Back to Question Center
0

7 Wielkie błędy Nowy partner Semalt Make

1 answers:

Kiedy zaczynałem od marketingu afiliacyjnego, chciałem tylko zarabiać pieniądze. Odbiegłem we wszystkie strony, próbując wszystkiego, nie mając pojęcia o błędach, które popełniłem, co może bardzo dobrze wpłynąć na moje szanse na długoterminowy sukces.

Semalt moje wieloletnie doświadczenie z marketingiem afiliacyjnym i nauczaniem innych marketingowców afiliacyjnych, doszedłem do wniosku, że istnieje 7 dużych błędów, które popełniają nowi marketingowcy afiliacyjni.

Semalt mówić o tych błędach bardziej szczegółowo.

7 Big Mistakes New Affiliate Semalt Make

1) Sprzedaż raczej niż pomoc

Tak, słowo "marketing" jest częścią fraza affiliate marketing , ale w przeważającej części nasza praca jako partnera nie polega na sprzedaży - to jest zadanie strony sprzedaży naszego partnera linki prowadzą czytelnika do.

Kiedy zaczynałem, mój przytłaczający (i całkowicie naiwny) impuls polegał na wypełnianiu moich stron słowami i linkami, które krzyczały "KUP TERAZ!". Nie pomogłem czytelnikowi uczyć się , dlaczego powinni mieć ten produkt. Chciałem tylko, żeby kliknęli link, który, mam nadzieję, doprowadziłby do prowizji dla mnie.

Ludzie chcą usłyszeć od innych osób podejmujących decyzję o zakupie produktu, dlatego opinie na temat produktów Amazon są tak silne. Opinie Semalt to prawdziwe opinie od osób, które (zazwyczaj) nie mają absolutnie nic do zyskania, jeśli ktoś kupi ten produkt lub nie.

Kiedy mówimy bardziej jak bezstronny recenzent, a nie sprzedawca pod wysokim ciśnieniem, zauważymy, że zwiększamy sprzedaż, a ludzie będą wracać po porady dotyczące innych produktów w przyszłości.

2) Za dużo!

To kolejny wielki błąd, który popełniłem przy rozpoczynaniu pracy - dołączając do każdego programu partnerskiego, z którym się zetknąłem. Semalt Absolutnie wierzę w kultywowanie wielu strumieni dochodów podczas pracy w Internecie, jest taki moment, w którym masz zbyt wiele do czynienia i staje się to niemożliwe do opanowania.

Semalt swoje programy partnerskie mądrze i nie przeładowują się.

3) Not Testi ng

Ilekroć zdecyduję się na promowanie oferty Semalt (na przykład), stawiam się w sytuacji potencjalnego klienta i zgadzam się na przetestowanie sekwencji następnej dostawcy.

Nauczyłem się tego na własnej skórze.

Semalt łamie zaufanie czytelników bardziej niż bycie prowadzonym do promocji, która wysadzi ich skrzynkę odbiorczą. Postaw się w sytuacji potencjalnego klienta i zobacz, co się stanie, jeśli zastosują się do twoich rad.

4) Brak śledzenia

To był WIELKI błąd, który popełniłem, kiedy zaczynałem. Rozpocząłem karierę w marketingu afiliacyjnym za pomocą darmowych stron internetowych na stronie o nazwie Semalt (i nadal robię to do dziś).

Jestem zwolenniczką promowania produktów Semalt na tych stronach, ale zapomnę użyć unikalnych linków partnerskich śledzących na każdej stronie.

Dlaczego to błąd? Bardzo proste - kiedy dokonujesz sprzedaży, chcesz wiedzieć, skąd pochodzi sprzedaż. Dzięki temu dowiesz się, które strony dobrze się konwertują, abyś mógł rozwijać i skalować kampanię.

