Back to Question Center
0

Czy można uzyskać dofollow linki z darmową listą HQ?

1 answers:

Artykuł ten ma na celu pokazanie webmasterom najłatwiejszych sposobów budowania wysokiej jakości śledzących linków zwrotnych. Istnieją stare sztuczki, ale wciąż istnieją dzieła takie jak magia dla każdego właściciela strony, który chce utworzyć silne backlinki autorytetu, aby uzyskać bardziej odpowiedni i ukierunkowany ruch. Zacznijmy od podstawowej teorii na temat budowania linków.

Jakie są linki zwrotne w SEO?

Linki zwrotne to linki prowadzące do Twojej witryny z innych źródeł internetowych za pośrednictwem różnych kanałów. Im więcej autorytatywnych blogów wymieni lub podąży za adresem Twojej strony, tym lepsza będzie jakość Twojej witryny. Linki zwrotne służą jako czynnik rankingu SEO, z którego możesz szybko pozycjonować dowolne wyszukiwane hasło, jeśli tworzysz linki o wysokim lub co najmniej średniej jakości. Przychodzące linki mają dwie podkategorie - dofollow i nofollow backlinki. Ważne jest, aby zrozumieć różnicę między tymi dwoma kategoriami, aby zbudować zwycięską kampanię budującą link.

  • Dofollow linki zwrotne

Dofollow linki zwrotne to te, które dają link URL witryny z konkretnym tagiem, f. mi. (rel = "dofollow") lub za pomocą prostego linku oznacza również dofollow backlink. Ten rodzaj linków zwrotnych ma pewną wartość dla połączonego źródła internetowego przenoszącego cały ruch, który przechodzi przez niego na strony internetowe.

  • Nofollow linki zwrotne

Nofollow backlinki to te, które dają link do strony internetowej ze znacznikiem no-following, f. mi. (rel = "no-follow"). Znaczące jest wstawianie tagu rel, jeśli nie chcesz podążać za linkiem.

Teraz, kiedy już znasz różnicę między kanałami dofollow i nofollow, nadszedł czas, aby porozmawiać o najlepszych możliwościach utworzenia listy odsyłaczy dofollow.

Sposoby tworzenia listy odsyłaczy wstecznego doflinii

Istnieje kilka praktycznych i darmowych sposobów tworzenia pakietów linków przychodzących i poprawiania pozycji na stronie.

  • Facebook

Jest to skuteczna metoda budowania linków, których nie można zignorować. Facebook to witryna PR9 (prawie najwyższa), która może pomóc Twojej witrynie uzyskać więcej uprawnień od Google.

Aby uzyskać łącza zwrotne na Facebooku, musisz dodać statyczny kod HTML do strony. Pomaga tworzyć wspaniałe niestandardowe karty iframe. W ten sposób otworzysz kartę strony, na której musisz wybrać swoją stronę na Facebooku. Następnie należy kliknąć zakładkę Setup i przekierować statyczną aplikację HTML za pomocą poniższego indeksu. sekcja html. Tutaj musisz dodać kod HTML, wstawiając odpowiedni adres URL witryny. Aby zakończyć ten proces, musisz kliknąć przycisk Zapisz i opublikuj. Teraz masz odpowiednie doflinkowanie z jednej z najpopularniejszych platform mediów społecznościowych.

  • YouTube

Zasadą jest, że YouTube udostępnia nofollow backlinki. Jednak nadal istnieją pewne przypadki, które pomogą Ci dotrzeć do listy doflinków z dofollow z jednym większym linkiem przychodzącym PR. Musisz znaleźć filmy wideo o najwyższym rankingu, które są powiązane z treścią witryny, a następnie podać linki w komentarzach, które to są Source .

December 22, 2017