Back to Question Center
0

Czy w 2016 roku łatwo było uzyskać wysokie linki PR?

1 answers:

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie linki zwrotne mogą przynieść na Twoją stronę kampanię promocyjną? Słowo "wartość:" nie oznacza linkowego soku, który dostajesz do swojej witryny za pośrednictwem linków zewnętrznych. Mówię o zwrocie z inwestycji w formie wysokiego przychodu w Internecie. Istnieje wiele stron internetowych, które sprzedają linki, a następnie, jeśli istnieje duże zapotrzebowanie, istnieje wiele osób, które chciałyby zapłacić za link soku. Omówmy, w jaki sposób te działania mogą wpłynąć na nasze wysiłki w zakresie optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Najpierw przyjrzyjmy się branży kupna i sprzedaży linków - free commercial real estate appraisals.

high pr backlinks 2016

Kupowanie i sprzedawanie linków

Dopóki Google zaakceptuje linki zwrotne jako czynnik rankingu, linki zwrotne będą duże wśród właścicieli witryn i webmasterów.

Boom kupna linków nastąpił w połowie 2000 roku, zmieniając całą branżę na zawsze. W tym czasie cała branża rozrosła się wokół sprzedaży zwrotnych. Niektóre źródła internetowe udostępniają linki zwrotne na podstawie wynajmu. Ceny za jeden link Renault zaczęły się od 30 USD miesięcznie. Te linki służyły jako linki boczne.

Po pewnym czasie Google, a także inne znaczące wyszukiwarki, zaczęły karać witryny, które publicznie sprzedawały linki za pośrednictwem stron brokerskich lub forów. Sankcje te spowodowały obniżenie rankingów stron lub ich dezindeksację.

Jednak nawet te surowe kary Google nie powstrzymały rozwoju branży sprzedaży zwrotnej. Ci, którzy kupowali i sprzedawali linki zwrotne, znaleźli nowe sposoby utrudnienia wyszukiwarkom wykrycia ich działalności.

Zgodnie z wytycznymi Google kupowanie lub sprzedawanie linków zwrotnych, które przekazują ranking PageRank, jest równoznaczne z poważnym naruszeniem przepisów. Jeśli zauważysz, że kupujesz linki w celu poprawienia rankingów witryn, Twoja witryna najprawdopodobniej otrzyma kary od Google. Dlatego, jeśli zaangażowałeś się w te działania, musisz zdawać sobie sprawę z ryzyka.

Buying backlinks

Kupowanie i sprzedawanie linków zwrotnych w 2016 r.

  • Płatne stanowiska gości

Aby znaleźć strony internetowe zapewniające możliwość publikuj płatne treści na swoich stronach, wystarczy wstawić zapytanie "kup guest guest" w polu wyszukiwania Google. Niektóre z tych usług zapewnią ci autentyczną usługę budowania linków i odpowiednio naliczą opłaty. Istnieje jednak wiele witryn średniej jakości o przystępnych cenach. Istnieje kilka propozycji napisanych postów gości o najwyższej jakości w zamian za link zwrotny. W takim przypadku strony zgadzają się współpracować za darmo.

  • Kupowanie linków od blogerów

Wiele linków wstecznych w 2016 r. Zostało utworzonych przez prywatne zakupy linków od blogerów. Linki te pozostają niewykrywalne przez wyszukiwarki i rzadko powodują problemy. Wielu blogerów zna prawdziwą wartość linków zwrotnych i wymaga zapłaty za każdy link, który umieszczają. Co więcej, warto wspomnieć, że niektórzy ulubieni blogerzy zgadzają się umieścić artykuł z linkiem tylko na jeden lub dwa dni. Największy odsetek blogów sprzedających linki zwrotne znajduje się w niszy rynkowej - moda, nieruchomości, podróże, finanse, edukacja, sport. Średni koszt zakupu wysokiej liczby linków zwrotnych w 2016 r. Wyniósł 300 USD ze źródeł internetowych średniej jakości, a ponad 3000 USD na wysokiej jakości popularnych domenach.

December 22, 2017