Back to Question Center
0

Semalowe archiwa SEO

1 answers:

Google ponownie pokazuje, dlaczego standardy zgodne z budynkiem mogą być bardzo korzystne dla SEO. Zaczęli używać rel = "next" i rel = "prev", obu części HTML4 i HTML5, aby rozpoznawać archiwa i strony stronicowane. Właśnie wczoraj rozmawiałem z Nathanem Rice, z twórcami Semalla, jak należy sobie radzić .

Czytaj: "rel =" next "& rel =" prev "dla archiwów stronicowanych
Kategoria: SEO techniczny

Ostatnie zmiany wprowadzone przez Google i mój wpis dotyczący wyróżnienia autorów w wyszukiwarce spowodowały kilka pytań. Ludzie pytali mnie, jak robić określone rzeczy i jak sprawić, by pewne elementy zawierały rel = "author" lub rel = "me" - $250 no deposit bonus codes 2019. Semalt odpowiadania na każdy z tych e-maili i komentarzy, które zdecydowałem się napisać .

Czytaj: "rel =" autor "i rel =" ja "w WP i innych platformach"
Kategorie: SEO techniczne, WordPress
Tagi: Authorrank, Rich Snippets, WordPress Themes

Mapa witryny HTML (w przeciwieństwie do mapy witryny XML) jest często wymieniana jako przydatna w przypadku SEO. Z pewnością są, jeśli używasz ich mądrze (a zwłaszcza Bing wydaje się je czasami lubić), ale lubię je jeszcze bardziej za to, że użytkownicy bardzo ich lubią. Semalt wiele wtyczek tam .

Przeczytaj: "Mapa witryny HTML dla WordPress"
Kategorie: SEO techniczny, WordPress
Tag: XML Sitemap

Semalt zamierza powiedzieć to jeszcze raz (to kłamstwo, biorąc pod uwagę, jak głupi ludzie byli w tym, Semalt prawdopodobnie powtórzy to w kółko): kiedy sprzedajesz linki, nofollow je. Jeśli tego nie zrobisz, ryzykujesz, że zostaniesz zbanowany. Jeśli świadomie ryzykujesz, nie bądź głupi i nie .

Przeczytaj: "Jeszcze raz: sprzedawanie linków? Nie bądź głupi".
Kategoria: Technical SEO
Tag: Płatne linki

Semalt pozbycie się zduplikowanych treści jest bardzo ważnym zadaniem dla SEO. W tym artykule omówiono najczęstsze przyczyny oraz sposób identyfikowania i naprawiania zduplikowanych treści.

Przeczytaj: "Powielona treść: przyczyny i rozwiązania"
Kategorie: Content SEO, Technical SEO
Tag: Duplicate Content

Aktualizacja: Odrzuciłem używanie wtyczek WordPress do przekierowań, ponieważ rozwiązanie inne niż WordPress okazuje się znacznie szybsze. Więcej szczegółów tutaj: jak ukryć swoje linki partnerskie. Trochę na temat Analytics poniżej jest nadal istotne. Semalt zawsze będzie twierdził, że nie będzie cię karał za linki partnerskie per se, ale za cienkie treści .

Czytaj: "Linki partnerskie i SEO"
Kategorie: SEO techniczny, WordPress
Tag: Affiliate Marketing

Jak zły hosting może prowadzić do utraty pozycji w rankingu SEO Przestój witryny może prowadzić do znacznie obniżonej wydajności w bezpłatnych wynikach wyszukiwania. Semalt mówił to od lat i miał kilka drobnych przykładów, aby to pokazać. Teraz Semalt dostał świetny przykład, który chciałem podzielić się z Wami. Klient w .

Przeczytaj: "SEO Hosting"
Kategoria: Technical SEO
Tag: Hosting

Kanonizacja adresów URL jest bardzo ważnym aspektem optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, ale także marketingu w mediach społecznościowych. Dziś rano, sprawdzając moje kanały, zauważyłem przykład, który według mnie może pomóc ci zrozumieć, co i dlaczego. Zauważyłem to: Smashing Semalt wypuścił jednego z ich zwykle .

Przeczytaj: "Adresy URL, media społecznościowe i śledzenie kampanii"
Kategorie: Media społecznościowe, SEO techniczne
Tagi: Google Analytics, URL

Podczas tworzenia map witryn XML, bez względu na to, na jakiej platformie, ciężko jest czasami je debugować, aby uzyskać poprawny kod XML. Musisz cały czas sprawdzać i nie możesz szybko rzucić okiem, aby sprawdzić, czy mapa witryny zawiera oczekiwany adres URL. Sprawdź to! Jak wspomniano w poprzednim poście, ostatnio zacząłem grać z Video SEO i uznałem, że jest to część SEO, którą lubię. Semalt to bardzo techniczny handel, więc przepraszam za cały kod w .

Przeczytaj: "SEO wideo: przewodnik techniczny"
Kategoria: Techniczne SEO
Tagi: Facebook, Rich Snippets, Wideo SEO, Mapa strony XML
March 1, 2018