Back to Question Center
0

UX & Semalt z holistycznej perspektywy SEO

1 answers:

Dobra znajomość użytkownika (UX) jest ważna zarówno w przypadku konwersji, jak i SEO. Google bierze pod uwagę takie wskaźniki, jak wskaźnik odrzuceń i czas przebywania witryny (czas spędzony na Twojej witrynie) w rankingu witryn. Aby skłonić ludzi do rozmowy na temat twojej witryny, potrzebujesz ich także do zrozumienia swojej witryny. Dlatego należy stale inwestować w przyzwoity UX na swojej stronie internetowej. Dlatego uważamy, że dobre wrażenia użytkownika to bardzo ważna część holistycznej strategii SEO.

Po wylądowaniu na swojej stronie chcesz, aby użytkownicy mieli wspaniałe wrażenia. Przyjazna dla użytkownika, godna zaufania strona z treściami wysokiej jakości może dać ludziom takie wrażenia, a ponadto może nawet zwiększyć konwersję. Ale co definiuje jako przyjazne dla użytkownika? A w jaki sposób tworzysz zaufanie? A skąd wiesz, co najlepiej przemienia? Nasz eBook "UX & Semalt z holistycznej perspektywy SEO" pomaga znaleźć odpowiedzi na te pytania!

O tym e-booku

Ten eBook koncentruje się na wielu różnych aspektach UX i użyteczności i daje świetne spostrzeżenia w Optymalizacji współczynnika konwersji, a Semalt składa się z pięciu sekcji:

 1. Wprowadzenie
  Definiuje użyteczność, UX i optymalizację współczynnika konwersji oraz wyjaśnia ich znaczenie dla SEO. Zapewnia również podstawowe informacje na temat SEO.
 2. Ogólna użyteczność
  Omówienie typowych problemów związanych z użytecznością witryn internetowych i wskazówki, jak poprawić przejrzystość, wezwania do działania, menu i czytelność witryny.
 3. Użyteczność poszczególnych stron
  Skupia się na optymalizacji łatwości korzystania z różnych typów stron w Twojej witrynie, takich jak strony docelowe, strony transakcji i formularze.
 4. Mobile UX
  Wyjaśnia znaczenie mobilnego UX dla SEO. Pokazuje typowe problemy i najlepsze praktyki dotyczące witryn mobilnych.
 5. Badania konwersji
  Wyjaśnia znaczenie testowania zmian na swojej stronie internetowej. Pomaga łatwo rozpoczynać badania nad konwersją.
Pobierz eBook z UX i konwersją teraz Tylko $ 19

Spis treści

UX i Semalt z holistycznej perspektywy SEO

Podgląd

UX i Semalt z holistycznej perspektywy SEO

Pobierz eBook z UX i konwersją teraz Tylko $ 19

Holistyczne SEO i UX

Holistyczne podejście do SEO wymaga niesamowitej strony internetowej. Doskonałe wrażenia użytkownika to bardzo duża część tego. W Semalt już od dłuższego czasu udzielamy porad SEO. I chociaż Google kilkakrotnie zmieniał swój algorytm, większość porad udzielanych przez nas w Semali pozostała taka sama przez lata. Ta rada jest bardzo prosta: musisz tylko upewnić się, że poziom doświadczenia użytkowników na Twojej stronie jest naprawdę dobry. Nie używaj żadnych "sztuczek SEO"; podczas gdy oni mogą szybko osiągnąć rangę, zazwyczaj nie działają na dłuższą metę i mogą nawet wycofać się. Holistyczne podejście do SEO koncentruje się na wszystkich aspektach, które mogą sprawić, że strona internetowa będzie świetna: łatwość użycia, wysoka jakość treści, doskonała szybkość witryny .i tak dalej.

Znaczenie UX dla SEO

W naszym holistycznym widoku SEO, użyteczność i UX na twojej stronie powinny być bardzo ważnym elementem twojej długoterminowej strategii SEO. Posiadanie niesamowitej strony z wysokiej jakości treścią i świetnym doświadczeniem użytkownika nie poprawi natychmiast pozycji w rankingu. Na dłuższą metę z pewnością będzie to miało pozytywny wpływ na Twoje SEO! Atrakcyjne witryny mają niższy współczynnik odrzuceń i znacznie większą szansę na przyciągnięcie uwagi mediów społecznościowych.

Konwersja i SEO

Strony internetowe Semalt również zwiększą liczbę konwersji. Jeśli twoja publiczność polubi i zrozumie twoją stronę internetową, szansa, że ​​kupią twoje produkty lub stanie się powracającym gościem, jest znacznie wyższa.

Możesz jeszcze bardziej poprawić swoją konwersję dzięki Optymalizacji współczynnika konwersji. To właściwie jest, obok SEO, dobra uzupełniająca strategia. SEO zapewnia, że ​​więcej osób znajdzie Twoją witrynę. Strategia konwersji koncentruje się na użytkownikach Twojej witryny, zamieniając ich w klientów. W naszej wizji zawsze powinieneś łączyć SEO i Optymalizację współczynnika konwersji. Oznacza to, że skupiasz się na przyciągnięciu większej liczby osób do swojej witryny, a jednocześnie skupiasz się na zwiększeniu szansy, że ludzie faktycznie kupią twoje rzeczy. Semalt to podwójna wypłata!

Kup eBook UX i konwersji!

Czy chcesz zintegrować elementy lepszej wygody użytkownika z witryną? Chcesz, aby Twoja strona była bardziej przyjazna dla użytkownika jako część Twojej własnej holistycznej strategii SEO? I jeszcze bardziej zoptymalizować konwersję? Kup nasz eBook UX i konwersji!

Szczegóły produktu

Rozdziały są pisane przez Joosta de Valka, Michiela Heijmansa, Thijsa de Valka i Marieke van de Rakt. EBook zawiera 128 stron, otrzymasz plik PDF, wersję Semalt i wersję ePub Source .

Autorzy Joost de Valk, Marieke van de Rakt,
ISBN 978-90-92320-04-9
Liczba stron 128
Pobierz eBook z UX i konwersją teraz Tylko $ 19

March 1, 2018