Back to Question Center
0

W jaki sposób linki zwrotne komentarzy mogą poprawić moją pozycję na SERP?

1 answers:

Prawdopodobnie słyszałeś dużo okropnych informacji na temat budowania linków zwrotnych komentarzy i negatywnie predysponowanych do tej techniki. Chcę jednak, abyś poświęcił chwilę i podszedł do tej strategii z otwartym umysłem. Pomimo złej reputacji tej strategii, wykorzystanie komentarzy na blogu jako strategii wstecznych może pomóc w nawiązaniu dobrych relacji z potencjalnymi klientami i zbudowaniu autorytetu marki w ramach niszy rynkowej. Jednak trzeba mieć poprawne podejście do tworzenia linków zwrotnych komentarzy w celu uzyskania dobrego wyniku SEO. W przeciwnym razie będziesz wyglądać podejrzanie w oczach wyszukiwarek, a nawet dostaniesz kary za spamowanie technik budowania linków - möbeltransport.

W tym artykule omówimy nowe sposoby uzyskiwania soku linku z komentarzy. Możesz zapomnieć o wszystkim, co przeczytałeś wcześniej. Podejście, które mamy zamiar podzielić się z Tobą, nie wygląda jak żadne inne techniki budowania linków, które wymagają użycia dofollow, nofollow, wyszukiwanych haseł lub innych rzeczy używanych do słuchania.

Nowy sposób na uzyskanie linków zwrotnych komentarzy

Omówmy etapy, które należy wykonać, aby uzyskać linki zwrotne o wysokiej jakości w krótkim okresie.

  • Znajdź odpowiednie blogi

Na początkowym etapie kampanii budującej link, musisz znaleźć odpowiednie blogi do generowania linków. Musisz przeprowadzić badania niszowe na rynku i znaleźć źródła internetowe, które otrzymują doskonały ruch i zaangażowanie. Nie jest oczywiste, aby szukać najlepszych blogów branżowych. Zamiast tego można znaleźć blogi i fora z informacjami o środkach PR z dużą ilością aktywnych komentatorów.

Aby znaleźć to, czego potrzebujesz, możesz wstawić tylko określone zapytanie do Google. Na przykład, jeśli Twoja firma jest obsługiwana w branży medycznej, możesz poprosić wyszukiwarkę o zapytanie "TOP blogi medyczne" lub "fora dla lekarzy". "W rezultacie otrzymasz listę TOP blogów na podstawie niektórych udziałów społecznościowych i komentarzy, które te blogi otrzymują.Po znalezieniu odpowiednich źródeł informacji o firmach, możesz kontynuować pracę w oddziale przez następujące linki od komentujących do ich bloga. Pomoże Ci to zwiększyć bazę witryn partnerskich.

  • Organizowanie swoich blogów

Używaj subskrypcji RSS w Czytniku Google, aby śledzić blogi w swojej branży. Twórz różne foldery dla każdej witryny z tematami. Usprawniając ten proces, zauważysz, które kategorie mają posty, które zostały ostatnio zaktualizowane.

  • Staraj się być pierwszym

Nie zaleca się tworzenia linków zwrotnych komentarzy na irytującym forum, a jedynie pisanie nieistotnych, spamerskich komentarzy. Możesz być pierwszym, który zostawia komentarz pod postem, ale dopiero po wszechstronnym lekturze i przemyśleniu nad dowcipną i rozsądną odpowiedzią. Jeśli Twój główny link jest angażujący i przykleja się do punktu, inni komentujący najprawdopodobniej klikną go, aby sprawdzić, kim jesteś. Dlatego też, jeśli jesteś pierwszy, twoje zmiany są wyższe, niż gdy wchodzisz na imprezę po wielu innych komentujących.

December 22, 2017