Back to Question Center
0

Czy moja firma jest dobrym kandydatem do generowania linków wstecznych?

1 answers:

Duże firmy internetowe, które mają budżet na własny zespół SEO i gotowe zainwestować znaczne sumy we wszystkie niezbędne techniki optymalizacji, mają wszystkie możliwości generowania zwrotnych linków. Jednak dla małych lub lokalnych firm, które starają się utrzymać pozytywny przepływ środków pieniężnych, budowanie linków może nie wydawać się strategią, która warta jest inwestycji.

Zastanówmy się, czy budowanie linków jest opłacalną techniką dla niedawno założonej firmy internetowej lub nie ma sensu kładzenie nacisku na generowanie linków zewnętrznych w dolnej linii optymalizacji.

how to generate backlinks

Potencjalny zwrot, który możesz uzyskać z budowania linków

Przyjrzyjmy się bliżej, co to jest budowanie linków i jak może przyczynić się do optymalizacji naszej witryny pod kątem wyszukiwarek - oculos espelhados onde comprar. Ta zewnętrzna technika optymalizacji służy do pokazania wyszukiwarkom, jak cenna jest Twoja strona. Kiedy wyszukiwarki oceniają, które źródła internetowe zasługują na najwyższą pozycję na stronie wyników wyszukiwania, zwracają szczególną uwagę na trafność zapytań i autorytetów stron internetowych. Pomaga Google zapewnić użytkownikom najbardziej odpowiednie wyniki wyszukiwania swoich zapytań. Google ocenia witrynę internetową za pomocą kilku czynników, z których najważniejszą jest liczba i jakość zewnętrznych linków wskazujących źródło internetowe.

Im wyższy autorytet łącza, tym więcej wartości do Twojej witryny może przekazać. Uprawnienia do linków wstecznych są określane przez reputację i wiarygodność źródła linku oraz trafność treści, w której znajduje się ten link. Jeśli użytkownicy śledzą określone linki zwrotne, można je uznać za jakość i wysoką autorytatywność.

Budowanie linków samo w sobie przynosi wiele korzyści dla strony internetowej. Wymieńmy niektóre z nich:

  • Rankingi

Linki przychodzące mogą podnieść autorytet domeny witryny lub zwiększyć ruch na określonej stronie źródła internetowego który wskazuje link. W rezultacie Google uzna twoją witrynę za bardziej godną zaufania i da Twojej stronie wyższą rangę, a także zwiększy ruch w Twojej witrynie.

  • Ruch polecający

Umieszczanie linków w postach gości i innych formach treści zewnętrznych powoduje przeniesienie ruchu z witryn odsyłających do witryny. Jeśli Twoje linki są powiązane z jakością i treścią opartą na badaniach, które dadzą wartość docelowej grupie odbiorców, otrzymasz ruch od użytkowników, którzy klikną Twoje linki zwrotne, aby uzyskać więcej informacji.

how to get backlinks

  • Świadomość marki

Jeśli wcze¶niej lub później będziesz wymieniać swoją markę w postach na blogu i artykułach na innych stronach internetowych, użytkownicy zapamiętają to. Nawet jeśli ci użytkownicy nie klikną Twoich linków, poprawisz widoczność swojej marki.

  • ROI (zwrot z inwestycji) Linki wsteczne mogą trwać w nieskończoność, dlatego ich wartość może z czasem wzrosnąć. Jeśli zainwestujesz swoje pieniądze w umieszczenie stałego linku na jednej z najlepszych witryn, uzyskasz wysoki zwrot z tej inwestycji w postaci stałego przepływu ruchu i konwersji.


December 22, 2017