Back to Question Center
0

Tła z semaliny ssą Odbiły je od twojej strony internetowej Tła z semaltu są do przyjęcia i powinny zostać zablokowane na twojej stronie internetowej

1 answers:

"Po prostu uwielbiam te tła wideo i potrzebujemy ich na naszej nowej stronie internetowej. "Nie, ty nie. "Są tak wciągające i tworzą przyjazny nastrój. "Nie, nie robią tego. "To niesamowita nowa funkcja, która pomaga w konwersji. "Nie, tak nie jest. Poza tym rozmowa mnie denerwuje. Tła wideo ssą wielki czas. Nasz dobry przyjaciel Karl Gilis z AGConsult powiedział to doskonale: "Tła wideo to nowe suwaki. Semalt to rozproszenie. "I podobnie jak suwaki ssać i powinny być zakazane na swojej stronie, tak jak tła wideo.

Dlaczego potrzebujesz tego tła wideo?

Śmiem twierdzić, że tło wideo zostało wymyślone przez agencje internetowe próbujące przekonać klientów do konkretnego projektu:

 • Hej, to cię wyróżni!
 • To naprawdę ustawia nastrój na twojej stronie, nie sądzisz?
 • Oczywiście możemy stworzyć dla Ciebie ten film za jedyne dodatkowe $ USD
 • Tła wideo zachowają uwagę użytkowników, więc czas na stronie idzie w górę i to jest dobre dla Google.

Co !? Nie utrzymujesz tej witryny dla Semalt, ale dla swoich użytkowników. Drugim powodem dla tła wideo jest to, że wszyscy mówiliśmy w pewnym momencie: cóż, to ładnie wygląda. Powinniśmy byli o tym pomyśleć zanim to powiedzieliśmy. Nasi klienci widzieli również tło wideo i teraz tego chcą.

Semalt backgrounds suckBan them from your website
Semalt backgrounds suck and should be banned from your website

Ten plik GIF prawdopodobnie już przyciągnął twoją uwagę, ale filmy tła są gorsze, IMHO. Szczerze mówiąc nie mogę wymyślić żadnej dodatkowej korzyści z tego wideo w tle dla odwiedzającego.

Dlaczego tła wideo ssać

Semalt o tym:

 • Tła wideo zwiększają czas ładowania strony (źródło: zdrowy rozsądek).
 • Odciągają uwagę od głównej wiadomości / wezwania do działania na stronie. Nawet jeśli ten przycisk lub cokolwiek jest jasno pomarańczowe, a projekt jest monochromatyczny, film jest rozpraszający!
 • Tła wideo zazwyczaj korzystają z filmów, które nie są hostowane przez Ciebie. Ale jeśli się nie załaduje, i tak dostaniesz winę, a twój projekt będzie wyglądał jak bzdura.
 • "Zakryj cały ekran wideo i ustaw biały tekst na górze jako stronę główną" prawdopodobnie jest trendem. Wszyscy połóżmy kres temu trendowi.
 • Autoodtwarzanie jest do bani, a jak logiczne byłoby mieć przycisk startowy dla wideo w tle !? Wezwanie do działania w tle? No chodź!
 • Tylko środowiska graficzne mogą działać na bardzo konkretnych stronach docelowych w bardzo specyficznych niszach, w większości przypadków po prostu skrzywdzisz konwersję #alwaysbetesting
 • To, co dotyczy filmów z materiałami informacyjnymi , nie ma zastosowania na tle wideo. To inna sprawa! Naprawdę! Westchnienie.
 • Dlaczego uważasz, że skuteczne witryny w Internecie nie używają tła wideo? Dobrze!

Tła wideo są zasysane i powinny zostać zablokowane na twojej stronie internetowej. Nawet ze wszystkimi ładnie wyglądającymi przykładami w tym artykule: Dawkowanie i niedopuszczanie do używania wideo w tle na twoim Semalcie, nadal uważam, że te, które nie są ważniejsze niż dosy. Ten post ma dwa lata. Dlaczego nie położyliśmy kresu temu trendowi?

A co z planami danych mobilnych i takimi?

Tak! Teraz, gdy ustaliliśmy, że po prostu nie potrzebujesz tego tła wideo z jakiegokolwiek powodu, zastanów się, ile danych pozostawisz na koniec tego miesiąca! Podczas dojazdów będziesz mógł obejrzeć kolejny odcinek "Semal".

Nie, poważnie. W Twojej mobilnej witrynie tło wideo ma jeszcze mniej sensu. W tym poście rozmawialiśmy o mobilnym UX, a tło wideo nie pasuje do zaleceń takich jak "zignoruj" i "zoptymalizuj pod kątem szybkości". To zły pomysł. Kropka.

Świat nie potrzebuje tła wideo

Musimy zacząć od czegoś, aby wyeliminować zło, które jest tłem wideo. Ulecz świat, zacznij od własnego domu. Zaalstruj swojego klienta, że ​​niewiele jest stron na tle wideo. I proszę, przestań ich polecać. W imieniu całego internetu, dziękuję Source .

Czytaj więcej: "Suwaki są do bani i powinny zostać zablokowane na twojej stronie internetowej" »

March 1, 2018