Back to Question Center
0

Jak stworzymy proste linki wsteczne w 2019 roku?

1 answers:

Optymalizacja wyszukiwarek może być trudna i zastraszająca, szczególnie dla młodych specjalistów bez określonego doświadczenia. Ta sfera zawiera liczne techniki optymalizacji, statystyki, narzędzia, programy i aktualizacje algorytmów. Ponadto marketing cyfrowy nie jest stabilną niszą rynkową. Coraz więcej nowości pojawia się w tej sferze codziennie i nawet ekspertom trudno jest nadążyć za wszystkimi przychodzącymi informacjami. Pomimo tych wszystkich trudności, istnieje prosty sposób myślenia o SEO. Proces ten składa się z trzech powiązanych ze sobą i połączonych ze sobą komponentów, które służą zwiększeniu ruchu. Do elementów tych należą: treść, linki wewnętrzne i media społecznościowe. Wdrażając te techniki optymalizacji we właściwy sposób, łatwo uzyskasz linki zwrotne w 2019 roku. Trzeba zwrócić szczególną uwagę na te trzy etapy optymalizacji, ponieważ są one niezbędne, aby jakakolwiek nowoczesna kampania SEO mogła odnieść sukces. Jeśli przegapisz przynajmniej jeden etap optymalizacji, trafisz na dziesiątą stronę Google SERP o wyjątkowo niskim natężeniu ruchu.

Zanim zaczniemy omawiać te trzy kluczowe elementy, jest kilka rzeczy do zrozumienia, jak działają w złożonym.


wzajemne relacje komponentów SEO

Istotne jest posiadanie treści, linków wstecznych i mediów społecznościowych jak w kompleksie tworzą pomyślną inicjatywę optymalizacyjną. Aby uzyskać wysoką jakość i wyrafinowaną optymalizację witryny, nie można pominąć jednego z tych składników, ponieważ wygrywająca procedura optymalizacji wymaga staranności w każdym z tych trzech obszarów. Co więcej, każdy z tych podstawowych składników SEO wzmacnia pozostałe. Jeśli jeden składnik, np. sol. treść została wykonana we właściwy sposób, pozostałe dwa elementy (linki zwrotne i media społecznościowe) najprawdopodobniej przyniosą wartość Twojemu serwerowi. Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek we właściwy sposób jest toną kolejnej i przemyślanej pracy. Nie możesz wykonywać żadnych skrótów w kampanii optymalizacyjnej, ponieważ powoduje to szkodliwy wpływ na SEO witryny i niszczy wysiłki w innych obszarach optymalizacji. Na szczęście możesz odnieść się do specjalistów SEO. Zarówno freelancerów i wewnętrznych ekspertów SEO może pomóc w osiągnięciu celów biznesowych.

Omówmy zatem te trzy składniki SEO, które są niezwykle ważne dla łatwego uzyskiwania zwrotnych linków w 2019 roku.

1. Treść

Treść jest pierwszym podstawowym elementem każdej kampanii optymalizacyjnej, ponieważ treść nadal jest królem. Wpływa bezpośrednio na wygodę korzystania z witryny i pokazuje jej profesjonalizm w branży. Każda witryna ma treść, którą mogą obserwować tylko wyszukiwarki, ta treść nazywa się meta treścią. Dlatego musisz nie tylko tworzyć wysokiej jakości i oparte na badaniach treści, ale także optymalizować metadane, takie jak adresy URL, tytuły, opisy, nagłówki i roboty. tekst.

Chociaż możesz mieć dobrze zoptymalizowaną i dobrze zaprojektowaną stronę internetową, nie skończysz z optymalizacją pod kątem wyszukiwarek. Blog może być doskonałym wkładem w optymalizację strony internetowej. Zdecydowanie radzę nie zaniedbywać bloga, ponieważ wysokiej jakości treści przyciągają użytkowników z wyszukiwarki i powodują, że trafiają one głębiej na strony witryny.

