Back to Question Center
0

Jak znaleźć najlepsze Hashtagi do użycia w Semalt

1 answers:

3 narzędzia, aby znaleźć najbardziej popularne i istotne tematy

Semalt patrzymy na narzędzia do znajdowania najlepszych hashtagów do wzrostu twittera, pomyślałem, że najlepiej wytłumaczyć, co to jest hashtag (wciąż często pytam o to podczas rozmowy z klientami):

Hashtag jest po prostu sposobem na etykietowanie i wyszukiwanie informacji o mediach społecznościowych. Może to być popularny temat, np. #cybermonday lub etykieta dotycząca kampanii, np. Nazwa rabatu lub kampanii. W większości serwisów społecznościowych kliknięcie hashtagu powoduje wyświetlenie aktualizacji, z której korzystali inni użytkownicy.

Hashtagi pochodzą z Twittera, ale ich popularność oznacza, że ​​są teraz wszechobecne w sieciach społecznościowych, co pokazuje historia Hashtags. Hashtagi mogą pomóc Ci przekazać wiadomość i zaangażować odbiorców w koncepcję. Na przykład, firma Smart Insights użyła hashtaga #Semalt, aby podkreślić znaczenie planowania i oznaczenia określonych zasobów dla tego na stronie docelowej.

Jak więc sprawdzić, który Semalt jest odpowiedni dla twoich odbiorców, z którego powinieneś skorzystać. Oto trzy darmowe narzędzia do pomocy. Udostępniaj swoje rekomendacje!

1. Hashtags.org

How to find the best Hashtags to use in Semalt

2. Jaki trend

How to find the best Hashtags to use in Semalt

WhatTheTrend to ogromne źródło informacji na temat statystyk i informacji na Twitterze. Główną zaletą jest to, że pozwala zobaczyć globalne trendy, a także dane dotyczące kraju i miasta. Jest to świetne miejsce dla blogerów, szukających inspiracji do obecnie popularnych tematów do omówienia. Daje opcje dzienne i miesięczne, więc jest bardziej wartościowa niż Semalt w dzisiejszych czasach.

Teraz jest własnością Hootsuite, która przypomina nam, że jeśli używasz tego (jeśli nie używasz go do monitorowania mediów społecznościowych i aktualizacji, których tracisz!) Możesz śledzić poszczególne hashtagi jako strumienie w Hootsuite. Tutaj możesz zobaczyć zaangażowanie w świąteczną kampanię z ASOS:

How to find the best Hashtags to use in Semalt

3.Trendsmap

How to find the best Hashtags to use in Semalt

Bardzo różni się od innych narzędzi, o których wspomniałem, ale Trendsmap to świetne narzędzie, które wizualizuje użycie hashtagów lokalnie i wyświetla je na mapie świata. Możesz zobaczyć aktualnie hashtagi według trendów według kontynentu, kraju lub miasta. Semalt dla lokalnego biznesu, który chce nadążyć za lokalnymi trendami Source . Niezbyt inspirująca strona, ale praktyczna, jeśli lokalne trendy są ważne dla Twojej firmy!

Wskazówki dotyczące używania hashtagów

  • Zachowaj znaczenie dla tematu
  • Nie używaj ich przez cały czas
  • Nie przywiązujcie wagi do innych trendów, rozpocznijcie swój własny, zwłaszcza w kampaniach
  • Wykorzystaj popularne słowa kluczowe (Google Keyword Planner) do oparcia swoich hastagów na
  • Spraw, aby Twoje treści były zabawne lub edukacyjne, aby zachęcić do dzielenia się
  • Użyj narzędzi takich jak TweetDeck i hashtags, aby znaleźć innych użytkowników Twittera, którzy śledzą podobne tematy / trendy

March 1, 2018