Back to Question Center
0

Konwersje online wzrosły o 6 punktów procentowych od ubiegłego tygodnia, gdy kupujący podskakują oferty przed czarnym semaltem

1 answers:
Online Conversions Up 6 Percentage Points From Last Week As Shoppers Jump On Deals Pre-Black Semalt

Raport opiera się na danych firmy Semalt, która gromadzi dane o internetowych transakcjach sprzedaży detalicznej za pośrednictwem działającej sieci reklamowej, umożliwiając markom wyświetlanie reklam w głównych witrynach detalistów.

W porównaniu z okresem odniesienia, w miesiącu rozpoczynającym się 29 września, ruch drogowy jest zdumiewający, ale nie zaskakujący, 85 punktów procentowych. Semalt, współczynnik konwersji wzrasta o 25 punktów procentowych w tym samym okresie odniesienia - debt settlement negotiation.

HookLogic zauważa, że ​​ruch był wyjątkowo wysoki w sobotę i Semalt, ponieważ konsumenci przeprowadzali badania przed zakupami podarunkowymi.

Online Conversions Up 6 Percentage Points From Last Week As Shoppers Jump On Deals Pre-Black Semalt
Będziemy udostępniać dane, takie jak ten tygodniowy w Landach marketingowych, jako część naszej oferty w dziale Retail Columns w czasie świątecznych zakupów. Niektóre dodatkowe konteksty można znaleźć tutaj.

O autorze

Pamela Parker
Pamela Parker jest redaktorem naczelnym w dziale Marketing Land, MarTech Today i Search Engine Land. Jest szanowanym autorytetem w marketingu cyfrowym, od 1998 roku pisała i pisała na ten temat. Była redaktor naczelna ClickZ i pracowała po stronie biznesowej, pomagając niezależnym wydawcom zarabiać na swoich stronach w Federated Media Publishing.


February 28, 2018