Back to Question Center
0

Czy możliwe jest uzyskanie wysokiej jakości linków zwrotnych z witryn o wysokim PR?

1 answers:

Podczas tworzenia linków do witryny należy zwrócić szczególną uwagę na źródła wybrane w tym celu. Największa liczba webmasterów i starszych specjalistów SEO twierdzi, że najpotężniejsze linki zwrotne, które przesyłają cenny sok linkowy pochodzą z witryn o wysokim PR, takich jak Google, YouTube, Wikipedia lub Facebook.

Zaczynamy ten artykuł z założeniem, że masz już konto firmowe na Facebooku i stronie internetowej lub przynajmniej stronę docelową dla twojej firmy.

Tak więc, jak pokazuje praktyka, wszystko, czego potrzeba do generowania ruchu o wysokiej jakości wokół witryny, to tworzenie poprawnie skonfigurowanych treści przy użyciu odpowiednich wyszukiwanych terminów i budowanie doflinków zwrotnych z witryn o wysokim PR.

Wysokie witryny PR w celu uzyskania wysokiej jakości linków wstecznych

Bolesnym zadaniem jest uzyskiwanie wysokiej jakości linków zwrotnych z domen o wysokim autorytecie, szczególnie jeśli niedawno uruchomiłeś witrynę. Nie powinieneś jednak rezygnować z wielu skomplikowanych technik budowania linków organicznych, które pomogą Ci dotrzeć do TOP wyszukiwarek w krótkim czasie.

  • Wysokie linki wsteczne PR z YouTube

YouTube to popularna platforma medialna należąca do Google. Wynik domain authority dla tego źródła internetowego wynosi 10 na 10. Możesz uzyskać wysokiej jakości linki zwrotne z tego źródła, przesyłając tam swój film. Wszystko, czego potrzebujesz, to stworzyć szczegółowy film o swoich produktach lub całej branży i przesłać ten film wideo w Internecie. Następnie musisz stworzyć ciekawy opis filmu, w tym adres URL witryny.

  • Wysokie linki wsteczne PR z Wikipedii

Wiki jest jedną z największych encyklopedii internetowych stworzonych przy pomocy wolontariuszy. To źródło internetowe wyróżnia się jego autorytetem i trafnością. To dlatego ma najwyższą pozycję w Google dzięki licznym różnym zapytaniom Autorytet Wikipedii to także 10 na 10. Jest doskonałym źródłem dla zwiększenia wiarygodności i autorytetu dowolnej domeny, niezależnie od tego, czy jest ona nowa, czy długa. Istnieje wiele sposobów, aby uzyskać wysokie linki PR z tego cennego źródła. Jednak w przypadku ręcznej weryfikacji rzeczy stają się bardziej skomplikowane. Przed opublikowaniem postu, prawdziwi ludzie go sprawdzają i zatwierdzają. Dlatego Twoje linki zwrotne mogą zostać usunięte podczas procesu ręcznej weryfikacji.


Istnieje jednak kilka przydatnych technik, które pomogą uzyskać potężne linki wsteczne z Wikipedii pomimo wszelkich ograniczeń:

  1. Utwórz nową stronę na Wiki, nie publikuj niczego na niej. Przez pewien czas ta strona będzie na etapie projektu.
  1. Następnie wybierz stronę Wiki za pomocą mniej popularnych zapytań i wklej tam link do strony. Nie można zweryfikować wszystkich stron, dlatego wolontariusze Wikipedii po prostu ignorują zapytania informacyjne, które nie są popularne.
  1. Twój link pojawi się na liście źródeł referencyjnych.

Warto nadmienić, że backlinki Wikipedii są linkami "podążaj za". Dlatego linki z tego źródła nie przyniosą ci ruchu. Jednak, aby zwiększyć wiarygodność i autorytet źródła internetowego, zaleca się uzyskanie linków zwrotnych z witryn o wysokim PR, takich jak Wikipedia Source .

December 22, 2017