Back to Question Center
0

Czy możesz pomóc mi z najlepszą strategią SEO, aby uzyskać najlepsze linki zwrotne w 2016 roku?

1 answers:

Jakie jest właściwe podejście do najlepszych linków wstecznych w 2016 roku, w szczególności z punktu widzenia SEO? Uważam, że obecnie najlepszym sposobem na efektywne budowanie linków jest dyskrecję, aby wszystko było dobrze uziemione i w pełni kontrolowane. Wielu SEO i webmasterów ekspertów uważa, że ​​posiadanie powtarzających się badań kontrolnych w celu wykluczenia wszystkich przestarzałych strategii budowania linków byłoby kluczem do optymalizacji SEO dzięki linkom zwrotnym w 2016 roku. Chodzi mi o to, że nie ma uniwersalnej strategii w optymalizacji pod kątem wyszukiwarek internetowych z gwarantowaną w 100% i możliwą do przewidzenia oczekiwaną wynikami dla pozycji w rankingu wyszukiwania w dłuższej perspektywie.

Unikaj pospolitych pomyłek

Cóż, jedyne, co możemy zrobić - muszę przyznać - to powstrzymać się od stosowania jakichkolwiek niesprawdzonych i nie w pełni wiarygodnych metod budowania linków. Chodzi mi o to, że musisz zawsze pomyśleć dwa razy, zanim zastosujesz się do wszystkich tych ostatnio pojawiających się modowych sztuczek w SEO, bez względu na to, jak obiecujące mogą one wyglądać na pierwszy rzut oka - criao e hospedagem de sites gratis. Lepiej więc zapomnij o takich "innowacjach", chyba że działasz proaktywnie i masz już jasne zrozumienie - dokładnie to, co zamierzasz zrobić i do jakiego konkretnego celu. Niemniej jednak uważam, że prawie każdy może cieszyć się sprawdzonym wynikiem w budowaniu silnego profilu linku do strony internetowej lub bloga. Chodzi mi o to, że w 2016 r. Istnieje kilka sprawdzonych sposobów sprawdzania najlepszych linków do starych i sprawdzonych aplikacji, nawet bez zatrudniania zespołu doświadczonych inżynierów SEO lub programistów od lat poruszających się w branży.Poniżej przedstawiam krótki przegląd moich najlepszych praktyk i jasnej wizji, gdzie zacząć budować wysokiej jakości linki, aby poprawić swoje SEO w skali.

Kategoryzuj swój profil linku

Przyjmijmy to za pewnik - wszystkie linki wewnętrzne można podzielić na "dwie" warstwy. Mówiąc prościej, wszystko zwykle zależy od ich źródeł i najwłaściwszego czasu, aby zacząć je budować, nie wyglądając podejrzanie z punktu widzenia głównych wyszukiwarek, takich jak Google.Poczuj się pewnie w obliczu najczęstszych pułapek i kar, które mogą nagle obniżyć twój ranking - niemal natychmiast. Aby być po bezpiecznej stronie, powinieneś postępować zgodnie z właściwym postępowaniem od samego początku. W ten sposób polecam kategoryzowanie twoich możliwości budowania linków w następujący sposób:

Poziom 1 Linki

  1. Najważniejsze artykuły na Wiki.
  2. Przesyłanie lokalnego katalogu.
  3. Informacje biznesowe związane z przemysłem.
  4. Wyszczególnione katalogi artykułu, aby link do Twojej witryny lub bloga (polecam następujące, aby spróbować przede wszystkim - Ezinearticles. com, GoArticles. com lub Articlebase. com).

Poziom 2 Linki

  1. Budowanie obecności w mediach społecznościowych przy wprowadzaniu profili biznesowych na najbardziej zatłoczonych platformach, takich jak Facebook, Twitter, LinkedIn. (Podpowiedź: możesz spróbować użyć FanPageRobot, podręcznego narzędzia do publikowania twoich linków na popularnych mediach społecznościowych w sposób niemal własny.
  2. Publikowanie bloga gościa, aby w zamian otrzymać zwrotny link).
  3. Komentowanie blogów niszowych.
  4. Angażowanie się w gorące dyskusje na temat blogów, forów i stron internetowych związanych z branżą w celu uzyskania odpowiedzi na pytania i odpowiedzi. (Podpowiedź: przed wszystkim innym zalecam próbowanie budowania linków zwrotnych z Quora i LinkedIn).
  5. Marketing wideo w serwisie YouTube - druga odwiedzana witryna na świecie - również nie może być niedoceniana. Nie zwlekaj z uruchomieniem swojego kanału wideo i wydajnym marketingiem online dzięki promowaniu marki, dzięki jednoczesnemu przyciągnięciu wielu wartościowych linków. (Podpowiedź: możesz utworzyć parę natychmiastowych linków - wystarczy wypełnić główne sekcje w swoim profilu, aby domyślnie usunąć linki zwrotne z witryną lub blogiem).
December 22, 2017