Back to Question Center
0

Czy w 2018 roku łatwo będzie uzyskać linki zwrotne?

1 answers:

Budowanie linków zawsze odgrywało główną rolę w optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Jednak metody budowania powiązań zostały zmienione każdego roku. Największa z nich pojawiła się w 2013 roku, gdy Google utworzył swoją aktualizację Penguin. Ta aktualizacja pozwoliła uzyskać wszystkie punkty, podnosząc wartość jakości linków przychodzących i dewaluując wszystkie spamerskie linki.

W naszych czasach budowanie linków jest bardzo kontrowersyjnym problemem - hospedagem de sites mais burrata do brasil. Jeden specjalista twierdzi, że wartość linków zewnętrznych spadła, podczas gdy inni twierdzą, że jego znaczenie stale rosło przez lata. Te nieporozumienia są spowodowane dewaluacją spamu w linkach i stałymi aktualizacjami Google, które zmieniają priorytety w tej dziedzinie.


Jednak niezależnie od tego, co słyszałeś o budowaniu linków, nadal ma to wpływ na ranking Twojej strony. Żadna strona nie może być wysoko na SERP bez jakości i odpowiednich linków przychodzących.

Obecnie 2017 rok dobiega końca, a my jesteśmy w przededniu świąt Bożego Narodzenia w 2018 roku. Google wciąż zmaga się z technikami budowania linków spamujących i nagradza odpowiednie linki przychodzące. Techniki budowania linków spamowych poszły w zapomnienie. Coraz więcej webmasterów decyduje się zainwestować w tworzenie wysokiej jakości treści i budowanie linków. Powoduje to dużą konkurencję w tej dziedzinie.

Nie można nie zastanawiać się, jakie będą nowe zmiany, które możemy doświadczyć w sferze budowania linków w 2018 roku. Jako dobrze prosperujący właściciel witryny musisz wiedzieć, co będzie działać, a co nie.

W tym artykule znajdziesz kilka przyszłościowych sposobów, które pozwolą ci pozostać na szczycie gry optymalizacji pod kątem wyszukiwarek.

Jak łatwo uzyskać linki zwrotne w 2018 roku?

  • Rób wszystko ręcznie

Żyjemy w całkowicie zautomatyzowanym świecie, w którym rzeczy tworzone ręcznie mają wysoką wartość, szczególnie w sferze budowania linków. Upewnij się, że odwołujesz się do niszowych liderów rynku, aby uzyskać lepsze linki zwrotne. Nie pozwól na automatyzację e-maili, ponieważ są one przyciągane przez adresata jako spam.

Co więcej, nie należy zakładać oprogramowania do automatycznego budowania linków, ponieważ może to negatywnie wpłynąć na pozycję Twojej witryny i reputację marki. Gorąco polecam skierowanie do profesjonalnych ekspertów SEO, którzy mogą ręcznie budować linki do Twojej witryny.

  • Technika budowania łącza wieżowca

Jest to ulubiona technika kierowania treścią, wykorzystywana przez specjalistów SEO w celu uzyskania linków do źródła internetowego. Opiera się on na znalezieniu jakościowej treści w Twojej niszy, która jest już uznawana za renomowane źródło i szuka możliwości tworzenia lepszej zawartości w ramach tej samej wiadomości.

Musisz śledzić nowe publikacje treści w swojej niszy rynkowej, aby umieścić tam swoje linki. Jeśli ta treść zostanie opublikowana na renomowanym źródle internetowym, najprawdopodobniej ma już wysoką pozycję. Dlatego jest to doskonała okazja, aby uzyskać sok linkowy ze źródła autorytetu. Tworząc materiały badawcze, możesz przewyższyć oryginalną treść i uzyskać dobrą reakcję na nią.

December 22, 2017