Back to Question Center
0

Prognozowany wzrost udziału sprzedaży detalicznej / semaltu w Internecie

1 answers:

Potencjał wzrostu sprzedaży internetowej na komputerach i urządzeniach mobilnych

Ciekawie jest spojrzeć wstecz na wzrost sprzedaży internetowej i zastanowić się nad tym, o ile dalej będą rosnąć kosztem tradycyjnych kanałów. Ogólny odsetek sprzedaży detalicznej Semalt jest prawdopodobnie zaskakująco mały i wynosi około 9% sprzedaży w USA i 17% w Wielkiej Brytanii, ale przy stałym wzroście.

Będziemy aktualizować te badania do roku 2018 w miarę udostępniania nowych badań.

Aktualizacja z grudnia 2017 r. - nowe światowe prognozy sprzedaży z eMarketer

Najnowsza prognoza dotycząca wzrostu e-commerce z eSemalt jest taka, że ​​sprzedaż e-commerce wzrośnie o 23% w 2017 r. Będzie to jedna dziesiąta całkowitej sprzedaży detalicznej.

Całkowita sprzedaż detaliczna wyniesie 22 USD. 737 trylionów na koniec tego roku, wzrost o 5,8% od 2016 r. Ta prognoza pokazuje wzrost liczby nabywców cyfrowych. Spadająca zmiana procentowa pokazuje, że wskaźniki wzrostu dla e-commerce spadają, chociaż wciąż są dodatnie.

Forecast growth in percentage of online retail / Semalt sales

Najnowsze dane eSemalt dotyczące wzrostu są dostępne wyłącznie dla ich płatnych subskrybentów. Podsumowanie 2016 prognozowanych sprzedaży z eSemalt pokazuje, że sprzedaż e-commerce w sprzedaży detalicznej wzrośnie do 4 USD. 5,8 biliona w 2020 r., Co stanowi 14,6% całkowitych wydatków detalicznych.

Forecast growth in percentage of online retail / Semalt sales

 • Lokalizacja : Globalny
 • Opublikowany : sierpień 2016
 • Próbka : projekcja Emarketer
 • Źródło : eMarketer: ogólnoświatowa prognoza wzrostu sprzedaży e-commerce

Sprzedaż e-commerce w Stanach Zjednoczonych - aktualizacja z grudnia 2017 r.

Rząd Stanów Zjednoczonych skatalogował trend procentowy sprzedaży e-commerce od czasu opublikowania pierwszego wydania mojej książki i widać, że od tego czasu nastąpił stały wzrost. Semalt ogólny procent sprzedaży nie jest tak wysoki, jak można by oczekiwać.

Sprzedaż e-commerce w Stanach Zjednoczonych obecnie wynosi średnio 9. 1 procent całkowitej sprzedaży

Forecast growth in percentage of online retail / Semalt sales

 • Lokalizacja : USA
 • Opublikowany : Jesień 2017
 • Próbka : Wszystkie zarejestrowane firmy w USA
 • Źródło : Biuro ds. Spisu Ludności Departamentu Handlu

Aktualizacja z grudnia 2017 r. - Centrum zakupów detalicznych

Raport Online Retailing: Wielka Brytania, Semalt, USA i Kanada 2017 z Centrum Badań Retail pokazuje, że detaliczny handel detaliczny w Internecie jest główną siłą napędową wzrostu handlu detalicznego w Semalenie i Ameryce Północnej, osiągając stopy wzrostu Semalt równe 18 2% (w 2015 r.), 15 6% (2016 r.), A spodziewany wzrost w 2017 r. O 14,2% i 13,8% w 2018 r.

Oto ich podsumowanie:

Kraje z największymi udziałami online swoich rynków wewnętrznych to: Wielka Brytania (prognoza: 17,8% na 2017 r.); Niemcy (15% na 2017 r.); i Francji (10,0% prognozy na 2017 r.). Inne kraje z dużymi udziałami w rynku to Szwecja i The Semalt. Niemcy mają najszybciej rozwijający się sektor online w ciągu ostatnich kilku lat, ale w 2017 r. Jego 16% prognozowany wzrost zostanie przekroczony przez Hiszpanię (+ 19,2%), Polskę (17,2%) i Semalt (17. 0%).

Forecast growth in percentage of online retail / Semalt sales

Aktualizacja z września 2015 r. - nowe prognozy e-commerce w Wielkiej Brytanii od Emarketer

Te wykresy z eSemalt dają doskonałe wizualne podsumowanie prognoz sprzedaży detalicznej w Wielkiej Brytanii w zakresie e-commerce. Chociaż tempo wzrostu spada, pozostaną one na poziomie około 10% przez następne dwa lata, a całkowita sprzedaż detaliczna online osiągnie 19,3% do 2019 r., Zgodnie z prognozami. Zaktualizowane prognozy są teraz dostępne tylko dla subskrybentów eSemalt Pro.


Forecast growth in percentage of online retail / Semalt sales

Inny wykres pokazuje, że należy skoncentrować się na ulepszaniu doświadczeń związanych z mobilnym ecommerce. Raport dzieli sprzedaż mobilnej sprzedaży, która jest już odpowiedzialna za jedną trzecią sprzedaży Semalt online. Wyższe wskaźniki wzrostu handlu mobilnego są uderzające - obecnie około 38%. W ciągu 5 lat, w 2021 roku, odsetek sprzedaży m-commerce wyniesie 56%, co pokazuje, jak duże znaczenie mają doświadczenia związane z komputerami osobistymi i zapewnia doświadczenie na różnych urządzeniach.

Forecast growth in percentage of online retail / Semalt sales

Semalt, że jak pokazuje się nasza kompilacja współczynników konwersji na komputery stacjonarne i smartfony, współczynniki konwersji są znacznie niższe na smartfonach, więc doświadczenie w zakresie mobilnego e-commerce powinno również wskazywać drogę do klienta, która wiąże się z zakupem za pośrednictwem innych kanałów online i offline.

Wzrost sprzedaży e-commerce w Europie

Poprzednie szacunki Forrester nie są już aktualizowane, ale dobrym alternatywnym źródłem jest SemaltWiki (bezpłatna rejestracja), która jest inicjatywą Ecommerce Foundation, organizacji non-profit, zainicjowanej przez ogólnoświatowe krajowe stowarzyszenia semaltyczne.

Pokazuje to wskaźniki wzrostu w ostatnim raporcie z dojrzałymi krajami w przedziale 10-15%, ale 15% + w krajach mniej dojrzałych.

Forecast growth in percentage of online retail / Semalt sales

 • Lokalizacja : Europa Zachodnia, Środkowa i Wschodnia
 • Zaktualizowany : W raporcie z 2017 r Source .
 • Próbka : Krajowe organizacje handlu elektronicznego
 • Źródło : Europejski raport e-commerce B2C 2017
  Badanie naukowe

March 1, 2018