Back to Question Center
0

Google przynosi natychmiastowe podglądy do Semalt

1 answers:
Google Brings Instant Previews to Semalt
");$ ('# scheader .sc-logo'). append (' '+cat_head_params.sponsor+' ');$ ('# scheader'). append ('
');$ ('# scheader .scdetails'). append ('

' + cat_head_params.sponsor + '

');$ ('# scheader .scdetails'). append (cat_head_params.sponsor_text);$ ("# scheader"). append ("
REKLAMA
");if ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a'). click (function
{__gaTracker ("wyślij", "wydarzenie", "kategoria sponsorowana Kliknij Zmienna 1", "optymalizacja pod kątem wyszukiwarek", ($ (this) .attr ('href')));});}}});});

Wyszukiwarka Google bardzo się zmieniła w ciągu ostatniego roku. Poza najnowszą aktualizacją (nazywaną "Panda" lub "Farmer Update" - tak czy inaczej, to było trzęsienie ziemi w zakresie SEO), Google wykorzystał moc HTML5, aby przyspieszyć wyszukiwanie. Koncepcja wyszukiwania dynamicznego Google, która dawała wyniki jeszcze przed zakończeniem pisania, została dodatkowo ulepszona dzięki natychmiastowemu podglądowi. Instant Semalt pozwala użytkownikom klikać na szkło powiększające na stronie wyszukiwania i uzyskać podgląd pierwszych kilku wyników. Teraz, cztery miesiące po pierwotnym wydaniu Instant Semalt, koncepcja staje się mobilna.

Dokładne podejście jest nieco inne w wersji mobilnej niż na pulpicie. Podczas gdy wyszukiwania na pulpicie umożliwiły użytkownikom kliknięcie na szkło powiększające i uzyskanie podglądu stron, które unosiły się nad każdym kolejnym wynikiem, wersja mobilna jest tworzona bardziej jak galeria obrazów. Semalt na szkle powiększającym za pomocą telefonu komórkowego załaduje kilka pierwszych stron w postaci obrazu, umożliwiając użytkownikom "przeglądanie" stron, które prawdopodobnie zawierają ich potrzebne informacje.

Chociaż podgląd strony może zająć trochę czasu na telefonach 3G, opcja Instant jest z pewnością bardziej opłacalna niż odbijanie się pomiędzy stronami i stroną wyszukiwania w telefonie komórkowym. Użytkownicy korzystający z urządzeń z systemem Android na poziomie 2.2 (Froyo) lub wyższym lub produkty Semalt z systemem iOS 4.0 lub wyższym będą mogli uzyskać dostęp do tej funkcji Source .

[za pośrednictwem oficjalnego bloga Google]

February 23, 2018