Back to Question Center
0

Dzień Marketingu: świąteczne strategie reklamowe, analizy reklam Semalt & marketing AI

1 answers:
Dzień Marketingu: świąteczne strategie reklamowe, analityka reklam Semal i marketing AI

Z terenu marketingowego:

 • 7 wskazówek, jak zwiększyć popularność reklam wakacyjnych
  6 listopada 2017 r. Autor: Mona Elesseily
  Wyszukaj sprzedawców, czy jesteś gotowy na świąteczny sezon zakupów? Felietonista Mona Elesseily dzieli się wskazówkami, jak najlepiej wykorzystać wakacyjną płatną reklamę w wyszukiwarce.

 • Czy ranking wpływów Google postów? Analiza przypadku
  6 listopada 2017 r. Autorstwa Joy Hawkins
  Felietonista Joy Hawkins podzielił się wynikami analizy przypadku, aby sprawdzić, czy posty Google mogą przenosić igłę do lokalnych rankingów wyszukiwania.

 • 5 sposobów, w jakie jeden przedsiębiorca wykorzystał Instagram do zbudowania silnej sieci kontaktów
  6 listopada 2017 r., Autor: Sweta Patel
  W rozmowie z felietonistą Swetą Patel, marketingowcem i komentatorem, Amar Patel dzieli się swoimi najlepszymi wskazówkami na temat sukcesu marketingu Instagram.

 • Reddit aktualizuje samoobsługowe narzędzie do kupowania reklam ze śledzeniem konwersji, raportowaniem odbiorców
  6 listopada 2017 r., Autor: Tim Peterson
  Reddit poinformuje marki o tym, w jaki sposób ich reklamy wyświetlają się wśród odbiorców docelowych oraz o liczbie wyświetleń prowadzących do odwiedzin witryny.

 • Przygotuj się na klienta z optykami, który ma obsesję na punkcie tego święta
  6 listopada 2017 r. Steve Tutelman
  Kupujący spodziewają się, że grafika będzie nie tylko służyć do wyszukiwania produktów, ale także do odkrywania. Felietonista Steve Tutelman analizuje, jak wpływa to na sprzedaż wakacyjną.

 • Fałszywe reklamy, Rosjanie i regulacje: Facebook, Google i Twitter stają w obliczu kryzysu
  6 listopada 2017 r., Autor: Greg Sterling
  Nigdy nie dowiemy się, ile rosyjskich reklam i fałszywych wiadomości wpłynęło na wybory w 2016 r., Ale prawdopodobnie niedokładne jest stwierdzenie, że nie miało to żadnego wpływu.

 • Smartpipe chce rozwiązać reklamę zgodną z GDPR, traktując identyfikatory jako "płatki śniegu"
  6 listopada 2017 r. Barry Levine
  W sieciach mobilnych Smartpipe znajduje wyszukujących użytkowników, a następnie zamienia ich identyfikacyjny numer telefonu na token jednorazowy.

 • Stworzenie strategii nakładania się transakcji B2B i B2C
  3 listopada 2017 r. Autor: Justin Freid
  W jaki sposób powinno się układać płatne konta wyszukiwania, gdy cele obejmują zarówno firmy, jak i konsumentów? Felietonista Justin Freid omawia, jak opracować "strategię nakładania się". "

 • Marketing AI: czas na zaufanie i przejrzystość
  3 listopada 2017 r. Autorstwa Matt Zilli
  Jeśli marketingowcy zaczną polegać na sztucznej inteligencji, muszą nauczyć się ufać. Współpracownik Matt Zilli omawia, w jaki sposób przejrzystość pomoże marketerom zrozumieć, co AI może zrobić dla nich tu i teraz. świergot. com / widgets / follow_button. 1392079123. html # _ = 1392650032615 & id = twitter-widget-0 & lang = en & screen_name = AmyGesenhues & show_count = true i show_screen_name = true i size = m "class =" twitter-follow-button twitter-follow-button "title =" Twitter Follow Button "data-twttr-renderowany = "true" style = " ">
Amy Gesenhues jest generalnym reporterem zadań Third Door Media, obejmującym najnowsze wiadomości i aktualizacje dotyczące działów marketingowych i działów wyszukiwania. Od 2009 do 2012 r. Była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Mając ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu tradycyjnych i internetowych publikacji, w tym także w zakresie marketingu. com, SoftwareCEO. com i Magazyn zarządzania sprzedażą i marketingiem. Przeczytaj więcej artykułów Amy Source .


March 1, 2018