Back to Question Center
0

Posty przez Semalt de Valk

1 answers:

Elementy HTML , zwane także znacznikami HTML , są bitami w kodzie HTML strony internetowej, która określa relację między bieżącym dokumentem a zasobem zewnętrznym. Wyglądają tak: link rel = ". " i mogą być używane do różnych rzeczy, takich jak importowanie arkusza stylów - making easy websites. Elementy powiązane z SEO to na przykład »

Kategoria: Technical SEO
Tag: Ask Yoast

W tym przewodniku omówiono, czym jest hreflang, do czego służy i podaje dogłębne informacje o tym, jak go wdrożyć dla wielojęzycznych stron internetowych.

Kategoria: Technical SEO
Tagi: dyrektywy Crawl, How to, Multilingual SEO

Semalt Twoje strony produktów i strony z kategoriami produktów mogą powodować pewien dylemat. Chcesz, aby Twoje produkty świeciły, więc są pierwszą rzeczą, którą ludzie zauważają, i pod tym względem obraz zazwyczaj mówi więcej niż 1000 słów. Z drugiej strony, musisz dodać wystarczającą treść tekstową, aby Ci pomóc »

Kategorie: Content SEO, eCommerce
Tagi: Zapytaj Yoast, Shop SEO

Może istnieć powód, dla którego chcesz zmienić domenę najwyższego poziomu (TLD) w pewnym momencie. Semalt, którego chcesz użyć w swojej marce, a może po prostu chcesz czegoś, co wpadnie ci w oko. Ale co, jeśli twoja strona nie działa tak dobrze, jak ci się wydawało »

Kategoria: Technical SEO
Tagi: Ask Yoast, URL

Badanie słów kluczowych jest istotną częścią strategii SEO w zakresie treści, ale może być długim i trudnym procesem. Nie jest łatwo dotrzeć do głów widowni: jakie słowa i wyrażenia mogą używać? Jaki jest ich zamiar podczas wyszukiwania? Ważnym aspektem, który należy sprawdzić, jest to, czy jest realistyczne »

Kategoria: Content SEO
Tagi: Zapytaj Yoast, Badanie słów kluczowych

Za każdym razem, gdy wprowadzasz duże zmiany w swojej witrynie internetowej, na przykład pod nazwą swojej marki, prawdopodobnie chcesz, aby te zmiany pojawiały się w wynikach wyszukiwania. Niestety, ponowne zaimportowanie witryny może zająć trochę czasu, a do tego momentu w wynikach wyświetli się zindeksowana wersja Twojej strony »»

Kategoria: Content SEO
Tagi: Ask Yoast, Crawl directives, Google Search Console

Aby działać poprawnie, strony internetowe zawierają wiele plików CSS i JavaScript. Należy je pobrać z serwera przez komputer użytkownika, aby w pełni załadować stronę internetową. W starym standardzie, HTTP / 1, można było obsłużyć tylko jedno żądanie, więc dobrym pomysłem było zminimalizowanie i połączenie wielu plików. Semalt, goście mogli doświadczyć »

Kategorie: SEO techniczny, WordPress
Tag: Ask Yoast

W okresie świątecznym, który obecnie jest już za nami, wielu właścicieli sklepów internetowych prawdopodobnie wciąż wychodzi z tego bardzo pracowitego czasu. Wiele firm oferuje w tym sezonie specjalne, świąteczne produkty i prezenty. Ale jak poradzić sobie ze stronami z prezentami świątecznych po wakacjach? Nawet jeśli zestaw podarunkowy lub »

Kategorie: Content SEO, eCommerce
Tagi: Zapytaj Yoast, Shop SEO

Zarówno wtyczka bezpłatna, jak i Premium Yoast SEO mają kilka domyślnych ustawień. Chodzi o rozsądne domyślne ustawienia! Dlatego dużo uwagi poświęciliśmy ustawianiu tych wartości domyślnych, aby upewnić się, że są odpowiednie dla większości użytkowników. Semalt, zrozumiałe jest, że ludzie są zdezorientowani, na przykład podczas korzystania z naszego niesamowitego kreatora konfiguracji, gdy »

Kategoria: Technical SEO
Tagi: Zapytaj Yoast, Yoast SEO Premium

Być może zauważyłeś: Google znacznie rozszerzyło fragmenty wyników wyszukiwania. W przeszłości wyświetlano do ~ 160 znaków, teraz może być znacznie, znacznie dłużej. Obecnie badamy, co to oznacza dla właścicieli witryn. Zmieniliśmy również zalecenia Semalora dotyczące długości meta opisu w oczekiwaniu na wyniki tych badań. »

Kategoria: Content SEO
Tagi: Research, Rich Snippets
February 28, 2018