów SEO, zacznę od podstawowych definicji. Mówiąc prościej, każde z linków wstecznych (w przeciwnym wypadku, przychodzący link internetowy) powstaje, gdy jedna strona internetowa ma adres URL prowadzący do źródła innej firmy w innym miejscu w Internecie - w formie odniesienia lub dodania tego adresu URL. Cały zestaw linków przychodzących utworzonych dla witryny tworzy profil linków. W ten sposób główne wyszukiwarki takie jak Google i Bing używają go do określenia rzeczywistej wartości, popularności i znaczenia każdej witryny lub bloga w skali. Biorąc pod uwagę, że nie wszystkie z nich są sobie równe, samo odradzanie linków wstecznych losowo ze względu na ich maksymalną liczbę nigdy nie będzie - barum bravuris 205 55 r16. Jeśli chodzi o budowanie linków organicznych dla celów SEO, chodzi o to, że liczy się tylko jakość linku, a nie ich ilość.


Jak już powiedziałem, nie wszystkie z nich są równe. Dlatego przed innymi rozwiązaniami rozróżniamy dwa następujące typy łączy internetowych. W rzeczywistości wyróżniają je osobliwości HTML w kodzie zwrotnym, a także standardowy wpływ na każdą stronę z punktu widzenia SEO.

  • DoFollow backlinki są używane nie tylko do łączenia dwóch odrębnych stron internetowych i "ciągnięcia" ich razem, ale do przenoszenia i redystrybucji metryk jakości po obu stronach. Mówiąc ogólnie, linki zwrotne z DoFollow są często uznawane za najbardziej decydujące elementy, jeśli chodzi o przyznawanie pozycji w rankingu wyszukiwania. Ten typ linków jest używany do standardowej oceny PA (autorytet strony), DA (domain authority), PR (PageRank), i reszta metryk, takich jak trust użytkownika. Najczęściej takie linki do stron internetowych z atrybutem DoFollow w ich kodzie wstecznych są wstawiane do wiadomości, a także do postów na blogu lub artykułach. Czasem można je znaleźć w postach na forum i w komentarzach.
  • Brak linków zwrotnych jest przeznaczony do łączenia dwóch oddzielnych stron internetowych, tj. mi. , głównie do celów nawigacyjnych. Oznacza to, że atrybut kodu wstecznego NoFollow nie uwzględnia limitu transferu strony lub domain authority (a. k. za. link juice). Pamiętaj, że ta pozornie niewystarczająca różnica ma dużo więcej sensu w kontekście indeksowania i indeksowania, a także w zakresie oceny głównych danych.

Struktura kodu linku zwrotnego w SEO

Co stanowi podstawową strukturę linków zwrotnych w SEO? W rzeczywistości każdy link wejściowy składa się z następujących podstawowych elementów: znacznika odsyłacza hipertekstowego, tekstu znacznika zakotwiczenia, odwołania do łącza i znacznika zamykającego.

  • Każdy link wsteczny rodzi się z
  • Następnie pojawia się tekst linku linku, który zaczyna się znacznikiem zakotwiczenia wstecznego o informuje sieć wyszukiwarek Link ma wkrótce nastąpić, jest też dostępny do kliknięcia i ma specjalne oznaczenie koloru, aby nie wchodzić w treść tekstową na stronie.
  • Każde hiperłącze kończy się znacznikiem zamykającym, który informuje wyszukiwarki o zamknięciu całego znacznika hiperłącza.
December 22, 2017