Back to Question Center
0

Jakie są możliwe sposoby uzyskania linków zwrotnych w przyszłym roku?

1 answers:

Każdy, kto pracuje na rynku cyfrowym, wie, że budowanie linków ma kluczowe znaczenie dla sukcesu, jeśli chodzi o podniesienie autorytetu witryny i uzyskanie wyższej pozycji w SERP. Jeśli chcesz mieć wyższą pozycję na SERP, potrzebujesz więcej linków wstecznych. Twoja jakość i perfekcyjnie dopracowane treści nie będą widoczne dla twoich potencjalnych czytelników, jeśli nie ma żadnych linków. Tak więc, linki zwrotne wysokiej jakości są obecnie jednym z najważniejszych czynników optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Wszystkie artykuły i posty najwyższej rangi mają mnóstwo linków z innych źródeł jakości, które wskazują na nie - ð·ð°ðºð°ð·ð°ñ‚ñŒ ðºñ€ðµñð»ð¾ ð¼ðµñˆð¾ðº. Linki służą jako głosy dla stron uznawanych przez Google za autorytatywne. Google uważa strony z tysiącami linków za bardziej renomowane niż strony z dziesięcioma linkami zwrotnymi. Jeśli jednak linki te pochodzą z wiarygodnych, dobrze znanych źródeł internetowych, kosztują tysiące zewnętrznych linków o średniej jakości.

how to get backlinks 2018

Żyjemy w świecie, w którym wszystkie firmy potrzebują linków wstecznych. Marketerzy szukają ich każdego dnia, a pozostawanie w czołówce tej gry staje się dość trudne. Wielu marketerów po prostu przerywa kampanie budujące link, ponieważ uważają to za denerwujące, bezcelowe i pozbawione szacunku. Jednak nie jest to sposób na rezygnację. Aby zwiększyć ruch organiczny, musisz utworzyć profil backlinku jakości. Tak więc uzyskanie zwrotnych w 2017, 2018 i wszystkich kolejnych latach będzie miało wysoki priorytet. Istnieje kilka niezmiennych metod, których możesz użyć w kampanii budowania linków, aby uzyskać widoczny wynik. W tym artykule przyjrzymy się bliżej tym technikom oraz poradom na temat budowania linków, które nadal działają w 2018 roku.

Jak zdobyć linki zwrotne w 2018 roku?

  • Blog gości

Blogowanie gości to doskonała okazja do zwiększenia liczby nowych i ukierunkowanych odwiedzin witryny.Jest to odpowiedni i niszowy sposób tworzenia jakościowego soku łączącego. Co więcej, daje możliwość oznaczania siebie jako eksperta w branży i pokazuje użytkownikom Twój autorytet.

Idealne podejście do tworzenia wewnętrznych linków jest stworzenie blogu dla swojej witryny. Jednak umieszczanie na stronach gości, które już mają wysoki autorytet i dobrą reputację wśród użytkowników, przyciąga ruch, do którego w przeciwnym razie nie mógłby uzyskać dostępu. W każdym wpisie dla gościa musisz użyć niestandardowej linii autora, która prowadzi do Twojej witryny. Będzie służyć Ci jako bezpłatna promocja i poprawi Twój autorytet marki. Piszesz świetny artykuł na podstawie badań i jako wymianę za swoją pracę otrzymujesz cenny link zwrotny. Wszystko wydaje się sprawiedliwe, prawda? Głównym celem jest tutaj tylko publikowanie postów na wysokiej jakości witrynach o wysokim profilu. Radzę nie marnować tworzenia artykułów na niskiej jakości spamerskie strony internetowe.

how to get backlinks

  • Wymień wpływowe posty na twoich stanowiskach

Jestem bardziej niż pewny, że natknąłeś się na artykuły związane z najwyższe autorytety i osoby wpływające na niszę. Angażują użytkowników i klikają je. Takie artykuły zyskują na znaczeniu w krótkim czasie, gdy są chwytliwe i zawierają pewne informacje oparte na badaniach. Ci, którzy publikują takie artykuły, robią to z bardzo konkretnego powodu. Chcą uzyskać lepsze linki zwrotne za pośrednictwem tych artykułów. Kiedy więc wymienisz znane osoby w swoich artykułach, najprawdopodobniej uzyskasz bardziej ukierunkowane linki do swojej witryny. Jeszcze jeden plus jest to, że liderów pamiętać, że wymienione mogą udostępniać te artykuły ze swoich licznych zwolenników.

December 22, 2017