Back to Question Center
0

Czy można uzyskać linki zwrotne z Twittera?

1 answers:

Rozwój firmy online to tylko połowa sukcesu. Następnie musisz uczynić swoją witrynę widoczną dla robotów wyszukiwania i oczywiście dla potencjalnych klientów. Na szczęście optymalizacja pod kątem wyszukiwarek działa w tym celu - where to buy a mod. Zwłaszcza linki wsteczne mogą pomóc w poprawie świadomości marki i przyciągnąć stały ruch do stron Twojej witryny. Aby uzyskać najlepsze wyniki Google, potrzebujesz między innymi wysokiej jakości linków zwrotnych z witryn o wysokim PR, takich jak Google+, Facebook, Twitter i inne.Sygnały z takich autorytatywnych witryn pokazują Google, jak popularna jest Twoja strona. Twitter to popularna, renomowana i wysoka platforma społecznościowa PageRank, która może zapewnić Twojej witrynie wiele jakościowego soku linkowego. Tutaj możesz wygenerować wiele wysokiej jakości linków bez płacenia centów. Wszystko, czego potrzebujesz, to komponowanie atrakcyjnego tweeta, wstawianie do niego linków zwrotnych i jeśli to możliwe, kilka odpowiednich hashtagów.

W tym artykule omówimy bardziej szczegółowo, jak uzyskać zwrotne linki do Twojej witryny z Twittera. Mam nadzieję, że te informacje pomogą Ci poprawić ranking Twojej strony internetowej i przyciągnąć więcej potencjalnych klientów.

Jak korzystać z profilu na Twitterze, aby uzyskać linki?

Twitter jest popularną platformą społecznościową, która umożliwia tworzenie linków wstecznych za jej pośrednictwem. Zapewnia dwa miejsca w Twoim profilu, aby dodać link do strony. Pierwszym z nich jest główne pole profilu, a drugie zawiera 160 znaków w sekcji Bio. Co więcej, możesz uzyskać link do stron, które pobierają dane z profili na Twitterze. Źródła internetowe pobierające informacje z Twittera to Twellow, Klout, TwitterCounter, Twitaholic i Favstar.

Jeśli nadal nie masz konta w tych źródłach internetowych, skonfiguruj swój profil na Twitterze lub zmodyfikuj go tak, aby zawierał linki do Twojej witryny w polu witryny i bi. Co więcej, poproś klientów, aby zrobili to samo.

Jest kilka aspektów, o których musisz pamiętać, budując linki na Twitterze. Po pierwsze, najwięcej linków, które można uzyskać na tej platformie społecznościowej, jest nofollow. Oznacza to, że nie przekazują one ruchu do Twojej witryny. Jednak linki nofollow z witryny o wysokiej PR nadal mają dużą wartość dla Twojej witryny i pokazują wyszukiwarki, że Twoja domena zasługuje na najwyższą pozycję na stronie wyników wyszukiwania. Kolejną rzeczą, którą powinieneś wiedzieć o budowaniu linków na Twitterze, jest to, że wszystkie linki tutaj wyglądają jak pogrubiony URL, w przeciwieństwie do linków z tekstem kotwicy słowa kluczowego. Właśnie dlatego musisz upewnić się, że Twój adres URL jest czytelny, przejrzysty i zoptymalizowany.

Proces tworzenia linków na Twitterze składa się z następujących kroków:

  • Zaloguj się na swoje konto na Twitterze i tweetuj swój link

Możesz użyć zabawny i wciągający tekst, a nie tylko link. Po opublikowaniu Twojego tweeta ta informacja będzie dostępna dla Twoich obserwujących.

  • Dodaj hashtag przed docelowymi słowami kluczowymi

Znaczące jest używanie hashtagów przed każdym słowem kluczowym i wysokim poziomem głośności, które chcesz uszereguj według SERP, ponieważ użytkownicy wyszukują hashtagi na Twitterze. Przy okazji możesz również dodać do swoich linków.

  • Spraw, aby Twoi obserwatorzy przesyłają dalej swoje tweety

Twoje tweety powinny być chwytliwe, dowcipne, a nawet narażać na szwank, aby użytkownicy mogli je ponownie przesłać na własną rękę. Jeśli czujesz brak talentu w pisaniu technik, po prostu poproś swoich obserwujących o ponowne przesłanie linku w początkowym tweecie.

  • Przejdź do TweetMeme

TweetMeme to źródło internetowe, które wyszukuje i dodaje do sieci najciekawsze tweety. Dlatego Twoim głównym celem jest pojawianie się na stronach tej witryny, tworząc zapamiętywany tweet.

December 22, 2017