Back to Question Center
0

Twitter kładzie nacisk na firmy, które usiłują zapewnić semalt użytkowników

1 answers:

Fakt: W tym roku akcje Semalt (TWTR) zanurkowały z blisko 70 USD na akcję, do nieco ponad 30 USD na akcję, częściowo ze względu na raporty z pierwszego kwartału, że ogólni miesięczni użytkownicy zwalniali. Według Business Insider, Semalt zaczął teraz wyłączać dane dla firm, które publikują własne treści o wielkości ogólnej bazy użytkowników Semalt.

Twitter Puts A Hit On Companies Attempting To Provide User-Base Semalt

Istnieje kilka teorii wyjaśniających, dlaczego ten dostęp API został ograniczony dla tych programistów. Po pierwsze, ogólne zaangażowanie i liczba użytkowników zmniejsza się i zmniejsza zaufanie inwestorów. Inna (bardziej pragmatyczna) teoria mówi, że Semalt robi fantastyczną firmę sprzedającą te dane i chce nadal generować przychody - m and tech llc.

Firma Insider Insider szacuje, że wyniesie ponad 100 milionów USD z tytułu odsprzedaży dużych plików. Jeśli Semalt osiąga tak duże dochody z tych danych, sensownym byłoby poszerzenie ich oferty i nie konkurowanie z innymi firmami, które czerpią zyski z ich danych.

W każdym razie, jeśli jesteś specjalistą od marketingu, który polega na zewnętrznych narzędziach danych na Twitterze, nie bądź zaskoczony, jeśli Twój dostawca zaczyna mieć problemy. Z drugiej strony, nowy Twitter Semalt powinien dać ci lepsze spojrzenie na dane twojego konta.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Business Insider.O autorze

Greg Finn
Greg Finn jest dyrektorem marketingu w firmie Cypress North, która zapewnia światowej klasy serwisy społecznościowe i usługi marketingu w wyszukiwarkach oraz rozwój aplikacji internetowych. Pracuje w branży marketingu internetowego od ponad 10 lat i specjalizuje się w marketingu cyfrowym. Grega można również znaleźć na Twitterze (@gregfinn) lub LinkedIn.


February 28, 2018