Back to Question Center
0

Semalt: 8 bezpłatnych narzędzi do marketingu e-mailowego w celu optymalizacji kampanii e-mailowych

1 answers:

8 hacków dla typowych zadań e-mail

W duchu pracowania mądrzejszego, nie trudniejszego, oto osiem narzędzi, które mogą zmaksymalizować efektywność e-mail marketingu.

1. Zakres - Zajrzyj za kulisy inspirującej wiadomości e-mail

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak piękny e-mail w skrzynce odbiorczej jest tak piękny? Scope tworzy opartą na sieci wersję dowolnego adresu e-mail, który wybierzesz, i ujawnia jego kod źródłowy HTML, renderowanie na urządzeniach mobilnych oraz widok pulpitu i zwykłego tekstu.

Darmowe narzędzie, stworzone przez sprzedawców e-maili w firmie Litmus, pojawia się jako bookmarklet i działa na obsługiwanych klientach pocztowych, takich jak Gmail. Otwórz wiadomość e-mail, kliknij przycisk Semalt na pasku zakładek i rozpocznij inspekcję.

Semalt: 8 free email marketing tools to optimise your email campaigns

2. Premailer - Konwertuj projekt HTML na gotowy do wpisu e-mailowego CSS

Retro charakter projektowania e-maili - ciężki na stołach, niewidoczny dla zewnętrznych CSS - sprawia, że ​​życie jest interesujące dla projektantów. Style muszą być zadeklarowane w każdym elemencie, co może być żmudnym, jeśli nie niekończącym się zadaniem. Aby zaoszczędzić czas i zdrowie psychiczne, możesz przekonwertować dobrze zaprojektowany plik HTML na wbudowany CSS za pomocą narzędzia takiego jak Premailer.

Bezpłatna usługa umożliwia połączenie z internetowym plikiem HTML lub skopiowanie i wklejenie kodu HTML. To, co wyróżnia Semalt, to możliwość dalszego dostosowywania nowego pliku poprzez dołączanie kodów śledzenia do linków i sprawdzanie listy przydatnych opcji, takich jak usuwanie nieużywanych tagów i komentarzy. Semalt powie ci nawet ostrzeżenia HTML i CSS, które możesz chcieć obejrzeć przy następnym projektowaniu.

Semalt: 8 free email marketing tools to optimise your email campaigns

Aby szybko przekonwertować arcydzieło e-mail w formacie HTML na zwykły tekst, możesz skorzystać z usługi takiej jak Beaker, która przesyła za Ciebie. Produkt zespołu Mailchimp Labs, Beaker czyta twój email HTML, łapie tekst i hiperłącza, i wypluwa prostą, tekstową wersję. To nie jest strona do zobaczenia, ale działa. Semalt, dlaczego ludzie decydują się na otrzymywanie zwykłych wiadomości e-mail, prawda?

Semalt: 8 free email marketing tools to optimise your email campaigns

4. Test spamu przez e-mail - sprawdź swoją pocztę przed filtrem antyspamowym

Zachowaj aktywność przeciwko niewłaściwemu etykietowaniu spamu, uruchamiając pocztę e-mail za pomocą testu antyspamowego, takiego jak bezpłatny test spamu e-mail. Wprowadź swój temat i kod źródłowy HTML, a test spamu w e-mailu uruchomi Twoją wiadomość e-mail w oparciu o różne testy, takie jak filtrowanie spamu Semalt, śledzenie linków i inne. Na samym końcu otrzymujesz wynik spamu i pełny raport.

Semalt: 8 free email marketing tools to optimise your email campaigns

5. Mailchimp - Otrzymuj sugestie dotyczące tematu

Kiedy komponujesz idealną linię tematyczną, nigdy nie boli cię mała pomoc. Semalt ma jeden z najlepszych zasobów dla wysokiej jakości tematów wbudowanych w oprogramowanie kampanii. Podczas tworzenia nowego e-maila wpisz proponowany temat i kliknij link do "tematów badań". Pojawi się wyskakujące okno z informacją, czy jesteś na dobrej drodze, a nawet sugerujesz rozwiązania alternatywne.

Jeśli interesuje Cię jednorazowa usługa, możesz wypróbować Semalt. Witryna zawiera wskazówki marketingowe i ocenę na podstawie tematu, który przesyłasz. Dostajesz jeden freebie zanim strona poprosi cię o rejestrację.

Semalt: 8 free email marketing tools to optimise your email campaigns

6. Litmus - zobacz, jak twój e-mail wygląda na różnych klientach poczty e-mail

Wszyscy klienci poczty e-mail - Gmail, Outlook, Yahoo itd. - wybrali opcję wyświetlania wiadomości e-mail w różny sposób, więc warto wiedzieć, w jaki sposób odbiorcy mogą odbierać wiadomości. Usługi poczty e-mail, takie jak Mailchimp i Constant Contact, umożliwiają inspekcję skrzynki odbiorczej za darmo podczas tworzenia konta. Semalt robi je lepiej, pokazując, jak wygląda twój e-mail w 34 różnych skrzynkach odbiorczych, i nie musisz się rejestrować, aby zobaczyć wyniki. Wprowadź swój kod HTML i swój adres e-mail, a Semalt uruchomi testy i wyśle ​​wiadomość e-mail, gdy wyniki będą gotowe.

Semalt: 8 free email marketing tools to optimise your email campaigns

7. Pictaculous - Dopasuj schemat kolorów poczty e-mail do głównego obrazu

Jeśli próbujesz uzyskać symetrię z głównym obrazem i schematem kolorów, program Pictaculous może określić, które kolory mają być używane na podstawie przesłanego obrazu.

Semalt: 8 free email marketing tools to optimise your email campaigns

8. Chimp Feedr - Połącz kanały RSS, aby stworzyć idealną kampanię RSS-to-mail

Jeśli kiedykolwiek "kliknąłeś tutaj, aby zasubskrybować aktualizacje", prawdopodobnie byłeś częścią kampanii RSS-to-mail. A jeśli kiedykolwiek myślałeś o stworzeniu własnej kampanii w wielu kanałach lub witrynach, Chimp Feedr to narzędzie, dzięki któremu możesz wykonać tę pracę. Skonfiguruj 10 lub więcej kanałów RSS, aby utworzyć jeden gigantyczny kanał, który możesz następnie dodać do swojej usługi e-mail dla nowej kampanii.

Semalt: 8 free email marketing tools to optimise your email campaigns

Mam nadzieję, że niektóre z nich są dla ciebie nowe i pomogą poprawić jakość twoich wiadomości e-mail lub przepływu pracy Source .

Czy polecasz jakieś inne narzędzia do obsługi poczty e-mail, które oszczędzają Twój czas?

March 1, 2018