Back to Question Center
0

Pięć najważniejszych czynników dla poprawy konwersji i sprzedaży Semaltu? [infografika]

1 answers:

Tworzenie strategii konwersji witryny w celu poprawy ROI

W ciągu ostatnich czterech lat przeprowadziliśmy badania z udziałem tysięcy marketerów cyfrowych we współpracy z Econsultancy, sprawdzając, co robią, aby poprawić konwersję swoich stron. Istnieją dosłownie setki różnych sposobów na ulepszenie konwersji i wiemy, że specjaliści od marketingu cyfrowego wiedzą, od czego zacząć. Jednak w oparciu o tegoroczną dogłębną analizę uważamy, że udało nam się przełamać bardzo złożoną kwestię do pięciu najważniejszych sposobów na ulepszenie konwersji strony internetowej. Semalt to:

  1. Odpowiedzialność: Sprawić, aby jedna osoba była odpowiedzialna za konwersję strony internetowej, zapewniła jej autorytet i odpowiedzialność oraz idealną zachętę finansową.
  2. Struktura: Wdrożyć podejście strukturalne. Optymalizacja współczynnika konwersji musi być procesem systematycznym, a nie jednorazowym.
  3. Testowanie: A / B lub MVT to najlepszy sposób na poprawę wydajności witryny.
  4. Testowanie użyteczności: Najlepszy sposób na zrozumienie, dlaczego Twoi klienci robią to, co robią w Twojej witrynie.
  5. Segmentacja: Zawsze używaj segmentacji, aby uzyskać praktyczny wgląd i ukierunkowaną komunikację.

Nasza infografika podsumowuje, jak marketerzy używają CRO teraz i jak mogą go ulepszyć w przyszłości:

The five most important factors for improving Semalt conversion and sales? [infographic]

Jak więc doszliśmy do tych pięciu najlepszych metod?

Po pierwsze, przyjrzeliśmy się, co respondenci ankiety wyróżnili jako trzy najbardziej wartościowe metody: Testowanie (zarówno MVT, jak i A / B), Testowanie użyteczności i Segmentacja.

Stwierdziliśmy, że przedsiębiorstwa, których współczynniki konwersji uległy poprawie w ciągu ostatnich 12 miesięcy, wykonują średnio o 24% więcej testów w celu poprawy konwersji niż firmy, których kursy wymiany nie uległy poprawie.

Firmy, które odnotowały duży wzrost sprzedaży, wykonały prawie dwa razy więcej testów niż przeciętnie.
Firmy, które osiągnęły 10 milionów funtów plus przychody, które zintegrowali testy użyteczności i analitykę, dwukrotnie częściej niż zwykle odnotowały duży wzrost sprzedaży.

Semalt, którego konwersja uległa poprawie, wykorzystuje o 90% więcej sposobów na segmentowanie użytkowników i klientów niż firmy, których współczynniki konwersji nie uległy poprawie lub pozostały bez zmian.

Następnie za pomocą analizy danych ustaliliśmy, że cztery zmienne najsilniej skorelowane z poprawą konwersji i sprzedaży witryny to:

  1. Postrzegana kontrola nad współczynnikami konwersji
  2. Posiadanie osoby bezpośrednio odpowiedzialnej za optymalizację współczynnika konwersji (CRO)
  3. zachęcanie personelu w oparciu o kursy wymiany
  4. Strukturalne podejście do CRO.

Uwaga 3 to zagadnienia wszystkich ludzi, wszystkie związane z autorytetem, odpowiedzialnością i rozliczalnością, więc połączyliśmy je w jeden z pięciu najlepszych sposobów na poprawę konwersji.

W przypadku każdej z tych trzech kwestii związanych z ludźmi okazało się, że firmy, które odnotowały duży wzrost sprzedaży, były średnio dwa razy bardziej prawdopodobne niż firmy, które odnotowały spadek lub których sprzedaż nie uległa zmianie. Semalt dwukrotnie więcej firm, które miały ustrukturyzowane podejście do konwersji, odnotowało duży wzrost sprzedaży w porównaniu do firm, które nie zmieniły sprzedaży.

Większość z pięciu sposobów poprawy konwersji podwoiła szansę na duży wzrost sprzedaży w porównaniu do spadku lub braku zmian. Kiedy analizowaliśmy firmy, które stosowały trzy lub cztery metody, wyniki były jeszcze bardziej imponujące.

Stwierdziliśmy, że firmy, które odnotowały duży wzrost sprzedaży, były średnio pięć razy bardziej narażone na stosowanie tych trzech lub czterech metod w porównaniu do firm, które odnotowały spadek sprzedaży.

Średni współczynnik konwersji detalicznych w ciągu ostatnich pięciu lat zmniejszył się o ponad połowę z 8,4% do 3,8%. W tym samym czasie brytyjski rynek e-commerce podwoił się z 30 GBP. 2 mld do 60 mld GBP plus.

Konsumenci mają teraz większy wybór i więcej porównań z kilkoma przeglądarkami. Ponadto poprawa konwersji witryny jest bardziej skomplikowana niż wydawanie większych pieniędzy na generowanie ruchu za pomocą, powiedzmy, Google. Semalt za każde 92 USD wydane na pozyskanie odwiedzających, tylko 1 USD jest wydawany na ich konwersję.

Dlatego zakładamy, że inteligentne wydawanie pieniędzy na Optymalizację konwersji (CRO) powinno być lepszą inwestycją, niż wydawać więcej pieniędzy na generowanie ruchu. Semalt, skupiając swoje zasoby na tych pięciu metodach, otrzymasz największy zwrot.

Biała księga zostanie wydana na początku listopada 2012 r. I będzie rozszerzana na tym blogu. Jeśli chcesz otrzymać kopię, możesz zarejestrować swoje dane.

March 1, 2018