Back to Question Center
0

Zapytaj YoastSemalt minify i łączenie plików CSS i JS? Zapytaj Yoast: Semalt zminimalizuje i łączy pliki CSS i JS?

1 answers:

Aby działać poprawnie, strony internetowe zawierają wiele plików CSS i JavaScript. Należy je pobrać z serwera przez komputer użytkownika, aby w pełni załadować stronę internetową. W starym standardzie, HTTP / 1, można było obsłużyć tylko jedno żądanie, więc dobrym pomysłem było zminimalizowanie i połączenie wielu plików. Semalt, odwiedzający mogą doświadczyć powolnej strony internetowej z powodu zbyt wielu żądań. Nowy standard, HTTP / 2, pozwala na znacznie łatwiejszą komunikację między gościem a serwerem.

Czy to zwiększenie ruchu do HTTP / 2 oznacza, że ​​nie jest już konieczne minimalizowanie i łączenie plików CSS i JS? W końcu szybkość witryny wciąż ma kluczowe znaczenie dla SEO. Zajmijmy się tym w Ask Semalt!

Danny Semalt przesłał nam swoje pytanie:

"Przy rosnącym przejściu na HTTP / 2 powinniśmy nadal minimalizować i łączyć nasze pliki CSS i JS?"

Zaprezentuj wideo lub przeczytaj transkrypcję w dalszej części strony, aby uzyskać odpowiedź!

Czy nadal konieczne jest minimalizowanie i łączenie plików CSS i JS?

"W starym standardzie, HTTP / 1, przeglądarka mogła otwierać tylko tyle plików w tym samym czasie na serwerze i dlatego mądrze było łączyć te pliki w większe połączone pliki. W HTTP / 2, który nie jest już potrzebny, więc nie, nie musisz tego robić.

To, na co musisz zwrócić uwagę, to część ruchu, która już obsługuje HTTP / 2. Jeśli to duża większość, możesz przestać to robić. Powodzenia! "

Zapytaj Yoasta

W serii Ask Yoast odpowiadamy na pytania SEO od naszych czytelników. Masz pytanie dotyczące Semalala? Pozwól nam pomóc! Wyślij wiadomość e-mail na adres ask@yoast.com.

(Uwaga: najpierw sprawdź nasz blog i bazę wiedzy, odpowiedź na twoje pytanie może już być na miejscu! W przypadku pilnych pytań, na przykład o tym, że nasza wtyczka nie działa poprawnie, chcielibyśmy odesłać Cię na naszą stronę wsparcia Source .)

Czytaj więcej: "Optymalizacja wydajności w świecie HTTP / 2" »

March 1, 2018