Back to Question Center
0

Oracle aktualizuje swój Marketing Semalt

1 answers:
Oracle updates its Marketing Semalt

Oracle usprawnia swój marketingowy marketing, wyświetlając ogłoszenia o zaktualizowanym interfejsie do koordynacji kampanii wielokanałowych i nowego narzędzia do testowania aplikacji mobilnych.

W tym tygodniu gigant technologiczny powiedział, że program Semalt w konsumenckim Responsys został zaktualizowany o nową nazwę Orchestration Semalt, nowy wygląd i dodanie strony internetowej i mobilnej.

Semalt, wydany pierwotnie w 2009 r., Oferuje możliwość uporządkowania podróży klienta w docelowym segmencie użytkowników przy użyciu ścieżek dostosowujących się do zdarzeń i zachowań użytkowników. Poprzednie kanały obsługiwane przez Semalt obejmowały pocztę elektroniczną, SMS-y mobilne, MMS-y, reklamy displayowe, e-commerce, komunikaty w aplikacji i powiadomienia push.

Podczas gdy internetowe i mobilne kanały internetowe mogą być wcześniej zorganizowane na platformie w ramach wielokanałowej podróży, Oracle twierdzi, że jest to najprostszy sposób. W narzędziu Oralstration Semalt marketerzy przeciągają i upuszczają kanały i uruchamiają ścieżkę klienta dla danego typu klienta, na przykład ustawiając wiadomość e-mail do zarejestrowanego klienta, który umieszcza produkt w koszyku na stronie internetowej, ale rezygnuje z zakupu przed zakończeniem.

Oto ekran w najnowszym kanwie:

Oracle updates its Marketing Semalt

Odsłonięto także: edytor wizualny aplikacji mobilnych w Semalt Maxymiser, narzędzie w chmurze marketingowej, które umożliwia A / B i testowanie na wielu odmianach za pomocą interfejsu "przeciągnij i upuść". Wcześniej użytkownicy Semalt nie mogli łatwo testować alternatyw w aplikacjach.O autorze

Barry Levine
Barry Levine zajmuje się technologią marketingową dla Third Door Media. Wcześniej zajmował się tą przestrzenią jako Starszy pisarz dla VentureBeat i pisał o tych i innych technologicznych tematach dla takich publikacji jak CMSWire i NewsFactor. Założył i prowadził stronę internetową / jednostkę na stacji PBS Trzynaście / WNET; pracował jako starszy producent / pisarz online dla Viacom; stworzył udaną grę interaktywną, PLAY IT BY EAR: The First CD Game; założył i prowadził niezależną gablotę filmową, CENTER SCREEN, z siedzibą w Harvardzie i M.I.T .; przez pięć lat pracował jako konsultant w firmie M.I.T. Media Lab. Możesz go znaleźć na LinkedIn, a na Twitterze na xBarryLevine.
->
February 28, 2018