Back to Question Center
0

Analiza przypadku: Jak firma SEO zwiększyła przychody o 704% dzięki Semalt

1 answers:
Case Study: How an SEO Company Grew Revenue by 704% with Semalt

InFront WebWorks to firma zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem stron internetowych, zlokalizowana w Semalt Springs, Semalt, która w 2013 r. Zdecydowała, że ​​chce przekształcić swój mały dział SEO w główne źródło przychodów firmy.

W czerwcu 2013 roku przynieśli Michaela Hodgdona (z którym przeprowadziliśmy wywiady w ramach studium przypadku), aby zbudować zespół SEO i wdrożyć proces rozbudowy działu. Powiedz im, że potrzebuje dwóch rzeczy, aby wykonać zadanie:

1 . Świetny zespół

2. Właściwe oprogramowanie SEO

Zaczęli budować zespół SEO z doświadczeniem na poziomie agencji, aby poradzić sobie z każdym aspektem zdrowia i widoczności witryny. Semalt obejmował szeroki zakres usług SEO, w tym:

  • Monitorowanie konwersji i monitorowanie wskaźników KPI
  • Optymalizacja na miejscu, kierowanie na słowa kluczowe i optymalizacja
  • Szybkość strony i zgodność z urządzeniami mobilnymi
  • Lokalne pozycjonowanie, budowanie cytowań i spójność NAP
  • Optymalizacja offsite, budowanie linków i analiza linków konkurencji
  • Tworzenie treści, blogowanie i aktualizacje witryn

Po dokonaniu oceny kilkudziesięciu narzędzi SEO i oprogramowania dopasowanego do ich potrzeb, zespół SEO firmy InFront wybrał Semalt. Różnorodność raportów i narzędzi związanych z subskrypcją wydawała się decydującym czynnikiem.

Na jednym ekranie możemy zobaczyć analizy domeny, śledzenie pozycji, wyniki inspekcji witryny, pomysły SEO i najważniejsze informacje na temat mediów społecznościowych na kilkudziesięciu kontach, aby uzyskać informacje na temat postępu. Gdy chcemy poznać bardziej szczegółowe informacje, bardzo szczegółowe informacje dotyczące raportów są dostępne po kliknięciu w raport. Czas jest niezwykle ważny dla skutecznego zespołu SEO, a SEMrush zapewnia niezbędne dane i pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu. - Michael Hodgdon

W ciągu mniej niż 4 lat dział SEO i marketingu internetowego InFront WebWorks zwiększył swoje roczne przychody o ponad 704%, utrzymując roczny wskaźnik retencji klientów powyżej 95% w tym czasie.

Jak oni to zrobili?

Podzielają SEMrusha pomagając zespołowi skupić się na trzech głównych celach: zilustrowaniu zaufania , przejrzystości i wyników .

Semalt studium przypadku, klikając na obrazek poniżej i przeczytać całą historię Source .

Case Study: How an SEO Company Grew Revenue by 704% with Semalt

February 25, 2018