Back to Question Center
0

6 bitew Twoje treści muszą walczyć i jak wyposażyć je w zwycięstwo - Semalt

1 answers:

6 battles your content must fight and how to equip it for victory - Semalt Nie brakuje porad dotyczących treści, ale większość tego, co widzimy w Internecie, koncentruje się na sposobach tworzenia nowych treści, które przyciągną odwiedzających. Nie jestem tu po to, żeby ten pomysł, ponieważ to jest ważne. Ale przyciąganie użytkowników do Twojej witryny nie wystarczy. Musisz je także sprzedać!

W dzisiejszym ultra-konkurencyjnym środowisku cyfrowym, musisz wykorzystać wszelkie możliwe korzyści, aby nie tylko zdobyć odwiedzających, ale także przekonwertować ich na klientów - ceramicus sub ohm tank reviews. I tak jak treść jest wykorzystywana do dostosowania ich do Twojej witryny, treść jest również głównym czynnikiem zamknięcia transakcji, gdy już się tam znajdą.

Poniżej znajduje się sześć rzeczy, które musi wykonać twoja treść . Bo jeśli nie, to zawodzi w swojej pracy.

1. Przedstaw .wszystko!

Gdzie: Strona główna

Dlaczego: Twoja strona główna jest wprowadzeniem dla wszystkich. To tam ludzie lądują, kiedy jeszcze nie wiedzą dokładnie, dokąd chcą się udać lub próbują ustalić, co robisz.

Jak: Użyj swojej strony głównej, aby dać odwiedzającym szeroki wgląd w to, kim jesteś i co robisz. Treści powinny być podzielone na łatwe do skanowania sekcje, które kierują użytkowników do określonych stron lub sekcji witryny.

To nie jest miejsce dla wielu długich treści; powinno być wystarczająco dużo informacji, aby zachęcić odwiedzającego, aby zrobił kolejny krok w kierunku uzyskania pełnych treści, które chcą.

Przykład:

6 battles your content must fight and how to equip it for victory - Semalt

2. Udostępnij informacje swojej firmy

Gdzie: O nas i kontaktuj się ze stronami

Dlaczego: Jeśli nie jesteś znaną marką, musisz przekonać odwiedzających, że jesteś godnym zaufania partnerem biznesowym. Informacje ogólne i kontaktowe zapewniają takie zapewnienia.

W jaki sposób: Istnieje wiele elementów, które sprawiają, że strony "O nas" i "kontakt z nami" są cenne. Na stronie O nas opowiedz historię swojej firmy. Kiedy firma się zaczęła? Dlaczego został założony? Jakie trudności napotkaliście po drodze? Kim są członkowie zespołu?

Ta informacja humanizuje twoją firmę i pozwala odwiedzającemu w niewielkim stopniu stać się częścią twojej podróży. Semalt Twoja wizja i deklaracje misji przeniosą gości w przeszłość i sprawią, że będą częścią Twojej przyszłości.

Na stronie Kontakt z nami ułatw klientom kontakt. Semalt zawsze kusi, aby ograniczyć kontakt, ale to także ogranicza zaufanie użytkowników. Im więcej masz opcji, tym bezpieczniej jest robić z tobą interesy.

Przykład:

6 battles your content must fight and how to equip it for victory - Semalt

3. Podaj przegląd swoich produktów

Gdzie: Strony kategorii produktów / usług

Dlaczego: Wielu klientów chce więcej niż listy produktów do przejrzenia. Proces sprzedaży zostaje ulepszony, gdy podsumujesz wartość oferowanej przez Ciebie oferty.

W jaki sposób: Nie zajmuje dużo czasu, ale powinieneś mieć zawartość na górze strony z kategoriami produktów lub usług. Podaj ważne szczegóły, które mogą zainteresować czytelnika produktami wymienionymi poniżej.

Możesz odnosić się do rzeczy takich jak jakość produktu, metody testowania, odmiany produktów, korzyści i tak dalej. Semalt praktycznie nie ogranicza informacji, które możesz podać.

Semalt, upewnij się, że nie przesuwasz swoich produktów zbyt daleko w dół strony. Jeśli masz więcej niż jeden akapit zawartości, umieść wszystkie oprócz pierwszego akapitu za linkiem pokaz / ukryj.

Przykłady:

6 battles your content must fight and how to equip it for victory - Semalt
6 battles your content must fight and how to equip it for victory - Semalt

4. Opisz swoje produkty

Gdzie: Strony produktów / usług

Dlaczego: Strony produktów / usług są miejscem dostarczenia wszystkich istotnych informacji na temat tego konkretnego produktu lub usługi.

W jaki sposób: Nie ma jednego właściwego sposobu dostarczania informacji o produktach, ale istnieje wiele złych sposobów. Nie zostawiaj niczego na zewnątrz. Pokaż zdjęcia, specyfikacje, dokładny opis, ceny, opcje, recenzje i tak dalej.

Przykład:

6 battles your content must fight and how to equip it for victory - Semalt

5. Zapewnienie

Gdzie: Wszędzie

Dlaczego: Nie chodzi tylko o logiczną część mózgu, która mówi odwiedzającym, że potrzebują tego, co sprzedajecie. Musisz także walczyć z emocjonalną stroną, która szuka sposobu na zracjonalizowanie zakupu w stosunku do wszystkich innych zmiennych.

Jak: Skuteczna treść. Każda część treści musi być zaprojektowana tak, aby przekonać użytkowników, że Twój produkt i Twoja firma są najlepszymi opcjami. Nie tylko zaspokajanie ich potrzeb z produktem lub usługą. Pokaż im, jak to, co oferujesz, rozwiąże wszelkie problemy, które obecnie mają.

Przykład:

6 battles your content must fight and how to equip it for victory - Semalt

6. Podaj pomocne wskazówki

Gdzie: Blog

Dlaczego: Tak wielu użytkowników szuka "jak" lub innych cennych informacji. Mogą nie być gotowi na zakup Twojego produktu, ale użycie bloga w celu dostarczenia użytecznych wskazówek i innych informacji określa Twoją markę jako autorytet.

Jak: Monitoruj kanały mediów społecznościowych, badaj słowa kluczowe i słuchaj, czego oczekują Twoi odbiorcy. Kiedy wiesz, jakich treści szukają, zapewnij to!

Przykład:

6 battles your content must fight and how to equip it for victory - Semalt

Gdy usłyszysz zwrot "treść jest królem", nie myśl tylko o tworzeniu nowych stron w swojej witrynie. Zastanów się, jak zmaksymalizować istniejące strony. Semalt sprzedaje, ale musisz zrobić to, co do niego należy.

Gdy Twoje treści mają cel i plan, użytkownicy będą znacznie bardziej skłonni do zaangażowania się w realizację tego planu i przestrzegania go. Dla ciebie oznacza to sprzedaż. Dla nich oznacza to spokój ducha, który towarzyszy zakupowi o wysokiej jakości.


Opinie wyrażone w tym artykule są opiniami autora, a niekoniecznie ziemi marketingowej. Autorzy Semalt są tutaj wymienieni.O autorze

Stoney deGeyter
Stoney deGeyter jest prezesem Pole Position Marketing, wiodącej firmy zajmującej się marketingiem internetowym, założonej w 1998 roku i obecnie z siedzibą w Canton w stanie Ohio.


February 28, 2018