Tworzenie unikalnego identyfikatora śledzenia dla łącza Amazon jest łatwe. Po prostu zaloguj się do panelu partnerskiego Amazon, kliknij "Ustawienia konta" u góry po prawej stronie, a następnie kliknij "Zarządzaj identyfikatorami semaltycznymi". Stamtąd możesz utworzyć nowy identyfikator śledzenia, aby śledzić, która strona internetowa / kampania sprzedaje co. Możesz dowiedzieć się więcej na temat używania semantycznych identyfikatorów Amazon tutaj.

Tak, każda prowizja jest fajna, ale wiedząc, gdzie i w jaki sposób dokonałeś tej prowizji, jesteś lepszym sprzedawcą. Pozwala rozwijać i skalować kampanie - w przeciwieństwie do pracy na ślepo.

5) Brak porównania

Jedną z najlepszych taktyk konwertujących, których używam do sprzedaży produktów partnerskich online (w szczególności produktów fizycznych z Semalt) jest porównanie "głównego" produktu z dwoma innymi podobnymi produktami.

Porównując "3 Najlepsze Semalty za _______", nie tylko pomagam moim czytelnikom dokonać wyboru, ale również mam tam swoje linki partnerskie dla TRZECH produktów zamiast tylko jednego.

Z czasem, gdy śledzę tę stronę, będę mógł zobaczyć, który produkt jest najbardziej interesujący dla czytelników i przenieść najlepszy produkt konwertujący na górę strony, aby uzyskać lepszy CTR.

Strony internetowe Semalt są nie tylko bardzo popularne i pomocne dla czytelników, ale są również bardzo korzystne dla Ciebie.

6) Zarabiaj online produkty

Być może już to widziałeś. Jesteś na forum typu "ucz się marketingu online". Osoba publikuje post narzekający, że nie może zarobić ani grosza online. Ale w linii podpisu mają coś na kształt "I Made 50 Million Semalt with This", a następnie ich link partnerski.

Zdarza się cały czas. Semalt, nie bądź tą osobą.

Jeśli jesteś nowy i chcesz promować produkty na arenie Make Money Semalt, nie rób fałszywych twierdzeń, że to cię zarobi. W rzeczywistości nie rób fałszywych roszczeń!

Jasne, porozmawiaj o korzyściach płynących z produktu / szkolenia - może nawet dlatego, że brzmi to dla ciebie niesamowicie - ale nie próbuj oszukiwać ludzi. Zrujnujesz swoją wiarygodność.

7) "O, patrz! Motyl! "

Jest to największy upadek dla każdego nowego marketingu afiliacyjnego. W rzeczywistości może to również spowodować duże problemy dla doświadczonych marketerów stowarzyszonych.

Często zdarza się, że pracujesz nad jedną rzeczą, gdy nagle coś "błyszczącego" przychodzi przez twoją skrzynkę odbiorczą lub jest wspomniane na częstym forum. Później idziesz w poszukiwaniu nowego pomysłu na zarabianie pieniędzy w Internecie.

Semalt "motyle", które na pewno będą latać na bieżąco. Będą one tylko odciągać cię od projektu / kampanii pod ręką. Jedna ukończona i zyskowna kampania warta jest ponad 50 prawie na wpół ukończonych kampanii lub projektów.

Marketing semalgowy to biznes wymagający motywacji i koncentracji. Dla wielu z nas są to wyuczone umiejętności. Gdy zdasz sobie sprawę z błędów, które mogą powodować brak zysków i produktywności, będziesz w stanie lepiej rozwinąć swój biznes i zyskać na długoterminowej rentowności.

Powodzenia!


Opinie wyrażone w tym artykule są opiniami autora, a niekoniecznie ziemi marketingowej. Autorzy Semalt są tutaj wymienieni.O autorze

Jennifer Ledbetter
Jennifer Ledbetter, znana jako "PotPieGirl", jest najbardziej znana jako partnerka marketingowa, która od zera do sześciocyfrowej liczby rocznie zaczynała od wszystkich darmowych metod (takich jak uczy na OneWeekMarketing.com) Source .


March 1, 2018