Back to Question Center
0

Jaki jest właściwy sposób pisania komentarza na blogu dla linków zwrotnych?

1 answers:

Najczęściej, jeśli chodzi o proces optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO), zbyt wiele osób wpada w pomieszanie, a może nawet jest sfrustrowanych tworzeniem profilu dźwięku zwrotnego dla swojej witryny lub bloga. Ale w czym problem? Chodzi o to, że budowanie linków zwrotnych i zarabianie ich - są właściwie dwiema różnymi rzeczami. Tworzenie linków wstecznych oznacza tworzenie lub kupowanie ich tylko dla celów SEO - wohnung putzen zuerich. Ostatecznie - potrzebujesz ich, aby znaleźć się wśród 10 najlepszych wyników wyszukiwania w Google. Z drugiej jednak strony, zarabianie zwrotne oznacza, że ​​naprawdę na nie zasługujesz. Zainwestowanie czasu i wysiłku w napisanie dobrego komentarza na blogu dla linków zwrotnych jest dokładnie tym, co oznacza zarabianie tych zasłużonych. Dlatego powinieneś wiedzieć, jak kształtować odpowiedni komentarz na blogu dla linków zwrotnych, które naprawdę działają na rzecz zwiększenia wysiłku SEO na dużą skalę. Co zatem sprawia, że ​​"idealny" blog komentuje, że "zarabia" na Tobie tyle linków z wysokiej strony PageRank, ile to możliwe? Sprawdźmy to!

Ale zanim zaczniemy, spójrzmy prawdzie w oczy - zdobywanie linków wstecznych oznacza, że ​​musisz mocno skoncentrować się na użytkowniku. Z punktu widzenia SEO, jeśli sprawisz, że użytkownik będzie zadowolony, również skorzystasz z wyszukiwarki Google. Chodzi mi o to, że nie trzeba tracić czasu na szukanie luk i sztuczek, aby oszukiwać lub manipulować przy pomocy głównego algorytmu wyszukiwania. Żałuję, że nie mogę odzyskać czasu, ale lepiej wziąć to za pewnik - jeśli chcesz zbudować prawdziwy biznes, który generuje prawdziwy dochód, musisz skoncentrować wysiłek na zadowoleniu użytkownika. W rzeczywistości, sprawiając, że wszyscy są zadowoleni w sposób ciągły, mogą przekształcić każdego z nich w swojego małego pomocnika w dziedzinie marketingu - zadowoleni użytkownicy będą zarabiać więcej linków wstecznych, udostępniać treści w sieci i będą częściej wracać i stać się faktycznie twoi kupujący.

Wracając do punktu - jaki jest właściwy sposób na dobry komentarz na blogu dla linków zwrotnych - pozwól mi pokazać proces na dużą skalę. Oto, co musisz zrobić:

Zostań zorientowany na użytkownika

Ustaw ogólną kampanię SEO wokół użytkownika - przede wszystkim. Trzeba tylko pamiętać, że Google rozpoznaje każdy link zwrotny jako "głos. "W ten sposób, wszystko, czego potrzebujesz, to uzyskać więcej" jakości "głosów, tak aby każdy wyjątkowy komentarz do linków zwrotnych stał się naprawdę przydatny.

Skoncentruj się na jakości, a nie na ilości

Nie trzeba mówić, że wszystko powinno być zrobione organicznie, bez pośpiechu, aby odradzać jak najwięcej stanowisk. W przeciwnym razie całe działanie będzie interpretowane przez Google jako spam lub manipulacja. W ten sposób pamiętaj - plagiat nie jest tutaj dozwolony, ponieważ nawet pojedynczy komentarz do bloga o linkach złomowanych gdzie indziej w Internecie może potencjalnie zaszkodzić twojemu rankingowi.

Spraw, aby Twoje treści były na wyciągnięcie ręki

Jak już powiedziałem, tworzenie ogromnych ilości treści na śmieci nigdy cię nie doprowadzi nigdzie. Chodzi mi o to, że jedynym sposobem na to, by Twoja strona internetowa lub blog rozwijał się, jest objęcie przywództwa i pozostanie poza konkurencją. Biorąc pod uwagę twój "idealny" komentarz do linków zwrotnych, polecam upewnić się, że nie masz żadnych nieistotnych lub nieaktualnych odpowiedzi. W ten sposób, nie wahaj się zająć się kompletnym badaniem danych za każdym razem, gdy komentujesz, dzięki czemu nigdy nie będzie brakowało osobowości ani niewystarczającej głębokości. Ponadto musisz być kreatywny i zawsze gotów robić rzeczy niedoceniane przez innych (w tym twoich prawdziwych konkurentów i niszowych rywali).

Podsumowując

Przecież nie zapomnij rozważyć alternatywnych sposobów na wydobywanie treści poza komentowaniem bloga. Mam na myśli wiele innych opcji do zarabiania linków, takich jak pisanie artykułów gościnnych i postów od czasu do czasu lub nawet w ramach harmonogramu stałego.

December 22, 2017