Jeśli chcesz być dobrym blogerem i przyciągnąć nowych klientów do swoich stron, musisz wykonać następujące kroki:

  • Stale tworzysz coś nowego

Musisz publikować nowe artykuły na stronach swojego bloga, aby pokazać wyszukiwarkom, że Twoje źródło internetowe jest aktywne i żywe. Im częściej Twój blog jest aktualizowany, tym lepsza odpowiedź otrzymasz od Google. Właśnie dlatego musisz utrzymywać swój blog w świeżości.

  • Przekaż użytkownikom użyteczne dane

Twój sukces w blogu zależy bezpośrednio od liczby czytników treści. Dlatego należy zwracać szczególną uwagę na jakość treści publikowanych na blogu. Użytkownicy nie chcą spędzać czasu na czytaniu nietypowych, nieistotnych treści o niskiej jakości. Musisz zaangażować je w coś wyjątkowego i aktualnego. Twoja treść powinna być tak dobra, aby czytelnicy mogli się nią dzielić.

2. Linki zwrotne

Taktyka budowania linków obejmuje blogowanie gości, dystrybucję informacji prasowych, komentarze i inne taktyki generowania linków.

Budowanie linków ma znaczenie dla optymalizacji marki i jej promocji, ponieważ wyszukiwarki rozpoznają autorytet i reputację witryny na podstawie tego, jakie witryny łączą się z Tobą. Im więcej źródeł internetowych o wysokiej jakości łączy się z Tobą, tym wyższa pozycja na stronie wyników wyszukiwania. Aby uzyskać jakość soku linku od autorytatywnych witryn, musisz być dobrej jakości witryną z unikalną i odpowiednią treścią oraz dobrą opinią wśród użytkowników.

Aby znaleźć autorytatywne źródła internetowe w swojej niszy, musisz przeprowadzić badanie rynku i znaleźć blogi i strony internetowe, które są tematycznie powiązane z twoimi i pozwalają na publikowanie postów przez gości.Następnie musisz skontaktować się z tymi właścicielami witryn i poprosić ich o możliwość nawiązania połączenia. Upewnij się, że budujesz linki dofollow, ponieważ tylko ten typ linków wstecznych może przynieść cenny link do twojej witryny. Żadna strona nie może odnieść sukcesu w optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, chyba że inne witryny łączą się z nią.

Zastanówmy się, jakie najlepsze sposoby na uzyskanie wysokiej jakości linków zwrotnych do Twojej witryny to:

  • Blogowanie gości

Proces, w jaki sposób można uzyskać linki zwrotne za pomocą blogowania gościa, opisałem wcześniej w tym artykule. Jest to najlepsza opcja do budowania linków, ponieważ rzadko traktuje ją jako spam. Co więcej, jest to dobra okazja do komunikowania się z docelową publicznością i przyciągnięcia nowych potencjalnych klientów do marki.

  • Informacje prasowe

Tworzenie informacji prasowych jest dość prostym sposobem na poprawę świadomości marki i informowanie ludzi o swoich nowościach i zmianach. Wszystko, czego potrzebujesz, to rozwinięcie dobrze napisanego artykułu o wydarzeniach w Twojej firmie i przekazanie go firmie zajmującej się dystrybucją pras.

  • Tworzenie interesujących treści

Organicznym sposobem uzyskania wysokiej jakości soku linków jest tworzenie wartościowych treści, które użytkownicy będą udostępniać i lubić. Kluczem do sukcesu jest regularne publikowanie wyróżniających się materiałów opartych na badaniach.

  • Zgłaszaj się w lokalnych katalogach lub w wąskich profesjonalnych organizacjach zawodowych

Rozsądnie jest dodać swoje źródło internetowe do katalogów biznesowych, ponieważ wciąż wiele osób wyszukuje wymagane organizacje za pośrednictwem tych katalogów. Linki z dowolnego renomowanego źródła pomogą poprawić pozycję Twojej strony, więc nie przegap swojej szansy. Istnieje wiele usług w sieci, które zapewniają właścicielom witryn możliwości tworzenia linków z głównych lokalnych katalogów.

