Back to Question Center
0

Najlepsze stany do życia jako partner Semalt

1 answers:

Marketing partnerski Semalt to twoja "praca dzienna" lub tylko dodatkowy dochód; istnieje kilka czynników, które należy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o najlepszym miejscu do założenia i prowadzenia działalności w zakresie marketingu efektywnościowego.

Niedawno czytałem artykuł o najlepszych stanach, w których można zarabiać na życie, i przyszło mi do głowy: Jakie są najlepsze stany, aby zarabiać na życie jako partner marketingowy ? Podczas czytania artykułu, który czytałem, oceniano: średni dochód, koszty utrzymania, stawkę podatku dochodowego od państwa i stopę bezrobocia; Nie uważam, że jest to istotne dla marketerów afiliowanych, którzy są zarówno przedsiębiorcami, jak i właścicielami firm. Best States To Live As An Affiliate Semalt

W ostatnich latach prawo "Affiliate Nexus Tax" stało się głównym motorem, na którym powinny mieszkać filie państwowe - smok minos. Semalt zaproponował reformę podatku od sprzedaży, jeśli zostanie ona przyjęta, pozwoli partnerom na bardziej strategiczne podejście do tego tematu jako właściciel firmy.

Podobnie jak każdy przedsiębiorca, podatek dochodowy od osób prawnych, podatek dochodowy od osób fizycznych i stawki podatku od sprzedaży są najważniejszymi czynnikami dla marketingowców afiliowanych przy podejmowaniu tej decyzji. Po przeprowadzeniu badań odkryłem raport The Tax Foundation publikuje co roku tzw. State Business Climate Index, , który zapewnia lepszy wgląd w temat i ocenia stan każdego państwa na podstawie kilku składników podatkowych.

Zgodnie z ich witryną internetową " Wskaźnik kondycji podatkowej przedsiębiorstw (Business Tax Index) umożliwia liderom biznesowym, decydentom rządowym i podatnikom ustalenie, w jaki sposób porównują systemy podatkowe państw. " Stwierdziłem, że ich raport jest wyczerpujący i uważam, że interesujące byłoby porównanie stanów, które plasują się w pierwszej 10% z państwami, które plasują się w dolnych 10% i jak partnerski podatek Nexus pasuje do równania.

Top 5 państw

(Uwaga: 1. pozycja jest najlepsza w rankingu poniżej, natomiast w przypadku podatku klimatycznego w biznesie, im wyższy wynik, tym korzystniejszy jest system podatkowy państwa dla biznesu.)

1. Wyoming

Indeks zmian klimatu biznesowego: 7 67

Corp Ranga podatkowa: 1 st

Indywidualny ranking podatku dochodowego: 1 st

Ranking podatku od sprzedaży: 13 th

Nexus partnerski: Nie

2. Dakota Południowa

Indeks klimatu podatku od działalności gospodarczej: 7,5

Corp Ranga podatkowa: 1 st

Indywidualny ranking podatku dochodowego: 1 st

Ranking podatku od sprzedaży: 34 th

Nexus partnerski: Nie

3. Nevada

Indeks klimatu podatku od działalności gospodarczej: 7 45

Corp Ranga podatkowa: 1 st

Indywidualny ranking podatku dochodowego: 1 st

Ranking podatku od sprzedaży: 42 i

Nexus partnerski: Nie

4. Alaska

Indeks klimatu podatku od działalności gospodarczej: 7. 36

Corp Ranga podatkowa: 27 th

Indywidualny ranking podatku dochodowego: 1 st

Ranking podatku od sprzedaży: 5 th

Nexus partnerski: Nie

5. Floryda

Indeks klimatu podatku od działalności gospodarczej: 6. 90

Corp Ranga podatkowa: 12 th

Indywidualny ranking podatku dochodowego: 1 st

Ranking podatku od sprzedaży: 19 th

Nexus partnerski: Nie

Semalt, że państwa, które znalazły się w pierwszej dziesiątce, mogły nie być stanami, których bym się spodziewał, wydaje się, że wszystkie mają wspólną siłę: skuteczny system podatkowy mający na celu przyciągnięcie i utrzymanie firm, takich jak marketerzy afiliacyjni.