  • Zdobądź linki zwrotne konkurencji

Możesz czerpać korzyści z niszowych konkurentów na rynku, którzy już włożyli swoje wysiłki w budowanie linków. Przede wszystkim musisz przeprowadzić analizę konkurencji i wykryć swoich niszowych rywali TOP5. Następnie wskaż linki, które posiadają twoi konkurenci i źródła, z których pochodzą te linki. Znajdź swoich konkurentów, którzy łączą się z darczyńcami i zapytaj ich o możliwości linkowania Twojej firmy.

3. Media społecznościowe

Aktywność w mediach społecznościowych jest przepustką do najwyższej pozycji w SERP. Media społecznościowe w naszych czasach są integralną częścią optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Za pośrednictwem kanałów mediów społecznościowych możesz kontaktować się z klientami i nawiązywać z nimi przyjazne relacje. Samo uzyskiwanie wielu upodobań i udziałów może zwiększyć autorytet strony, a co za tym idzie, jej pozycję w rankingu, skutkując większym ruchem społecznym.

Podczas prowadzenia kampanii marketingowej w mediach społecznościowych pamiętaj o następujących wskazówkach:

Jeśli stworzysz swoją markę na jednej z popularnych platform społecznościowych takich jak Google+, Facebook lub Twitter, musisz pracować nad tym codziennie. Nie wystarczy opublikować postu raz w tygodniu, ponieważ Twoi obserwatorzy szybko się nudzą i przestaną Cię obserwować. Jeśli chcesz odnieść sukces na arenie społecznej, musisz przekazywać swoim obserwatorom codzienne posty na ekscytujące tematy, ankiety i konkursy. Musisz wykorzystać wszystkie możliwe sposoby kontaktu z odbiorcami i uczynienia go lojalnym wobec Twojej marki.

Znajdź niszach społecznych, które są istotne dla Twojej branży. Oczywiście konieczne jest utworzenie konta biznesowego na Facebooku, Instagramie i Twitterze, ale te platformy stanowią zaledwie ułamek serwisów społecznościowych dostępnych dla Ciebie. Rozsądne jest poszukiwanie innych serwisów społecznościowych, które służą niszom docelowych klientów.

Wniosek

Trzy elementy opisane w tym artykule (treść, budowa linków i promocja w mediach społecznościowych) są niezbędne do promowania działalności gospodarczej w 2019 r.Sukces SEO jest możliwy, ale nie bez tych podstawowych elementów obecnych i odpowiednio zaangażowanych. W dzisiejszych czasach trudno jest grać w wyszukiwarkach i podnieść swoją pozycję dzięki kilku sztuczkom. Dlatego musisz zainwestować swój czas i wysiłki w tworzenie dobrej kampanii optymalizacyjnej. W rezultacie uzyskasz wysoki zwrot z inwestycji.

Musisz mieć poważne podejście do swojej kampanii optymalizacyjnej i zbudować plan, który musi opierać się na budowaniu zewnętrznych linków z autorytatywnych źródeł w swojej niszy, tworząc wysokiej jakości i oparte na badaniach treści optymalizując je odpowiednio i wysoko słowa kluczowe, a wreszcie stworzyć silną obecność społecznościową, ponieważ największa liczba potencjalnych klientów korzysta z sieci społecznościowych każdego dnia.

O ile zapewnisz optymalizację na miejscu (projektowanie stron internetowych, tworzenie powiązań, marketing treści, badanie słów kluczowych, optymalizacja metadanych); masz skuteczną i zwycięską kampanię budującą link i promujesz swoją markę na platformach społecznościowych, odniesiesz sukces w biznesie online Source .

December 22, 2017