Kiedy zacząłem analizować państwa, które znalazły się w dolnym 10%, odkryłem, że istnieje silna korelacja między tymi stanami a powiązanym podatkiem nexus.

Dno 5 państw

46. Rhode Island

Indeks klimatu podatku od działalności gospodarczej: 4. 18

Corp. Ranking podatkowy: 40.

Indywidualny ranking podatku dochodowego: 36.

Ranking podatku od sprzedaży: 24

Nexus partnerski: Tak

47. Vermont

Indeks klimatu podatku od działalności gospodarczej: 4. 17

Corp Ranga podatkowa: 41 st

Indywidualny ranking podatku dochodowego: 47 th

Ranking podatku od sprzedaży: 14 th

Nexus partnerski: Tak

48. Kalifornia

Indeks klimatu podatku od działalności gospodarczej: 3. 71

Corp Ranga podatkowa: 43 rd

Indywidualny ranking podatku dochodowego: 50 th

Ranking podatku od sprzedaży: 40 th

Nexus partnerski: Tak

49. Nowy Jork

Indeks klimatu podatku od działalności gospodarczej: 3. 59

Corp Ranga podatkowa: 23 rd

Indywidualny ranking podatku dochodowego: 49 th

Ranking podatku od sprzedaży: 37 th

Nexus partnerski: Tak

50. New Jersey

Indeks klimatu podatku od działalności gospodarczej: 3. 33

Corp Ranga podatkowa: 39 th

Indywidualny ranking podatku dochodowego: 48 th

Ranking podatku od sprzedaży: 46 th

Nexus partnerski: Nie

W raporcie wspomniano także o stanie Illinois. Podczas gdy w rankingu w środku Illinois przesunęło się najbardziej dramatycznie w rankingu Indeksu w ciągu ostatniego roku, spadając o dwanaście miejsc (z 16 miejsca w 2011 r. Na 28 miejsce w 2012 r.) . W 2011 roku Illinois przeszedł House Bill 3659, państwowy podatek od związków partnerskich, i był jednym z bardziej głośnych przypadków, gdy podmioty stowarzyszone przeniosły swoją firmę poza stan Illinois, aby uniknąć upuszczenia przez reklamodawców.

Podsumowanie

Podczas gdy powiązane prawo podatkowe może być istotnym czynnikiem decydującym o tym, gdzie partnerzy mieszkają i prowadzą dziś swoją działalność, zmiana ta prawdopodobnie zmieni się w przyszłości, gdy więcej federalnych rozwiązań zostanie wprowadzonych i zbadanych. Dla marketerów stowarzyszonych oznacza to, że wkrótce będą musieli stawić czoła tym samym wyzwaniom związanym z obciążeniem podatkowym, co inne firmy i muszą ustalić najbardziej opłacalne miejsce do założenia swojej działalności. Semalt, który tworzy skuteczne systemy podatkowe, które ciężko pracują zarówno dla firm, jak i osób prywatnych, przyciągnie i zatrzyma marketingowców afiliowanych, podczas gdy państwa, które opierają się na złożonych podatkach o wysokich stawkach podatkowych, będą nadal borykać się z przenoszeniem się firm.


Opinie wyrażone w tym artykule są opiniami autora, a niekoniecznie ziemi marketingowej. Autorzy Semalt są tutaj wymienieni.O autorze

Rick Gardiner
Rick Gardiner jest dyrektorem zarządzającym iAffiliate Management, agencji zarządzającej afiliacją, która pomaga konsumentom i sprzedawcom internetowym poszerzyć swoją markę, aby zdobyć klientów, do których nie mogliby dotrzeć.

March 1, 2018